arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Juniorzy z wygraną na inaugurację!

Piątek, 1 maja 2015 14:07

Juniorzy: Arka Gdynia - Ogniwo Sopot, 29.04.2015

Juniorzy Arki od zwycięstwa rozpoczęli wiosenne rozgrywki eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów Rugby 15. W środę drużyna Pawła Dąbrowskiego na Narodowym Stadionie Rugby pokonała drezynę Ogniwa Sopot 34:5.
Nasza drużyna prowadzenie objęła szybko w pierwszej połowie i nie oddała go do końca meczu. Młode „Buldogi” przeważały w całym meczu pozwalając przyjezdnym tylko na jedno przyłożenie. Arkowcy odważnie prowadziły grę przez całe spotkanie co przełożyło się na wysoki wynik.

Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów w grupie pomorskiej toczą się systemem każdy z każdym mecz i wyjazd w dwóch seriach. Żółto-niebiescy po pierwszej jesiennej serii zajmowali w grupie drugie miejsce, ustępując liderującej Lechii tylko wynikiem meczu bezpośredniego.
Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra 13 maja.

Eliminacje MPJ Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 34:5
sędziował: Mirosław Szczepański

Punkty Arka: Zypper 5, Szyc 5, Kamiński 14, Machnio 5, Cichosz 5.

Arka Gdynia: Przemysław Misztalewski, Jarosław Paszkowski, Mateusz Kaczmar, Dawid Bazaczek, Damian Kreft, Daniel Komosiński, Daniel Sulej, Oskar Zypper, Mateusz Szyc, Arkadiusz Kamiński, Patrick Steindl, Maciej Machnio, Przemysław Rynkiewicz, Oskar Cichosz, Piotr Frasunek oraz Mariusz Rompa, Przemysław Piasecki, Patryk Hebel, Kamil Sadłowski.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w Rugby Club Arka Gdynia współfinansowane jest ze środków Miasta Gdynia.
RSS sponsorzy

Te zabytkowe samochody i motocykle dostępne są od ręki. Zobacz jakie pojazdy można kupić w sieci. Niektóre okazy zaskakują!
Wyjątkowe zabytki i oldtimery, klasyki czasów minionych, zobacz wyjątkową galerię […]
sob, maj 27, 2023
Dziennik Bałtycki