„Raku” i „Baggio” zagrają w Gdańsku

Piątek, 19 czerwca 2015 22:07

Turniej ME w Gdańsku

Dwóch zawodników Arki Gdynia zostało powołanych na turniej Mistrzostw Europy rugby 7. Trener Krzysztof Folc na zgrupowanie i turniej w Gdańsku zabrał Radka Rakowskiego i Szymona Sirockiego.
O ile jednak powołanie dla tych graczy to nic nowego, to jednak tym razem mamy szansę na własne oczy zobaczyć zawodników Arki w akcji. Tym razem zawodników w koszulkach z orzełkiem będzie można oglądać i dopingować wyjątkowo blisko bo w Gdańsku. Dwudniowy, drugi, turniej ME, w którym udział weźmie reprezentacja Polski trwać będzie w sobotę i niedzielę na stadionie przy ul. Traugutta w Gdańsku.
Początek gier w sobotę o godz. 10:00, natomiast w niedzielę o godz. 11:00.

W poprzednim turnieju ME rugby 7 obecnej edycji polska drużyna zajęła pierwsze miejsce. Biało-czerwoni w węgierskim Esztergom wygrali w finale z Ukrainą 14:10.

Szczegółowy plan gier dostępny jest tutaj. Niedzielny plan gier będzie ustalony na podstawie wyników z soboty.