arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka Gdynia siódma w MP Rugby 7

Poniedziałek, 13 lipca 2015 16:02

Turniej finałowy MPS7, Gniezno.

Turniej finałowy Mistrzostw Polski Seniorów Rugby 7 w Gnieźnie był dla naszej drużyny ostatnim akordem sezonu 2014/2015. Mocno poobijani meczem finałowym Arkowcy wzięli udział w zawodach, aby ukończyć całoroczny cykl zawodów w odmianie siedmioosobowej.

Nasza drużyna rywalizowała w grupie eliminacyjnej z Ogniwem, Orkanem, Tytanem Gniezno i RC Częstochowa.  W półfinale „Buldogi” uległy Husarowi Bolesławiec, a w meczu o VII miejsce pokonali 35:0 Legię Warszawa.
Arka Gdynia zakończyła swój udział w obecnym sezonie w mistrzostwach Polski w rugby 7 na siódmym miejscu. Cykl rozgrywek toczył w się w obecnym sezonie w zmienionej formule: w czterech turniejach regionalnych, turnieju półfinałowym i dwudniowym finale.
Mistrzowski tytuł obronili rugbiści Lechii Gdańsk.

Skład Arki na turniej finałowy MPS 7 w Gnieźnie: Arkadiusz Zdunek, Szymon Sirocki, Radosław Rakowski, Tomasz Stępień, Rafał Szrejber, Mateusz Dąbrowski, Mateusz Szyc, Damian Kreft, Kamil Simionkowski, Krzysztof Glejzer, Patryk Siewert, Patrick Steindl.

Klasyfikacja końcowa XXI Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7:
1. RC Lechia Gdańsk
2. MKS Ogniwo Sopot
3. RC Orkan Sochaczew
4. KS Budowlani Lublin
5. Tytan Gniezno
6. Husar Bolesławiec
7. RC Arka Gdynia
8. RC Legia Warszawa
9. RK Unisław
10. Igloo Ruda Śląska
11. RC Częstochowa

 

Turniej finałowy MPS7, Gniezno.
RSS sponsorzy

Rewolucja w kodeksie pracy. Wolne wszystkie piątki i każdy weekend zacznie się w czwartek? Nowe prawo już w Sejmie
Projekt ustawy skracającej tygodniowy wymiar etatu z 40 do 35 […]
wt, gru 06, 2022
Dziennik Bałtycki