arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka Gdynia drużyną roku!

Środa, 12 lutego 2014 22:19

Gdyńska Gala Sportu 2014

 

Rugbiści Arki Gdynia otrzymali tytuł Drużyny Roku podczas XV Gali Gdyńskiego Sportu, która odbyła się w środowy wieczór w hali Gdynia Arena. „Buldogi”, srebrni medaliści mistrzostw Polski seniorów, zdaniem głosujących okazała się najlepsza w 2013r. spośród wszystkich drużyn w Gdyni.

Nagrodę z rąk Jerzego Miotke, w obecności całej drużyny, odebrał kapitan Arki Łukasz Szostek.
- Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia, dziękujemy również za wsparcie jakie udziela nam miasto i pan prezydent. Nie chciałbym już rozdrapywać ran po meczu finałowym bo Gdyni trzeba się nieźle napocić, aby otrzymać tytuł „Drużyny Roku” więc tym bardziej  się cieszymy – powiedział odbierając nagrodę kapitan Arki.

Gdyńska Gala Sportu corocznie jest podsumowaniem minionego, sportowego, roku w Gdyni. Wyboru dokonują wszystkie gdyńskie kluby sportowe, kibice oraz kapituła pod przewodnictwem prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka.
Nagrody są przyznawane w sześciu kategoriach: Sportowa Nadzieja Roku, Lider Sportu Szkolnego, Trener Roku, Sportowiec Roku, Drużyna Roku i Sportowa Impreza Roku.

Warto wspomnieć również, że jedną z nagród dla najlepszych szkół uzyskało Gimnazjum nr 12, w którym wspólnie z naszym klubem, prowadzone są klasy sportowe o profilu rugby.

Nie zapomniano także o mecenasach gdyńskiego sportu, sponsorach i partnerach, w tym naszego klubu, którym podziękowania wraz z symbolicznym medalem przekazał osobiście Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.
„Buldogom” serdecznie gratulujemy nagrody, a wszystkim, którzy oddali głos na naszą drużynę gorąco dziękujemy.

 
RSS sponsorzy

Te zabytkowe samochody i motocykle dostępne są od ręki. Zobacz jakie pojazdy można kupić w sieci. Niektóre okazy zaskakują!
Wyjątkowe zabytki i oldtimery, klasyki czasów minionych, zobacz wyjątkową galerię […]
sob, maj 27, 2023
Dziennik Bałtycki