arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Oficjalna strona klubowa w Kurierze Gdyńskim!

Wtorek, 3 lutego 2015 11:46

Kurier GdyńskiZapraszamy serdecznie do lektury Kuriera Gdyńskiego, w którym we wtorek ukazała się oficjalna strona klubowa RC Arka Gdynia.

Na stronie naszego klubu znalazł się m.in. wywiad z trenerem Arki Maciejem Stachurą, którego fragment poniżej:

 

Pierwsze miejsce w tabeli to dla was spory plus?
Psychologicznie jak najbardziej tak. Doskonale wiemy jednak, że z reguły jesienią wyglądamy lepiej, a potem mistrzostwa dostaje ktoś inny. To na pewno jakiś bonus, dobra baza, aby pójść do przodu. To jednak nie determinuje tego, jaki będzie końcowy wynik… Inni też ciężko pracują, aby wyrwać nam nasze miejsce. Skupiamy się zatem na pracy.

W wydaniu również rozmowa z Igą Marmołowską – Jakowiecką, specjalistą ds. marketingu i PR w lnvest Komfort, firmie która jest wieloletnim partnerem naszego klubu oraz informacje o plebiscycie Husarz Rugby 2014.

Kurier Gdyński można nabyć w kioskach i punktach sprzedaży prasy od wtorku na najbliższego poniedziałku w cenie 2,90 zł.
RSS sponsorzy

Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u
Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki