arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

KOOGA PARTNEREM ARKI GDYNIA

Wtorek, 19 kwietnia 2016 08:47

Miło nam poinformować, że marka Kooga została partnerem Mistrzów Polski. Nasza drużyna będzie występowała w strojach tego renomowanego producenta odzieży i sprzętu w meczach Ekstraligi Rugby.

Kooga Rugby partnerem Arki.

Kooga jest marką stworzoną dla rugby, autentyczną z prawdziwym dziedzictwem i historią, marką, która stoi na straży wartości rugby i zwiększa efektywność zawodników by osiągali szczyty swoich możliwości. Kooga rozumie potrzeby zawodników, zawsze rozwija się i dostosowuję do zmian w rugby. Warto dodać również, że ambasadorem tej marki jest zawodnik naszego klubu, reprezentant Polski, Szymon Sirocki.

Witamy na pokładzie Arki!
RSS sponsorzy

Psychologia na Uniwersytecie SWPS w Sopocie z najwyższą oceną działalności naukowej
Kompleksowa ocena Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach ewaluacji jakości […]
pon, sie 08, 2022
Dziennik Bałtycki