arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

OGNIWO – ARKA 29:25

Sobota, 18 czerwca 2016 17:41

Ogniwo Sopot - Arka Gdynia, 18.06.2016

Arka Gdynia przegrała mecz XX kolejki Ekstraligi Rugby. Żółto-niebiescy w Sopocie ulegli Ogniwu 29:25 (17:3). Był to ostatni mecz grupy mistrzowskiej w obecnym sezonie. W sobotę, 25 czerwca, w Sopocie Arka i Ogniwo spotkają się ponownie w meczu o brąz. 

Pogoń za prowadzącym Ogniwem w drugiej połowie niestety nie udała się. Mimo, że jeszcze w 77. min. Ogniwo prowadziło tylko jednym punktem, to karny skutecznie wykonany, niemal równo z końcem regulaminowego czasu gry, przez gospodarzy ustanowił ostateczny wynik meczu.

 

Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 29:25 (17:3)
sędziowali: Reks, Michalik, Giroud

Punkty Ogniwo: Piotrowicz 19, Piotrowski 5, Zeszutek 5.
Punkty Arka: Zdunek 5, Banaszek 15, Stępień 5.

Arka Gdynia: Kwiatkowski Rafał, Podolski Daniel, Bartkowiak Daniel, Perzak Karol, Zdunek Arkadiusz, Zypper Oskar, Raszpunda Kazimierz, Grabowski Władysław, Szostek Łukasz, Banaszek Dawid, Rakowski Radosław, Plichta Mateusz, Zaradzki Wiktor, Sirocki Szymon, Stępień Tomasz oraz Witt Tomasz, Paszkowski Jarosław, Mikołajczyk Kamil, Machnio Maciej, Szyc Mateusz, Simionkowski Kamil.
RSS sponsorzy

Na gdańskiej Zaspie nie brakowało kolorowych świateł, ani świątecznej atmosfery. Kolejne miejskie iluminacje i choinka włączone
Miasto Gdańsk postanowiło w 2022 roku dawkować emocje włączania miejskich […]
wt, gru 06, 2022
Dziennik Bałtycki