arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Nadzieje Polskiego Rugby spotkają się w Łodzi

Środa, 9 grudnia 2015 13:41

Juniorzy Arka Gdynia - Ogniwo Sopot-29.04.2015

W czwartek w Łodzi rozpocznie się zgrupowanie drużyny „Nadzieje Polskiego Rugby” U-23. Zawodnicy tego zespołu, który szkolić będą trener Stanisław Więciorek i asystent pierwszej reprezentacji polski oraz były zawodnika i trenera Arki, Darek Komisarczuk, przygotować się będą do zastąpienia swoich starszych kolegów w seniorskiej reprezentacji.
Będą to zawodnicy, którzy kończą wiek juniora, przestają grać w kadrach młodzieżowych, ale są jeszcze za słabi by grać w kadrze seniorów. Czasem też nie mają miejsca w podstawowym składzie drużyny klubowej, a są perspektywiczni. Kadra „Nadzieje polskiego rugby” ma przeprowadzić tych chłopaków przez ten trudny okres, dać im motywację do pracy. Będą w niej grali zawodnicy od 19 do 23 roku życia.

W czasie zgrupowania, które potrwa do niedzieli, zajęcia odbywać się będą na siłowni, hali i hali ze sztuczną murawą, a także w terenie, a dr Bartosz Chudzik przeprowadzi również badania wydolnościowe.

Z Arki na zgrupowanie kadry NPR U-23 powołani zostali Mateusz Szyc (na zdjęciu), Oskar Zypper, Jarosław Paszkowski, Daniel Komosiński. Wszyscy ci zawodnicy znani są gdyńskim kibicom z występów w pierwszej drużynie naszego klubu. Pojawiali się już bowiem w obecnym i poprzednim sezonie w meczach Ekstraligi Rugby.
RSS sponsorzy

Na gdańskiej Zaspie nie brakowało kolorowych świateł, ani świątecznej atmosfery. Kolejne miejskie iluminacje i choinka włączone
Miasto Gdańsk postanowiło w 2022 roku dawkować emocje włączania miejskich […]
wt, gru 06, 2022
Dziennik Bałtycki