arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka trenowała z Ogniwem

Wtorek, 18 lutego 2014 18:48

Trening z Ogniwem

 

Rugbiści Arki spotkali się na wspólnym treningu z drużyną Ogniwa Sopot. Trening, który odbył się Narodowym Stadionie Rugby pierwszy raz w tym rok, nie był ostatnim w obecnym okresie przygotowawczym do rozgrywek ekstraligi.

- Wspólne trenowanie udało się bardzo dobrze, mam pozytywne wrażenia – powiedział szkoleniowiec Arki Maciej Stachura. – Zawodnicy są głodni gry, potrzebują rywalizacji, a ten sposób treningu z realnym przeciwnikiem sprawdził się już w latach ubiegłych – dodał „Stachu”.
W czasie treningu obie drużyny ćwiczyły m.in. stałe fragmenty gry takie jak auty i młyny, ale również różne warianty gry.

- Często przerywamy grę, aby na bieżąco poprawiać wykonywane elementy. W naszej grze jest wiele bardzo dobrych momentów, ale zdarzają się też gorsze, które staramy się jak najszybciej eliminować. Na koniec zagraliśmy krótką grę. Na pewno mogę powiedzieć, że wspólny trening był bardzo potrzebny i obie drużyny skorzystały na tych zajęciach. Jeszcze przed wznowieniem rozgrywek spotkamy się na podobnym treningu – podsumował trener Arki.
RSS sponsorzy

Kto nie powinien pić energetyków? Dla nich ten napój może być zagrożeniem
W ostatnich dniach głośno zrobiło się w Polsce na temat […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki