arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Haka-sklep kibica rugby

Środa, 4 maja 2016 10:18

Haka-sklep

Z przyjemnością zawiadamiamy ze przy okazji 20 lecia istnienia naszego klubu, w połowie maja rozpocznie działalność pierwszy oficjalny sklep kibica Rugby Club Arka Gdynia. Już teraz można zapoznać się ze strona sklepu na Facebooku (Haka-sklep kibica rugby) , gdzie będzie można nabywać gadżety jak i śledzić poczynania naszych zawodników.

Szykuje się wiele ciekawych propozycji dla dużych i małych kibiców. Tymczasem inauguracja sprzedaży pamiątek odbędzie się już 14 maja podczas meczu Arka Gdynia – Ogniwo Sopot na który już serdecznie wszystkich zapraszamy .
Zawodnicy jak nigdy potrzebują teraz wsparcia kibiców niezbędnego do pozostania Mistrzem Polski.

Wiara Nasza Siła !

Więcej informacji na Facebooku.
RSS sponsorzy

Kłanino. Muzeum Pancerne zadebiutowało. Ekipa Tank Huntera pokazuje m.in. Polaków na frontach II wojny oraz prawdziwe czołgi | FOTO, WIDEO
Muzeum Pancerne w Kłaninie już oficjalnie otwarte. Powstało dzięki żmudnej […]
wt, lip 05, 2022
Dziennik Bałtycki