arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Grała Młoda Arka

Czwartek, 22 października 2015 17:20

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Sopocie, 17.10.2015

Na dobre rozkręciły się rozgrywki, w których uczestniczą drużyny młodzieżowe naszego klubu. Ostatni tydzień był bardzo pracowity dla młodych „Buldogów”, którzy uczestniczyli w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży.

Najmłodsi w ostatnia sobotę rywalizowali w Sopocie podczas Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży. Najmłodsi – mini-żaki – zajęły pierwsze miejsce w swojej kategorii, wyrywając w finale z Lechią 8:0.
Starsi od nich – żaki – zajęli w turnieju druga lokatę przed swoimi rówieśnikami z Gdańska.
Szczegółowe wyniki turnieju w Sopocie znajdują się w zakładce Rozgrywki > Dzieci i Młodzież

Już w najbliższą niedzielę żółto-niebiescy udadzą się do Warszawy, gdzie wezmą udział w kolejnym turnieju. W stolicy zaprezentują się mini-żaki, żaki i młodzicy, którzy nie mieli okazji sprawdzić się w Sopocie z powodu niedopuszczenia do turnieju drużyny Ogniwa.
W zamian młodzicy Arki rozegrali z Ogniwem mecz sparingowy, w którym zdobyli ponad 90 punktów.

 

We wtorek na Narodowym Stadionie Rugby swój kolejny mecz rozegrali kadeci, którzy walczą w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Stadion przy Górskiego okazał się bardzo szczęśliwy ponieważ młode „Buldogi” wygrały z Lechią 22:17. Nasza drużyna prowadziła już po pierwszej połowie i utrzymała korzystny wynik do końca spotkania.

 

Eliminacje O.O.M. Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 22:17 (12:7)
Punkty dla Arki: Żywulko 5, Betka 5, Śledziński 5, Kluk 7.

 

We wtorek, 27 października, kolejny mecz rozegrają juniorzy Arki. Derbowe spotkanie z Lechią w ramach eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów rozpocznie się o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy dopingować młodych graczy Arki.

 

DOŁĄCZ DO MISTRZÓW POLSKI! Zapraszamy na treningi rugby w Arce Gdynia.

 

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w Rugby Club Arka Gdynia współfinansowane jest ze środków Miasta Gdynia.

 
RSS sponsorzy

Śmiertelny wypadek na Pomorzu. W Krzywym Kole (powiat gdański) samochód uderzył w drzewo. Nie żyje kobieta. 4.02.2023 r.
Śmiertelny wypadek w miejscowości Krzywe Koło. Do zdarzenia doszło w […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki