arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

SOBOTA 14:00! Inauguracja wiosny w Gdyni

Piątek, 1 kwietnia 2016 13:24

fot. Waldemar Chróściel

W najbliższą sobotę rugbiści naszej drużyny zaprezentują się przed własną publicznością. „Buldogi” zainaugurują wiosenne rozgrywki na Narodowym Stadionie Rugby. Okazja do obejrzenia naszych rugbistów też nie byle jaka bo rywalem będzie Pogoń Siedlce – drużyna, która musi wygrać, aby liczyć się w walce o awans do mistrzowskiej czwórki ekstraligi.

Arkowcy poprzedniego meczu nie mogą zaliczyć do udanych. Nasza drużyna uległa Ogniwu Sopot. Sobotni mecz będzie więc okazja do pokazania się z lepszej strony niż przed tygodniem. Naszym nie udało się wykorzystać potknięcia Lechii, która przegrała z Budowlanymi. Rezultaty meczów poprzednie serii gier sprawiły, że ligowa tabela się spłaszczyła co zaostrzy tylko walkę o mistrzowską czwórkę.
 
Zapraszamy serdecznie na Narodowy Stadion Rugby aby dopingować naszą drużynę. Wstęp na mecz bezpłatny! Początek spotkania o godz. 14:00.

Mecze XII kolejki Ekstraligi Rugby:
Master Pharm Budowlani SA Łódź – MKS Ogniwo Sopot, sobota godz. 13.00 (Reks, Piotrowicz, Janeczko)
RC Arka Gdynia – MKS Pogoń Siedlce, sobota godz. 14.00 (Jasiński, Kościelniak, Marciniak)
RKS Skra Warszawa – RC Orkan Sochaczew, sobota godz. 14.00 (Szczepański, Szostek, Michalik)

Pauzuje: RC Lechia Gdańsk
RSS sponsorzy

Istotne zmiany w urlopach dla rodziców w 2022 roku! "Siła wyższa" powodem dnia wolnego. 5-dniowy urlop opiekuńczy zamiast 2 dni na opiekę?
Od 2022 roku zmienią się zasady urlopów dla rodziców. Wszystko […]
pt, gru 03, 2021
Dziennik Bałtycki