arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

SOBOTA 18:00! MECZ O BRĄZ!

Piątek, 24 czerwca 2016 09:32

Ogniwo Sopot - Arka Gdynia, 26.03.2016

Sobota będzie ostatnim dniem obecnego sezonu 2015/2016. Arka Gdynia o godzinie 18:00 stanie naprzeciwko Ogniwa w meczu o brązowy medal. Najważniejszy mecz sezonu będzie tym bardziej emocjonujący, że będzie to spotkanie derbowe. Gospodarze od lat nie wywalczyli medalu i na pewno postarają się na wywalczenie go u siebie, a dla naszej drużyny będzie to szansa na utrzymanie miejsca na podium.
Ostatnie, rozegrane przed tygodniem, spotkanie pokazało jak bardzo  emocjonujące mogą być mecze w ekstralidze. Arka przegrywała po pierwszej połowie czternastoma punktami. Jednak w drugiej części spotkania gra naszej drużyny odwróciła się i „Buldogi” odrabiały straty do rywali. Gonitwa przyniosła efekt w postaci tylko jednopunktowego prowadzenia Ogniwa, ale nie udało się ich wyprzedzić .

Mamy nadzieję, że wynik jutrzejszego meczu będzie inny i to nasza drużyna będzie się cieszyła z wygranej i z medalu. Mamy również nadzieję, że Arka zaprezentuje się w meczu o trzecie miejsce, tak jak przed tygodniem w drugiej części gry.
Początek meczu o godz. 18:00.  Wstęp na mecz wolny. Zapraszamy do dopingowania naszej drużyny, która szczególnie jutro będzie tego wsparcia potrzebowała.

 

Wstępem do emocji o brąz będzie mecz finałowy pomiędzy Budowlanymi Łódź a Lechią Gdańsk. Spotkanie zostanie rozegrane w piątek o godz. 18:30 i pokaże czy złoty medal pozostanie w Trójmieście. Transmisja w tv Polsat Sport News.
RSS sponsorzy

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy: rozbito grupę dywersyjną, która planowała zabójstwo ministra obrony i szefa wywiadu wojskowego
Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) zatrzymała przedstawicieli rosyjskich służb specjalnych, którzy […]
pon, sie 08, 2022
Dziennik Bałtycki