arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Juniorzy zagrali z Lechią

Poniedziałek, 24 lutego 2014 19:51

Juniorzy RC Arka Gdynia przed sparingiem z Lechią

W czwartek na Narodowym Stadionie Rugby juniorzy Arki rozegrali mecz sparingowy z Lechią Gdańsk. Było to pierwsze, i z pewnością nie ostatnie, spotkanie juniorów przed czekającymi ich meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Polski Juniorów.
Zawody stały na równym i  wysokim poziomie, co mogło się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Po spotkaniu trenerzy obu ekip jednoznacznie stwierdzili znaczny postęp w poruszaniu się zawodników zarówno w ataku jak i w obronie. Bardzo ambitną postawę w obronie może potwierdzić wynik meczu 1:2 w przyłożeniach dla biało – zielonych. Grę testową rozegrano 3 x 20 min.

- Cieszę się z postawy moich zawodników, którzy od stycznia trenują razem z seniorami. Wspólne zajęcia dały chłopakom więcej pewności siebie oraz poprawiły błędy techniczno – taktyczne. Oczywiście mamy jeszcze nad czym pracować i dlatego już myślimy o kolejnym meczu rewanżowym z gdańszczanami – podsumował sparing Paweł Dąbrowski, trener juniorów  Arki Gdynia. – Wielkie podziękowania kieruję do Wiktora Zaradzkiego, który swoją wielką pasją do rugby zaraża juniorów i trenuje ze mną tą drużynę, odpowiadając za formację ataku – dodał szkoleniowiec młodych Arkowców.

 
RSS sponsorzy

Prywatne zdjęcia z domu Iwony z Sanatorium Miłości! Mieszkanie Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Jak wygląda dom Iwony? 3.12.2021
Prywatne zdjęcia z domu Iwony z Sanatorium Miłości! Iwona z […]
pt, gru 03, 2021
Dziennik Bałtycki