arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

W niedzielę turniej najmłodszych rugbistów

Czwartek, 5 czerwca 2014 13:01

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

W najbliższą niedzielę Narodowym Stadionie Rugby gościć będzie drużyny rywalizujące w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży. Turniej w Gdyni, w którym wystartuje ok. dwustu zawodników,  będzie ostatnim przed ogólnopolskim Finałowym Turniejem Dzieci i Młodzieży.
W zawodach, w których uczestniczyć rugbiści w czterech kategoriach wiekowych: mini-żak, żak, młodzik i kadet (od 7 do 16 lat), wystartują drużyny z Województwa Pomorskiego. Oprócz przedstawicieli Trójmiasta: Arki, Lechii i Ogniwa, w zawodach udział potwierdziły m.in. drużyny z Rumii, Chojnic  i Czeczewa.
W niedzielnym turnieju będziemy mieli również gości specjalnych! Gdynię odwiedzą młodzi rugbiści ze Szkocji. Drużyna klubu Portobello Rugby Club z Edynburga w Gdyni zawita już w piątek, aby zwiedzić nasze miasto a w niedzielę wystartuje w rywalizacji kadetów.
Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży to cykl rozgrywek w którym uczestniczą najmłodsi adepci rugby. Na wiosnę zawody odbyły się już w Chojnicach, Sopocie i Gdańsku.

Początek rozgrywek w kategorii mini-żak i żak o godz. 10:00, młodzik i kadet ok godz. 13:00.
Serdecznie zapraszamy w niedziele na Narodowy Stadion Rugby w Gdyni.
RSS sponsorzy

Te zabytkowe samochody i motocykle dostępne są od ręki. Zobacz jakie pojazdy można kupić w sieci. Niektóre okazy zaskakują!
Wyjątkowe zabytki i oldtimery, klasyki czasów minionych, zobacz wyjątkową galerię […]
sob, maj 27, 2023
Dziennik Bałtycki