arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

SOBOTA 17:30! OGNIWO – ARKA

Piątek, 17 czerwca 2016 21:30

Arka Gdynia - Ogniwo Sopot, 14.05.2016

W sobotę nasza drużyna w Sopocie rozegra ostatnia kolejkę ligowych rozgrywek sezonu 2015/2016. O godz. 17:30 rozpocznie się spotkanie z Ogniem, którego stawką jest prawo gry u siebie o brązowy medal.

Rugbowe ostatki w grupie mistrzowskiej zapowiadają się bardzo emocjonująco. Obie drużyny już za tydzień spotkają się ponownie tym razem jednak w meczu o brązowy medal. Skład par w meczach o złoto i o brąz został ustalony już kilka tygodni temu, jednak nadal kwestią otwarta pozostaje gdzie zostaną rozegrane mecze.
Arka i Ogniwo zagrają więc o to, która z drużyn w sobotę lub niedzielę następnego weekendu będzie gospodarzem meczu o brązowy medal. Stawka jest wysoka tym bardziej, że obie drużyny dzielą w tabeli tylko trzy punkty. Ogniwu wystarczy remis, aby zagwarantować sobie mecz u siebie, nasza drużyna natomiast potrzebuje zwycięstwa, aby wyprzedzić w sopocian w tabeli. Pewne jest to, że ta drużyna, która zwycięży w meczu ostatniej, dwudziestej, kolejki, za tydzień zagra u siebie.

W drugiej parze grupy mistrzowskiej Lechia o 15:00 zagra na AWFiS w Gdańsku z Budowlanymi. Zwycięzca tego meczu będzie gospodarzem finału, który zostanie rozegrany w piątek, 24 czerwca.

Zapraszamy do Sopotu, aby wspomóc naszą drużynę w walce o prawo gry u siebie o medal. Wstęp na mecz w Sopocie wolny. Wasz doping jest niezbędny.

Mecze XX kolejki Ekstraligi Rugby:
grupa mistrzowska
RC Lechia Gdańsk – Master Pharm Budowlani SA Łódź, sobota godz. 15.00 (Jasiński, Kościelniak, Szostek)
MKS Ogniwo Sopot – RC Arka Gdynia, sobota godz. 17.30 (Reks, Michalik, Giroud)

grupa spadkowa
MKS Pogoń Siedlce – RKS Skra Warszawa, sobota godz. 16.00 (Michałkiewicz, Janeczko, Piotrowicz)
pauzuje Orkan Sochaczew
RSS sponsorzy

Ekstraliga piłkarzy ręcznych. Wisła Płock zaprosi kibiców dobrymi występami
„Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych rezultatów mojej drużyny, ale to […]
czw, lut 02, 2023
Dziennik Bałtycki