arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

SOBOTA 13:00! Pogoń – Arka

Czwartek, 19 listopada 2015 17:13

Arka Gdynia - Pogoń Siedlce

W sobotę nasza drużyna uda się do Siedlec na zaległy mecz V kolejki ekstraligi. Spotkanie to, na które nasza drużyna musi przemierzyć ok pięciuset kilometrów będzie ostatnim, jakie „Buldogi” rozegrają w tym roku. W pierwotnym terminie wszystkie spotkania tej serii gier zostały odwołane z powodu zgrupowania kadry narodowej rugby 7.

Dla naszej drużyny sobotnie spotkanie z drużyną z Siedlce będzie najdalszym meczem wyjazdem na jaki Arka uda się w rozgrywkach ekstraligi w obecnym sezonie. Duża odległość dzieląca Gdynię i Siedlce sprawiła, że nasza drużyna na sobotni mecz wyjedzie w piątek. Ma to umożliwić spokojnie przygotowanie się do tego mecz z tym rywalem.
W końcu nie od dziś wiadomo, że siedlecka Pogoń to rywal klasowy. Wystarczy wspomnieć, że obecnie ta ekipa zajmuje czwarte miejsce w tabeli wyprzedzając nawet obecnego wicemistrza Polski – Budowlanych Łódź.

Dla naszej drużyny będzie to natomiast mecz o pozycję lidera w przerwie zimowej. Arka obecnie przewodzi w tabeli, ale druga Lechia Gdańsk nadal ma do rozegrania zaległe spotkanie z Orkanem Sochaczew. „Buldogi” aby spokojnie przezimować w fotelu lidera w Siedlcach w sobotę muszą wygrać i wierzymy, że tak właśnie zakończy się spotkanie z trzecią ekipą Ekstraligi Rugby.

Mecze V kolejki Ekstraligi Rugby:
Lechia Gdańsk – Posnania Poznań, sobota, godz. 12.00 (Michalik, Szostek, Kasperek)
Pogoń Siedlce – Arka Gdynia, sobota, godz. 13.00 (Reks, Piotrowicz, Janeczko)
Ogniwo Sopot – Budowlani Łódź S.A., sobota, godz. 14.30 (Michałkiewicz, Kościelniak, Pawlik)
RC Orkan Sochaczew – Skra Warszawa, niedziela, godz. 12.00 (Jasiński, Szczepański, Bedyński)
RSS sponsorzy

Na gdańskiej Zaspie nie brakowało kolorowych świateł, ani świątecznej atmosfery. Kolejne miejskie iluminacje i choinka włączone
Miasto Gdańsk postanowiło w 2022 roku dawkować emocje włączania miejskich […]
wt, gru 06, 2022
Dziennik Bałtycki