arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Zmiany w zarządzie klubu

Piątek, 11 grudnia 2015 10:13

RC Arka GdyniaObradujące w czwartek Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rugby Club Arka Gdynia powołało nowego Prezesa Klubu oraz nowych Członków Zarządu.

Podczas zebrania przyjęto rezygnacje dotychczasowego Prezesa Zarządu Andrzeja Stromskiego oraz dotychczasowych Członków Zarządu: Magdaleny Orlicz-Pawłat, Eugeniusza Kubackiego, Krzysztofa Tkaczyka, Piotra Dziabasa i Wojciecha Ruszkiewicza.

Funkcja prezesa została powierzona Michałowi Łowkielowi, dotychczasowemu Skarbnikowi klubu, który do zarządu został powołany 07 listopada 2013r., a funkcję skarbnika piastował od stycznia 2015r.

Do zarządu klubu RC Arka Gdynia powołano czterech nowych członków zarządu: Zbigniewa Rybaka, Dariusza Rohde, Rafała Kwiatkowskiego i Daniela Bartkowiaka.

Michał Łowkiel ur. w 1980r. jest absolwentem III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni w klasie z wykładowym językiem angielskim. Studiował prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2003r. jest pracownikiem Kancelarii Adwokackiej Tomasz Kopoczyński. W latach 2002-2012 był radnym dzielnicy Karwiny, a od 2010 roku tej radzie przewodniczył.
Specjalizacje się m.in. w: tłumaczeniu na język angielski umów cywilnoprawnych i pism procesowych, w zagadnieniach nabywania akcji spółki akcyjnej przez uprawnionych pracowników i ich spadkobierców w związku z komercjalizacją przedsiębiorstwa państwowego; określeniu poziomu znajomości języków obcych prawniczych dzięki biegłej znajomość języka angielskiego potwierdzonej Certyfikatem wydanym przez University of Cambridge.

Dotychczasowemu Prezesowi i Członkom Zarządu dziękujemy za pracę na rzecz klubu.

Obecny Zarząd klubu:
Prezes Zarządu: Michał Łowkiel
Członkowie Zarządu: Zbigniew Rybak, Dariusz Rohde, Rafał Kwiatkowski, Daniel Bartkowiak.
RSS sponsorzy

Marcelina Zawadzka sporo podróżuje. Dokąd wybrała się w 2023 roku? Zobaczcie galerię zdjęć
Marcelina Zawadzka sporo podróżuje i czasami relacjonuje to w mediach […]
śr, lut 01, 2023
Dziennik Bałtycki