arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Noworoczny mecz rugby tym razem w Gdyni

Poniedziałek, 5 stycznia 2015 00:41

Noworoczny mecz rugby, 01.01.2015

W pierwszym dniu nowego roku Narodowy Stadion Rugby gościł rugbistów, którzy wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu. Wśród graczy obu drużyn znaleźli się nie tylko byli zawodnicy trójmiejskich drużyn, ale również gracze, których obecnie możemy zobaczyć na boiskach. Naszą drużynę reprezentowali kapitan Arki Łukasz Szostek, Dawid Banaszek, Rafał Szrejber, Mateusz Plichta i Mateusz Szyc.

Noworoczne spotkania rugbistów mają już siedmioletnią tradycję, ale po pierwszy mecz odbył się w Gdyni. Gra, która trwała ok. godzinę zakończyła się zwycięstwem 5:3 drużyny grająca w żółto-niebieskich koszulkach składająca się z zawodników urodzonych w latach nieparzystych, a inauguracyjne przyłożenie w 2015 roku w Trójmieście zdobył Maciej Frymus, w przeszłości zawodnik Czarnych Pruszcz Gdański.
Rugbiści mieli okazję zmierzyć się również w Turbo Rugby odmianie dyscypliny zaproponowanej przez Grzegorza Kacałę, a dla najmłodszych przygotowano konkurs kopów na słupy i zbijania piłki.  

Organizatorami meczu byli PromoRugby i Barbarians Polska, przy współpracy naszego klubu.

Więcej informacji na facebookowym profilu PromoRugby.

 
RSS sponsorzy

Czarnek: Wstydziłem się za to, co mówił Tusk. Ich program to zamach stanu, pucz i łamanie prawa
– Oglądałem wystąpienie pana Donalda Tuska i powiem szczerze, że […]
wt, lip 05, 2022
Dziennik Bałtycki