arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arkowcy na zgrupowaniu reprezentacji w Tunezji

Piątek, 28 lutego 2014 10:22

Radosław BysewskiW czwartek seniorskie reprezentacje Polski w odmianach piętnastoosobowych i siedmioosobowych udały się na wspólne zgrupowanie w Tunezji. W ten sposób trenerzy Marek Płonka i Krzysztof Folc będą mieli okazję ocenić aktualną formę niemal wszystkich zawodników, którzy wiosną będą reprezentować nasz kraj w rywalizacji o Puchar Europy Narodów i Mistrzostwo Europy VII.

W grupie powołanych graczy znalazło się czterech rugbistów Arki Gdynia. Oprócz Dawida Banaszka, Karola Perzaka i Rafała Szrejbera powołanie do kadry seniorskiej po raz otrzymał Radosław Bysewski (na zdjęciu), który jak powiedział naszej stronie cieszy się z powołania i z okazji do pokazania swoich umiejętności trenerom.
Powrót zawodników do kraju zaplanowano na szóstego marca.

Lista wszystkich powołanych:
Craig Bachurzewski, Adrian Chróściel, Michał Wierzejski, Radosław Dabkiewicz, Grzegorz Janiec, Adrian Ignaczak, Karol Perzak, Grzegorz Buczek, Mateusz Bartoszek, Cyprian Majcher, Marek Płonka, Michał Mirosz, Stanisław Niedźwiedzki, Rafał Janeczko, Dawid Banaszek, Dawid Lorentowicz, Rafał Szrejber, Piotr Psuj, Bartłomiej Sierant, Mariusz Wilczuk, Tomasz Rokicki, Tomasz Gasik, Robert Pawelec, Radosław Bysewski, Piotr Jurkowski, Robert Kwiatkowski.
RSS sponsorzy

Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u
Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki