arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

SOBOTA 12:00! ARKA – LECHIA

Czwartek, 5 listopada 2015 22:10

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 05.09.2015

W weekend „Buldogi” rozegrają bardzo ważne derbowe spotkanie z Lechią Gdańsk. Sobotni mecz, z kolejnym medalistą ubiegłego sezonu będzie również ostatnią okazją w tym roku aby zobaczyć żółto-niebieskich grających na Narodowym Stadionie Rugby w tym roku! Derbami z „Lwami” nasza drużyna pożegna się z rozgrywkami na swoim stadionie,

Ostatnie spotkanie Arki i Lechii zakończyło się zwycięstwem biało-zielonych. W spotkanie rozegranym 05 września na obiektach AWFiS Gdańsk Lechia okazałą lepsza od naszej drużyny tylko o cztery punkty. Grająca pod nieobecność Dawida Banaszka Arka nie potrafiła przeciwstawić się gospodarzom, którzy zagrali bardzo konsekwentnie i szczególnie nieustępliwie w obronie.  Tym razem wydaje się, że grająca w optymalnym składzie Arka na pewno powalczy o zwycięstwo tym bardziej, że ostatnio nasza drużyna z biało-zielonym ostatni raz u siebie przegrała półtora roku temu.
Od czasu tamtego, ostatniego przegranego spotkania, obie drużyny ze sobą w Gdyni trzykrotnie i za każdym razem górą była nasza drużyna. Mamy nadzieję, że tę zwycięską derbową passę uda się również podtrzymać również w sobotę.

Początek meczu o godz. 12:00.Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na Narodowy Stadion Rugby.

Mecze X kolejki Ekstraligi Rugby:
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk, sobota godz. 12:00 (Michałkiewicz, Michalik, Bedyński)
Pogoń Siedlce – RC Orkan Sochaczew, sobota godz. 12:00 (Jasiński, Szostek, Rogowski)
Posnania Poznań – Budowlani Łódź S.A., sobota godz. 13:00 (Reks, Wilk, Kościelniak)
Skra Warszawa – Ogniwo Sopot, sobota godz. 14:00 (Szczepański, Piotrowicz, Janeczko)
RSS sponsorzy

Takie są zarobki w sklepach sieci Lidl w 2022 roku. Stawki od magazyniera do kierownika
Lidl to jedna z czołowych sieci marketów w naszym kraju. […]
czw, maj 26, 2022
Dziennik Bałtycki