arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

SOBOTA 17:30! ARKA – LECHIA

Piątek, 10 czerwca 2016 15:52

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 07.05.2016

Już jutro derby Trójmiasta w rugby. Arka Gdynia zmierzy się na Narodowym Stadionie Rugby z Lechia Gdańsk. Spotkanie jak zawsze mecze derbowe zapowiada się ciekawie i mamy nadzieję, że tym razem to nasza drużyna będzie się cieszyć ze zwycięstwa, które jest naszym bardzo potrzebne.
Na początku meczu naszych kibiców szansa na wygranie nagród od naszego partnera firmy FitMax.

Sytuacja przed przedostatnia kolejka Ekstraligi Rugby jest bardzo ciekawa. Udział w finale zagwarantowały sobie Lechia i Budowlani, ale obie te drużyny nadal walczą o prawo gry u siebie. Budowlani, którzy prowadzą w tabeli mają tylko jeden punkt przewagi nad gdańszczanami. Lechia więc musi wygrać swoje mecze, aby zapewnić sobie finał przy Traugutta. Wielce prawdopodobne jest, że o kolejności i finale zdecyduje ostatnia kolejka, kiedy Lechia i Budowlani zagrają ze sobą.

Podobnie sytuacja ma się między Arką i Ogniwem. Nasza drużyna została ukarana ujemnym punktem za niestawienie się na meczu w Łodzi w poprzedniej kolejce, ale nie miało to znaczenia dla układu tabeli. Ogniwo zajmuje trzecie miejsce wyprzedzając naszą drużynę o trzy oczka. Nasza drużyna jutro i w ostatniej kolejce musi powalczyć o zwycięstwa, aby zapewnić sobie prawo gry o brązowy medal u siebie. Również może się okazać, że o miejscu rozegrania meczu o trzecie miejsce zdecyduje ostatnia kolejka fazy grupowej, kiedy żółto-niebiescy zmierzą się z Ogniwem w Sopocie.

Arka i Lechia rozpoczną mecz o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie, które mamy nadzieję zakończy się zwycięstwem naszych! Wstęp wolny.
A już na początku spotkania atrakcje dla kibiców. Producent najwyższej jakości odżywek i suplementów diety- firma FitMax ufundowała kolejne nagrody dla kibiców, którzy pojawią się w sobotę na Narodowym Stadionie Rugby na meczu z Lechią Gdańsk!
Zabawa jest prosta. Zawodnicy Arki na początku meczu poślą w trybuny 15 piłeczek tenisowych z numerami od 1 do 15.
Kiedy rozpocznie się gra, wygrywa numer zawodnika żółto- niebieskich,  który pierwszy w meczu złapie piłkę!
Nagrodą jest zestaw odżywek firmy FitMax!

Mecze XIX kolejki Ekstraligi Rugby:
grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia – RC Lechia Gdańsk, sobota godz. 17.30 (Bedyński, Jasiński, Szostek)
Master Pharm Budowlani SA Łódź – MKS Ogniwo Sopot, sobota godz. 17.35 (Michałkiewicz, Michalik, Sienkiewicz)

grupa spadkowa
RC Orkan Sochaczew – MKS Pogoń Siedlce, niedziela godz. 14.00 (Reks, Piotrowicz, Janeczko)
pauzuje Skra Warszawa
RSS sponsorzy