arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Powołania dla Arkowców

Środa, 9 września 2015 18:42

Reprezentacja PolskiW najbliższy weekend drużyny ekstraligi nie zagrają kolejki ligowej. Ale nie oznacza to, że zawodnicy nie tylko Arki będą mieli czas na odpoczynek. Przerwa w rozgrywkach ligowych spowodowana jest udziałem drużyn narodowych w rozgrywkach międzypaństwowych i konsultacjach kadr.

Najliczniejsza grupa zawodników naszego klubu od wtorku przebywa na zgrupowaniu reprezentacji „15”. Do Rawy Mazowieckiej udało się siedmiu przedstawicieli naszej drużyny. Zawodnicy ci będą się przygotowywać do kolejnego meczu Pucharu Narodów Europy, który zagrają ze Szwecją. Do piątku nasza reprezentacja będzie przebywać w Polsce, kiedy to wyjedzie do szwedzkiego Enkoping.

Zawodnicy Arki powołani na mecz ze Szwecją:
Radosław Bysewski
Rafał Kwiatkowski
Paweł Dąbrowski
Dawid Banaszek
Łukasz Szostek
Rafał Szrejber
Radosław Rakowski

Na zgrupowanie kadry „15” powołania nie otrzymał Szymon Sirocki. Zawodnik ten udział weźmie w zawodach w niedzielę razem z reprezentacja rugby 7, która 13 września w Chmielnickim na Ukrainie  gdzie zostanie rozegrany turniej o Puchar Przyjaźni Narodów 7.

To nie koniec powołań dla zawodników Arki. Przedstawiciel naszego klubu Mateusz Szyc od poniedziałku bierze udział w konsultacji reprezentacji U-19, która przygotowuje się do październikowych Mistrzostw Europy U-19 w Portugalii. Drużyna ta przebywa w belgijskim Liège, gdzie wczoraj rozegrała mecz sparingowy z Belgami. Polacy przegrali z gospodarzami 37:7, ale warto odnotować, że Mateusz Szyc spędził na boisku 40 min.

 

Reprezentacja U-19. W dolnym rzędzie czwarty z prawej Mateusz Szyc.

Reprezentacja U-19
RSS sponsorzy

Portugalia - Szwajcaria NA ŻYWO 6.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Portugalia - Szwajcaria NA ŻYWO. Portugalia zagra we wtorek (6.12.2022) […]
pon, gru 05, 2022
Dziennik Bałtycki