arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka Gdynia drużyną roku!

Środa, 12 lutego 2014 22:19

Gdyńska Gala Sportu 2014

 

Rugbiści Arki Gdynia otrzymali tytuł Drużyny Roku podczas XV Gali Gdyńskiego Sportu, która odbyła się w środowy wieczór w hali Gdynia Arena. „Buldogi”, srebrni medaliści mistrzostw Polski seniorów, zdaniem głosujących okazała się najlepsza w 2013r. spośród wszystkich drużyn w Gdyni.

Nagrodę z rąk Jerzego Miotke, w obecności całej drużyny, odebrał kapitan Arki Łukasz Szostek.
- Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia, dziękujemy również za wsparcie jakie udziela nam miasto i pan prezydent. Nie chciałbym już rozdrapywać ran po meczu finałowym bo Gdyni trzeba się nieźle napocić, aby otrzymać tytuł „Drużyny Roku” więc tym bardziej  się cieszymy – powiedział odbierając nagrodę kapitan Arki.

Gdyńska Gala Sportu corocznie jest podsumowaniem minionego, sportowego, roku w Gdyni. Wyboru dokonują wszystkie gdyńskie kluby sportowe, kibice oraz kapituła pod przewodnictwem prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka.
Nagrody są przyznawane w sześciu kategoriach: Sportowa Nadzieja Roku, Lider Sportu Szkolnego, Trener Roku, Sportowiec Roku, Drużyna Roku i Sportowa Impreza Roku.

Warto wspomnieć również, że jedną z nagród dla najlepszych szkół uzyskało Gimnazjum nr 12, w którym wspólnie z naszym klubem, prowadzone są klasy sportowe o profilu rugby.

Nie zapomniano także o mecenasach gdyńskiego sportu, sponsorach i partnerach, w tym naszego klubu, którym podziękowania wraz z symbolicznym medalem przekazał osobiście Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.
„Buldogom” serdecznie gratulujemy nagrody, a wszystkim, którzy oddali głos na naszą drużynę gorąco dziękujemy.

 
NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
0
5
godzin
2
0
minut
2
8
sekund
4
9

RSS sponsorzy

Według świadków, jeden z podróżnych strzelał w pociągu SKM. Zatrzymała go SOK
W sobotni wieczór 20 kwietnia 2019 funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei […]
nie, kwi 21, 2019
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor