arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Wyjazd do Poznania po zwycięstwo

Czwartek, 17 października 2013 21:41

 

Po meczu reprezentacji Polski z Czechami wracamy na ligowe boiska. Arka Gdynia w najbliższą sobotę uda się do Poznania na ostatni mecz rundy jesiennej z Posnanią. Już przed meczem jest jednak pewne, że „Buldogi” pozostaną liderem rozgrywek Ekstraligi Rugby, nawet jeśli ten mecz przegrają.
Wynik sobotniego meczu może być tylko jeden. Rozpędzona Arka w Poznaniu nie przegra, ale należy pamiętać, że sport uwielbia niespodzianki. Arka nie przegrała w rundzie jesiennej i może się cieszyć również najmniejszą liczbą straconych punktów w rozgrywkach. W sześciu rozegranych w obecnym sezonie meczach żółto-niebiescy stracili tylko trzydzieści trzy oczka.
Posnania, natomiast, nasz najbliższy przeciwnik w rozgrywkach radzi sobie wręcz fatalnie. Gracze z Wielkopolski zgromadzili tylko siedem punktów i zajmują przedostanie miejsce w tabeli. Pięć z zgromadzonych punktów poznaniacy „dostali” za walkowera, który został orzeczony przez Komisję Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Rugby na rzecz klubu z Poznania z powodu udziału w meczu z Budowlanymi Łódź zawodników tego klubu, którzy nie byli uprawnieni do reprezentowania barw tego klubu.
Dwa pozostałe punkty na koncie Posnanii to bonusy defensywne za przegraną meczu siedmioma i mniej punktami. Posnania niestety nie wygrała jeszcze meczu i nie wydaje się, aby wygrała najbliższy mecz z naszą drużyną.
Początek spotkania w Poznaniu w sobotę o godz. 13:00. Zapraszamy do śledzenia wyniku meczu na naszej stronie internetowej.

Pozostałe mecze VII kolejki Ekstraligi Rugby:

Awenta MKS Pogoń Siedlce – MKS Ogniwo Sopot, niedziela godz. 14:00
KS Budowlani Lublin – Master Pharm Budowlani Łódź S.A., sobota  godz. 14:00
RC Orkan Sochaczew – RC Lechia Gdańsk, sobota godz. 14:00

 
RSS sponsorzy

Gdynia: Znasz tego mężczyznę? Policja szuka go w związku z przywłaszczeniem mienia | ZDJĘCIA
Policjanci z Gdyni poszukują mężczyzny, który według ich ustaleń dokonał […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki