arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Najmłodsze „Buldogi” zakończyły rozgrywki

Środa, 2 grudnia 2015 13:45

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, 14.11.2015

Trzy najmłodsze drużyny młodzieżowe zakończyły tegoroczne rozgrywki w swoich kategoriach wiekowych. Rugbowa jesień w wykonaniu naszych zawodników była bardzo udana, którzy swój udział w każdym z turniejów kończyli na „pudle”.

Ostatnim akordem jesiennych rozgrywek dla  kategorii mini-żak (klasy 1-4 szkoły podstawowej), żak (klasa 5 sp) oraz młodzik (klasa 6 sp – kl. 1 gimnazjum) był regionalny turniej dzieci i młodzieży rozegrany w Gdyni na Narodowym Stadionie Rugby. Nasze drużyny wypadły w nim bardzo dobrze zajmując odpowiednio pierwsze, trzecie i pierwsze miejsce.
Warto  dodać, że najmłodsi – mini-żaki – wygrały wszystkie turnieje w swojej kategorii, w których brały udział. Co więcej nasza drużyna wygrała silnie obsadzony turniej w Warszawie, w którym startowały m.in. drużyny Budowlanych Łódź, Budowlanych Lublin oraz Pogoni Siedlce.
Nie gorzej radziły sobie żaki Arki Gdynia, którzy w jesiennych rozgrywkach trzykrotnie zajmowały drugie miejsce i raz trzecie. Ostatnia drużyna Arki, która rywalizuje w cyklu turniejów dzieci i młodzieży – młodzik – wzięła udział w trzech turniejach tej jesieni. Niestety z przyczyn proceduralnych i zbyt małej liczy uczestniczących drużyn tylko dwa turnieje zostały zakwalifikowane jako rozegrane. Nasza drużyna zajęła w nich miejsca drugie i pierwsze.

Jesienne wyniki drużyn mini-żak, żak, młodzik:

  mini-żak (Arka 1, Arka 2)     żak (Arka 1, Arka 2)       młodzik   
Sopot, 17.10.2015 1, 5 2  
Warszawa, 25.10.2015 1, 8 2 2
Sopot, 31.10.2015 1, 7 2  
Gdynia, 14.11.2015 1, 5 3, 5 1

Szczegółowe wyniki jesiennych turniejów znajdują się w zakładce Rozgrywki > Dzieci i Młodzież

 

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w Rugby Club Arka Gdynia współfinansowane jest ze środków Miasta Gdynia.

 

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Gdyni
RSS sponsorzy

Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u
Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki