arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Kadeci i juniorzy zakończyli jesienne rozgrywki

Piątek, 14 listopada 2014 13:47

Juniorzy: Arka Gdynia - Ogniwo Sopot, 05.11.2014

Młodzieżowcy Arki Gdynia zakończyli jesienne rozgrywki eliminacyjne. Kadeci naszego klubu w ostatnim meczu z Lechią Gdańsk przegrali 38:22, mimo że do przerwy prowadzili dziesięcioma punktami. Arkowcy bardzo dobrze zagrali w pierwszej połowie posiadając dużą przewagę i prowadząc grę pod swoje dyktando. Niestety gra naszej drużyny posypała się w drugiej połowie a gospodarze meczu zdobyli aż 31 punktów i zdołali odwrócić zwycięstwo na swoją korzyść. Była to pierwsza porażka kadetów Arki w jesiennych rozgrywkach, trzy wcześniejsze mecze eliminacyjne do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży młode „Buldogi” wygrały.

W zdecydowanie lepszych humorach swoje zmagania zakończyli juniorzy, którzy w ostatnim meczu eliminacyjnym do MP Juniorów na Narodowym Stadionie Rugby wysoko pokonali Ogniwo Sopot. Żółto-niebiescy wysoko prowadzili już do przerwy, a w całym spotkaniu pozwolili sopocianom na zdobycie tylko jednego przyłożenia.

 

Eliminacje O.O.M.: Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 38:22 (7:17)
sędziował: Tomasz Jarowicz

Punkty Lechia: Sajdowski 13, Welc 10, Roppel 5, Bracik 5, Zieliński 5.
Punkty Arka: Cichosz 10, Partyka 5, Kamrowski 5, Czajkowski 2.

Arka Gdynia: Rompa, Pilecki, Maszkowski, Wrzesień, Stromski, Kamrowski, Kuzimski, Ziętkowski, Klein, Czajkowski, Dąbrowski, Sadłowski, Cichosz, Kołodziejczak, Partyka oraz Półtorak, Hebel, Rączkowski, Woźniczka, Duchniewicz, Szczepkowski, Michałowski.

 

 

Eliminacje MPJ: Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 36:5 (19:0)
sędziował: Dariusz Marciniak

Punkty Arka: Komosiński 5, Zypper 5, Szyc 5, Steindl 5, Kreft 5, Sulej 5, Kamiński 6.
Punkty Ogniwo: Piotrowski 5.

Arka Gdynia: Zielony, Bazaczek, Misztalewski, Pilecki, Frasunek, Komosiński, Stromski, Zypper, Szyc, Kamiński, Rynkiewicz, Steindl, Machnio, Siewert, Partyka oraz Wilnowski, Derylak, Kreft, Sulej, Kuzimski, Rompa.

 

 

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w Rugby Club Arka Gdynia współfinansowane jest ze środków Miasta Gdynia.

 
RSS sponsorzy

Gdynia: Znasz tego mężczyznę? Policja szuka go w związku z przywłaszczeniem mienia | ZDJĘCIA
Policjanci z Gdyni poszukują mężczyzny, który według ich ustaleń dokonał […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki