arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Młoda Arka rozpoczęła sezon

Środa, 24 września 2014 18:22

Młodzicy Arki GdyniaZawodnicy najmłodszych gryp Arki Gdynia rozpoczęli rozgrywki w sezonie 2014/2015. Okazją do pierwszej rywalizacji z rówieśnikami był Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Chojnicach. W zawodach, które odbyły się w minioną niedzielę drużyny naszego klubu wystąpiły we wszystkich kategoriach wiekowych. We wszystkich kategoriach nasze drużyny wypadły wyśmienicie, zajmując pierwsze miejsca, a druga drużyna mini-żaków Arka II Gdynia ulokowała się również na pudle zajmując trzecie miejsce.

Drużyny mini-żak, żak i młodzik rywalizują w cyklu regionalnych turniejów dzieci i młodzieży. Zwieńczeniem rywalizacji regionalnej, która odbywał się w rundzie jesiennej i wiosennej, jest finałowy ogólnopolski turniej dzieci i młodzieży.

Tydzień wcześniej jednak mini-żaki, żaki i młodzicy Arki Gdynia uczestniczyli w Pikniku Integracyjnym w Łodzi. Były to zawody towarzyskie, które były zwieńczeniem akcji społecznej skierowanej do najmłodszych mieszkańców Łodzi. W Pikniku wzięło udział ok 200 zawodników nie tylko z północy i południa Polski, ale również z zagranicy. Za zaproszenie na to wyjątkowe spotkanie i ugoszczenie młodych „Buldogów” w Łodzi serdecznie dziękujemy KS Budowlanym Łódź i Łódzkiemu Okręgowemu Związkowi Rugby.

Poniżej wyniki Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Chojnicach:

Mini-żak
Arka Gdynia – Arka II Gdynia 6:1
SP Ogorzeliny – Arka Gdynia  0:7
Arka II Gdynia – Lechia Gdańsk 1:3
Tur Chojnice – Arka Gdynia 0:5
SP Ogorzeliny – Arka II Gdynia 0:4
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 1:3
Tur Chojnice – Arka II Gdynia  1:1

Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka Gdynia
2. Lechia Gdańsk
3. Arka II Gdynia
4. Tur Chojnice
5. Sp Ogorzeliny

 

Żak
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 3:1
Tur Chojnice – Arka Gdynia 0:12
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 13:1

Klasyfikacja końcowa kategorii żak:
1. Arka Gdynia
2. Lechia Gdańsk
3. Tur Chojnice
4. Ogniwo Sopot

Młodzik

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 28:14
Tur Chojnice – Arka Gdynia 0:48

Klasyfikacja końcowa młodzik:
1. Arka Gdynia
2. Lechia Gdańsk
3. Tur Chojnice

Szczegółowe wyniki turnieju tutaj.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w Rugby Club Arka Gdynia współfinansowane jest ze środków Miasta Gdynia.
RSS sponsorzy

Psychologia na Uniwersytecie SWPS w Sopocie z najwyższą oceną działalności naukowej
Kompleksowa ocena Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach ewaluacji jakości […]
pon, sie 08, 2022
Dziennik Bałtycki