arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Rugbiści Arki zainaugurowali Gdyńskie Poruszenie 2014

Czwartek, 27 lutego 2014 00:14

Gdyńskie Poruszenie z rugbistami Arki

Wyjątkowy trening, jakiego jeszcze w Gdyni nie było i ponad sześćdziesięciu uczestników w środowy wieczór na Narodowym Stadionie Rugby – tak wyglądała inauguracja Gdyńskiego Poruszenia 2014, akcji, który kierowana jest do mieszkańców Gdyni, chcących uczestniczyć w cyklicznych zajęciach rekreacyjnych.

Rozgrzewkę do zajęć nordic walking i biegowych poprowadzili trener Arki Maciej Stachura i kapitan żółto-niebieskich Łukasz Szostek przy udziale całej drużyny „Buldogów”. Ten wyjątkowy trening zaczął się od krótkiego biegu z piłkami, następnie przyszła pora na skipy, i ćwiczenia rozciągające. Natomiast częścią kulminacyjną, która przyniosła najwięcej radości uczestnikom treningu Gdyńskiego Poruszenia, były ćwiczenia typowo rugbowe z wykorzystaniem odbijaczy. Każdy z obecnych mógł również spróbować swoich sił, nie tylko w szarżowaniu.

Warto dodać, że w zajęciach nie wzięli udziału tylko ci młodsi, ale również seniorzy i panie, które nie wzbraniały się przed ćwiczeniami, które mogły się wydawać trudne i wymagające sporej siły.

Na zakończenie ponad trzydziestominutowych zajęć wszyscy stanęli w ogromnym kole, aby wspólnie wznieść okrzyk, którym „Buldogi” przed każdym meczem zagrzewają się do walki o zwycięstwo.

 

 

 
RSS sponsorzy

Co musisz wiedzieć o Polskim Ładzie, jeśli masz dziecko lub pracujesz na etacie? Ulga dla samotnych rodziców, dla klasy średniej, zerowy PIT
Zrozumienie zasad działania Polskiego Ładu przysparza trudności wielu pracownikom, rodzicom, […]
śr, sty 26, 2022
Dziennik Bałtycki