arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Jeszcze tylko tydzień naboru do klasy rugby w Gimnazjum nr 12!

Poniedziałek, 25 maja 2015 16:14

Nabór do Gimnazjum nr 12

Gimnazjum nr 12 w Gdyni przy ul. Chylońskiej 227 jeszcze do końca tygodnia prowadzi nabór do klasy sportowej rugby w roku szkolnym 2015/2016!
Jeśli kochasz sport i interesujesz się rugby musisz do nas dołączyć! Jest w Gdyni szkoła, w której będziesz mógł realizować swoje pasje i zainteresowania.

Klasa sportowa w Gimnazjum nr 12 w Gdyni to dziesięć godzin lekcyjnych wychowania fizycznego w szkole oraz dwa treningi prowadzone przez trenera Pawła Dąbrowskiego na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Zajęcia te, prowadzone w szkole i na stadionie – w nowoczesnej bezie treningowej i z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu – są bezpłatne, a biorący w nich udział uczniowie objęci są ubezpieczeniem następstw nieszczęśliwych wypadków.

Klasa sportowa o profilu rugby to udział w turniejach  i rozgrywkach rugby. To także rywalizacja sportowa oraz niezapomniane emocje i wielka przygoda w walce o prymat najlepszej drużyny w Polsce.
Gimnazjum nr 12 i klub Arka Gdynia do prowadzenia zajęć rugby zapewniają profesjonalną, wciąż doskonalącą swoją wiedzę i umiejętności, kadrę trenerską, której przygotowanie  do prowadzenia treningów potwierdzone jest licencją Polskiego Związku Rugby.

Rekrutacja do klasy sportowej o profilu rugby trwa do 29 maja 2015r. Uczniowie starający się o przyjęcie do Gimnazjum nr 12 proszeni są o złożenie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej (po zakończeniu roku szkolnego), oryginału zaświadczenia o wynikach sprawdzianu po szkole podstawowej wydanym przez OKE, orzeczenia lekarskiego o zdolności do uprawiania rugby wydanego przez lekarza specjalistę medycyny sportowej, odpisu skróconego aktu urodzenia (kserokopia) oraz 1 zdjęcia.

Więcej informacji nt. klasy sportowej o profilu rugby w Gimnazjum nr 12 udziela trener Paweł Dąbrowski, nr tel. 503 – 832 – 754. Informacje szczegółowe dot. rekrutacji do szkoły i kryteria przyjęcia do klasy sportowej na stronie internetowej gimnazjum: http://www.gimnazjum12gdynia.pl/rekrutacja.php

 
RSS sponsorzy

Portugalia - Szwajcaria NA ŻYWO 6.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Portugalia - Szwajcaria NA ŻYWO. Portugalia zagra we wtorek (6.12.2022) […]
pon, gru 05, 2022
Dziennik Bałtycki