arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Sobota 17:30! ARKA – OGNIWO

Piątek, 18 września 2015 16:01

Arka Gdynia - Ogniwo Sopot, 13.06.2015

W sobotę „Buldogi” rozegrają drugie spotkanie derbowe w tym sezonie. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie Ogniwo Sopot. Przed dwoma tygodniami Arka mierzyła się Lechią Gdańsk i odniosła nieznaczną ale jednak porażkę.

Kolejny mecz derbowy to okazja dla naszej drużyny, żeby powalczyć o zwycięstwo, zwłaszcza, że przed dwoma tygodniami nie udało się przechylić szali na naszą korzyść. Ogniwo natomiast w ostatniej kolejce odnotowało zwycięstwo pokonując u siebie beniaminka Skrę Warszawa. Sopocianie zresztą podobnie  jak Arka mają na swoim koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę, która ponieśli w Siedlcach w pierwszej kolejce.

Sopocianie do nowego sezonu przystąpili wzmocnieni kilkoma graczami. Z Siedlec udało im się pozyskać Wojciecha Piotrowicza, Grzegorza Szczepańskiego z Budowlanych Lublin, a także Igor Lenkivskyy, który jest wychowankiem Sokoła Lwów oraz Stanisław Powała-Niedźwiecki, którego transfer dopięto na ostatnią chwilę.

Mecze między Arka i Ogniwem to zawsze ciekawe spotkania, które obfitują w wiele emocji. Czy w sobotę będzie podobnie na Narodowym Stadionie Rugby? Mamy nadzieję, że tak, ale również mamy nadzieję, że to „Buldogi” będą cieszyły się ze zwycięstwa.

Zapraszamy w sobotę na Narodowy Stadion Rugby w Gdyni. Początek derbów Trójmiasta z Ogniwem o godz. 17:30. Wstęp wolny.

 

Pozostałe mecze IV kolejki Ekstraligi Rugby:
Skra Warszawa – Pogoń Siedlce, sobota godz. 14:00, (Szczepański, Piotrowicz, Pawlik)
Posnania Poznań – RC Orkan Sochaczew sobota godz. 15:00 (Reks, Szostek, Marciniak)
Budowlani Łódź S.A. – Lechia Gdańsk niedziela godz. 15:00 (Jasiński, Piotrowicz, Janeczko)
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot sobota godz. 17:30 (Sienkiewicz, Kościelniak, Kasperek)
RSS sponsorzy

Gdynia: Znasz tego mężczyznę? Policja szuka go w związku z przywłaszczeniem mienia | ZDJĘCIA
Policjanci z Gdyni poszukują mężczyzny, który według ich ustaleń dokonał […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki