arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Wszyscy na stadion!

Niedziela, 29 czerwca 2014 00:00

Arka Gdynia - Pogoń Siedlce

Arka Gdynia na ostatniej prostej do finału Ekstraligi Rugby. Tylko tyle i aż tyle bo „Buldogi”, aby zagrać w finale z Lechią Gdańsk, muszą jutro pokonać Awenta Pogoń Siedlce.

Pierwszy mecz półfinałowy nasza drużyna przegrała w miniony weekend w Siedlcach. O ile porażki są w liczone w rywalizację sportową, to ani trener i drużyna ani kibice nie mogą być zadowoleniu ze stylu gry naszej drużyny. Żółto-niebiescy w pierwszym meczu play-off zagrali słabo, ale dzięki ambitnej i walecznej postawie „straty” punktowe nie są duże i wiemy, że nasza drużyna jest w stanie je odrobić i wywalczyć wymarzony awans do finału. Różnica punktowa to tylko siedem oczek, a więc tyle i przyznawane jest za przyłożenie i podwyższenie. Wydaję się więc, udział obu drużyn w finale jest otwarty, co zapowiada ciekawy i zacięty mecz.

Arkowcy w tygodniu mocno przygotowywali się do drugiego starcia półfinałowego. Treningi zaordynowane przez Macieja Stachurę miały na celu wyeliminowanie błędów w grze naszej drużyny, które przesądziły o porażce przed tygodniem.
Mamy nadzieję, że w niedzielę na Narodowym Stadionie Rugby zobaczymy odmienioną Arkę, która po meczu razem z kibicami będzie się cieszyć z awansu do finału.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę na stadion przy ul. Górskiego. Początek meczu o godz. 15:00. Wstęp wolny! Wasz doping będzie bardzo potrzebny naszej drużynie. Wszyscy na stadion!
RSS sponsorzy

Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u
Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki