arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Zweryfikowano wynik meczu Arka – Ogniwo

Piątek, 4 grudnia 2015 16:10

Arka - Ogniwo, 19.09.2015

Komisja Gier i Dyscypliny na wniosek naszego klubu zweryfikowała wynik meczu IV kolejki rozegrany w Gdyni z Ogniwem Sopot. W protokole sędziowskim po spotkaniu rozegranym 19 września 2015r. widniał wynik 42:12, pomniejszony o przyłożenie zdobyte dla Arki przez Daniela Podolskiego (na zdjęciu) w drugiej połowie meczu.

W dniu 21 września Arka Gdynia złożyła stosowny wniosek do Komisji Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Rugby z prośbą o sprostowanie wyniku derbowego spotkania z Ogniwem. Do niniejszej prośby została dołączona płyta z zapisem wideo meczu, w którym zarejestrowane zostały dwa przyłożenia zdobyte przez naszą drużynę w drugiej części gry.

Racje Arki zostały uznane i ostateczny wynik spotkania to 47:12 zamiast 42:17.
Cieszymy się więc, że do listy punktujących w tym spotkaniu oficjalnie możemy dopisać Daniela Podolskiego. Nasza radość jest tym większa, że obejrzenie drugiej połowy meczu i rozwikłanie tej zawiłej sprawy zajęło Komisji aż 73 dni.

 

Zweryfikowany wynik meczu IV kolejki Ekstraligi Rugby: Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 47:12 (32:12)
Punkty Arka: Szostek 5, Banaszek 17, Rakowski 5, Szrejber 5, Sirocki 10, Podolski 5.

 

Postanowienie Komisji Gier i Dyscypliny ws. meczu Arka – Ogniwo.
RSS sponsorzy

Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u
Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki