Wyniki turnieju Dzieci i Młodzieży

Wtorek, 9 maja 2017 21:59

20170506_150318

WYNIKI REGIONALNEGO TURNIEJU DZIECI I MŁODZIEŻY

W DNIU 6.05.2017R. W GDYNI

KATEGORIA MINI ŻAK

Mecze grupowe

GRUPA A

1. RC Arka Gdynia I

2. RC Lechia Gdańsk II

3. TUR Chojnice II

4. RC Arka Rumia I

5. RK Unisław I

RC Arka Gdynia I – RC Lechia Gdańsk II 4:0

TUR Chojnice – RC Arka Rumia II 4:0

RC Arka Gdynia I – RK Unisław I 6:0

RC Lechia Gdańsk II – TUR Chojnice II 5:0

RC Arka Rumia I – RK Unisław I 0:6

RC Arka Gdynia I – TUR Chojnice II 7:0

RC Lechia Gdańsk II – RK Unisław I 3:3

RC Arka Gdynia I – RC Arka Rumia I 7:2

TUR Chojnice II – RK Unisław I 0:6

RC Lechia Gdańsk II – RC Arka Rumia I 3:1

KLASYFIKACJA

Pkt.

1. RC Arka Gdynia I 12

2. RK Unisław I 9

3. RC Lechia Gdańsk II 9

4. TUR Chojnice II 6

5. RC Arka Rumia I 4

GRUPA B

1. RC Lechia Gdańsk I

2. RC Arka Gdynia II

3. Ogniwo Sopot II

4. Czarni Pruszcz Gdański

5. RK Unisław II

RC Lechia Gdańsk I – RC Arka Gdynia II 2:1

Ogniwo Sopot II – Czarni Pruszcz Gdański 6:0

RC Lechia Gdańsk I – RK Unisław II 5:0

RC Arka Gdynia II – Ogniwo Sopot II 0:4

Czarni Pruszcz Gdański – RK Unisław II 2:0

RC Lechia Gdańsk I – Ogniwo Sopot II 0:6

RC Arka Gdynia II – RK Unisław II 5:0

RC Lechia Gdańsk I – Czarni Pruszcz Gdański 5:0

Ogniwo Sopot II – RK Unisław II 6:0

RC Arka Gdynia II – Czarni Pruszcz Gdański 2:1

KLASYFIKACJA

Pkt.

1. Ogniwo Sopot II 12

2. RC Lechia Gdańsk I 10

3. RC Arka Gdynia II 8

4. Czarni Pruszcz Gdański 6

5. RK Unisław II 4

GRUPA C

1. Ogniwo Sopot I

2. TUR Chojnice I

3. RC Arka Gdynia III

4. RC Arka Rumia II

5. UKS Czeczewo

Ogniwo Sopot I – TUR Chojnice I 0:5

RC Arka Gdynia III – RC Arka Rumia II 0:0

Ogniwo Sopot I – UKS Czeczewo 0:5

TUR Chojnice I – RC Arka Gdynia III 4:1

RC Arka Rumia II – UKS Czeczewo 0:5

Ogniwo Sopot I – RC Arka Gdynia III 3:0

TUR Chojnice I – UKS Czeczewo 3:3

Ogniwo Sopot I – RC Arka Rumia II 3:0

RC Arka Gdynia III – UKS Czeczewo 0:6

TUR Chojnice I – RC Arka Rumia II 6:0

KLASYFIKACJA

Pkt.

1. UKS Czeczewo 11

2. TUR Chojnice I 11

3. Ogniwo Sopot 8

4. RC Arka Gdynia III 5

5. RC Arka Rumia II 5

MECZE FINAŁOWE

O miejsca 1-3 (zwycięscy grup – itd.)

RC Arka Gdynia I – Ogniwo Sopot II 3:0

RC Arka Gdynia I – UKS Czeczewo 3:0

Ogniwo Sopot II – UKS Czeczewo 2:1

Klasyfikacja:

1. RC Arka Gdynia I

2. Ogniwo Sopot II

3. UKS Czeczewo

O miejsca 4-6

RK Unisław I – RC Lechia Gdańsk I 1:0

RK Unisław I – TUR Chojnice I 1:1

RC Lechia Gdańsk I – TUR Chojnice I 2:2

Klasyfikacja:

4. RK Unisław I

5. TUR Chojnice I

6. RC Lechia Gdańsk I

O miejsca 7-9

RC Lechia Gdańsk II – RC Arka Gdynia II 0:2

RC Lechia Gdańsk II – Ogniwo Sopot I 2:1

RC Arka Gdynia II – Ogniwo Sopot I 2:3

Klasyfikacja:

7. RC Arka Gdynia II

8. Ogniwo Sopot I

9. RC Lechia Gdańsk II

O miejsca 10-12

TUR Chojnice II – Czarni Pruszcz Gdański 1:6

TUR Chojnice II – RC Arka Gdynia III 3:2

Czarni Pruszcz Gdański – RC Arka Gdynia III 5:0

Klasyfikacja:

10. Czarni Pruszcz Gdański

11. TUR Chojnice II

12. RC Arka Gdynia III

O miejsca 13 – 15

RC Arka Rumia I – RK Unisław II 0:2

RC Arka Rumia I – RC Arka Rumia II 3:1

RK Unisław II – RC Arka Rumia II 1:2

Klasyfikacja:

13. RK Unisław II

14. RC Arka Rumia I

15. RC Arka Rumia II

Punktacja za turniej:

Pkt.

1. RC Arka Gdynia I 18

2. Ogniwo Sopot II 15

3. UKS Czeczewo 13

4. RK Unisław I 12

5. TUR Chojnice I 11

6. RC Lechia Gdańsk I 10

7. RC Arka Gdynia II 10

8. Ogniwo Sopot I 8

9. RC Lechia Gdańsk II 8

10. Czarni Pruszcz Gdański 6

11. TUR Chojnice II 6

12. RC Arka Gdynia III 6

13. RK Unisław II 4

14. RC Arka Rumia I 2

15. RC Arka Rumia II 2

KATEGORIA ŻAK

1. RC Arka Gdynia I

2. Czarni Pruszcz Gdański

3. RC Lechia Gdańsk

4. RC Arka Gdynia II

RC Arka Gdynia I – Czarni Pruszcz Gdański 9:0

RC Lechia Gdańsk – RC Arka Gdynia II 3:4

RC Arka Gdynia I – RC Lechia Gdańsk 12:0

Czarni Pruszcz Gdański – RC Arka Gdynia II 2:5

RC Arka Gdynia I – RC Arka Gdynia II 8:0

Czarni Pruszcz Gdański – RC Lechia Gdańsk 0:7

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

Pkt.

1. RC Arka Gdynia I 9

2. RC Arka Gdynia II 7

3. RC Lechia Gdańsk 5

4. Czarni Pruszcz Gdański 3

Punktacja za turniej:

Pkt.

1. RC Arka Gdynia I 7

2. RC Arka Gdynia II 4

3. RC Lechia Gdańsk 2

4. Czarni Pruszcz Gdański 1

KATEGORIA MŁODZIK

RC Arka Gdynia – RC Lechia Gdańsk 35:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

1. RC Arka Gdynia

2. RC Lechia Gdańsk

Punktacja za turniej:

Pkt.

1. RC Arka Gdynia 7

2. RC Lechia Gdańsk 2

IMG_8607 IMG_8617 IMG_8672 słupy

 








NAJBLIŻSZY MECZ W GDYNI ZA:

dni
9
5
godzin
2
1
minut
1
4
sekund
0
4

Tabela Ekstraligi 2017

    mecze punkty
4. RC Lechia Gdańsk 14 35
5. RC Arka Gdynia 14 32
6. Budowlani Lublin 14 25
    więcej…

PKO Grand Prix Gdyni - cykl czterech biegów, w którym regularnie bierze udział ponad 20 000 uczestników. Wydarzenie otrzymało Nagrodę im. Tomasza Hopfera za najlepszy cykl w Polsce. Każdy z czterech biegów głównych pozycjonuje się w gronie ośmiu największych imprez biegowych w kraju na dystansie 10 km. PKO Grand Prix Gdyni organizowane jest przez Gdyńskie Centrum Sportu.

RSS sponsorzy

Śmiertelny wypadek w Złotowie 17.12.2017. Mężczyzna wjechał autem w drzewo [zdjęcia]
W miejscowości Złotowo w powiecie malborskim doszło w niedzielę, 17 […]
nie, gru 17, 2017
Dziennik Bałtycki