arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Młodzicy na remis, juniorzy zagrają z Lechią

Czwartek, 20 lutego 2014 14:30

Młodzicy RC Arka Gdynia

We wtorek na Narodowym Stadionie Rugby drugi sparing w tym roku rozegrali młodzicy naszego klubu. Zacięte i wyrównane spotkanie zakończyło się remisem 3:3 w przyłożeniach. Mecz był rozgrywany w trzech kwartach.
Najlepiej w meczu towarzyskim z sopocianami zaprezentowali się Andrzej Maszkowski, Michał Czajkowski, Damian Kamrowski oraz Dawid Tuczyński, który mimo, że nie pokazał wszystkich swoich umiejętności z powodu kontuzji, zasłużył na pochwały trenerów.
Był to drugi sparing młodzików w tym roku. Pierwsze spotkanie z Ogniwem młoda Arka przegrała 6:1. Zdaniem trenerów od ostatniego spotkania w grze naszej drużyny nastąpił duży progres. Różnica szczególnie była widoczna w grze obronnej oraz w wykańczaniu akcji ofensywnych.
Młode „Buldogi” obecnie ciężko pracują nad jak najlepszym przygotowaniem się do serii Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży , które odbędą się na wiosnę. Zwieńczeniem cyklu turniejowego natomiast będzie  turniej finałowy, który odbędzie się w czerwcu, a nasza drużyna powalczy w nim o tytuł najlepszej w kraju.

W czwartek natomiast na stadionie przy Górskiego o godz. 17:30 zaprezentują się juniorzy Arki, którzy rozegrają sparing z Lechią Gdańsk. Będzie to pierwszy mecz drużyny prowadzonej przez trenera Pawła Dąbrowskiego w tym roku.
Żółto-niebiescy dobrze przepracowali zimę, ćwicząc m.in. na siłowni oraz trenując z drużyną seniorów Arki, na wiosnę przystąpią do meczów rewanżowych w eliminacjach do finałów Mistrzostw Polski Juniorów.

Serdecznie zapraszamy na Narodowy Stadion Rugby, aby kibicować juniorom Arki w meczu z biało – zielonymi.
RSS sponsorzy