arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka druga w Unisławiu

Środa, 19 listopada 2014 11:18

MP Seniorów Rugby 7

Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w III Turnieju Regionalnym Mistrzostw Polski Rugby 7 Seniorów. Był to ostatni turniej zaplanowany w tym roku. Tym razem drużyny rywalizujące o tytuł najlepszej w rugby siedmioosobowej spotkały się w Unisławiu.

Arka rywalizowała w grupie A z AZS AWFiS Gdansk, Szarżą Grudziądz i Toruńskim KR. Żółto-niebiescy wygrali mecze grupowe 46:0, 33:14, 47:0 i w półfinale spotkali się z ekipą gospodarzy, których pokonali 29:12. Jednak w finale nasza drużyna uległa Lechii Gdańsk przegrywając 14:40.

Biało-zielony wygrywając turniej w Unisławiu ponownie objęli prowadzenie w grupie północnej MP Seniorów 7. Arka tracąc tylko trzy punkty do drużyny Lechii zajmuje drugie miejsce w grupie. Ostatni, czwarty, regionalny turniej MPS7 zaplanowano na 12 kwietnia 2015r.

Szczegółowe wyniki turnieju w Unisławiu i klasyfikacja pozostałych grup dostępna jest w zakładce Rozgrywki >  MP Seniorów Rugby 7.

Arka Gdynia: Dąbrowski M., Plichta, Bojke, Zypper, Komosiński, Szyc, Bazaczek, Zalas, Steindl, Siewert.
NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
0
8
godzin
1
9
minut
0
0
sekund
5
0

RSS sponsorzy

Wypadek na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak nie żyje, wypadł z motorówki na jez. Kisajno. Ciało mężczyzny odnaleziono w czwartek [22.08.2019]
Poszukiwania po wypadku na jeziorze Kisajno zakończone. Służby ratunkowe w […]
czw, sie 22, 2019
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor