arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

SOBOTA 17:30! ARKA – OGNIWO

Piątek, 13 maja 2016 15:42

 ogn

Jutro nasza drużyna zagra w drugim meczu derbowym fazy grupowej ekstraligi. Na Narodowym Stadionie Rugby „Buldogi” podejmą Ogniwo, które sąsiaduje z naszą drużyną w ligowej tabeli.

Sobotni mecze będzie należał do tych za sześć punktów. Na stadionie przy ul. Górskiego spotkają się dwie drużyny, które nie wygrały jeszcze meczu w drugiej fazie rozgrywek. Ewentualna porażka naszej drużyny mocno skomplikowałaby drogę gdynian do finału. Tym bardziej, że po dwóch wcześniejszych spotkania w grupie mistrzowskiej margines błędu niestety zmalał już na tyle, że nasza drużyna myśląc o obronie złotego medalu i grze w finale musi po prostu wygrać. Problemy kadrowe naszej drużyny na pewno  nie ułatwią tego zadania, jednak wiemy, że nasi rugbiści zrobią wszystko, aby gościom zrewanżować się za porażkę odniesioną na początku rundy wiosennej w Sopocie.
Zapowiada się ciekawe spotkanie, dwóch głodnych zwycięstw, drużyn, które niestety wysoko przegrywały swoje dwa poprzednie mecze. Tym bardziej więc spodziewamy się ciekawego derbowego meczu, który będzie obfitował w sportową walkę.

Zapraszamy na Narodowy Stadion Rugby w sobotę o godz. 17:30. Wstęp na mecz wolny.

 

Mecze XVII kolejki Ekstraligi Rugby:
RC Arka Gdynia – MKS Ogniwo Sopot, sobota godz. 17.30 (Reks, Kościelniak, Michalik)
Master Pharm Budowlani SA Łódź – RC Lechia Gdańsk, niedziela godz. 16.00 (Michałkiewicz, Giroud, Reks)

grupa spadkowa
Skra Warszawa – Pogoń Siedlce, sobota godz. 14.00 (Jasiński, Szostek, Szczepański)

pauzuje Orkan Sochaczew
RSS sponsorzy

[PRL] Kompanie karne towarzysza Jaruzelskiego
24 czerwca 1976 r. premier Piotr Jaroszewicz przedstawił w sejmie […]
pt, cze 09, 2023
Dziennik Bałtycki