Ekstraligi Rugby 2015/2016


EKSTRALIGA RUGBY 2015/2016
    mecze punkty Z R P bonusy p. zdob. p. strac. bilans
grupa mistrzowska
1. Master Pharm Budowlani Łódź S.A. 20 52 (47) 16 0 4 11 556 264 292
2. RC Lechia Gdańsk 20 48 (60) 15 0 5 17 774 282 492
3. MKS Ogniwo Sopot 20 35 (44) 12 0 8 7 425 510 -85
4. RC Arka Gdynia 20 29 (56) 11 0 9 14 713 386 327
                       
grupa spadkowa
5. MKS Pogoń Siedlce 20 49 (38) 13 0 7 15 681 327 354
6. RC Orkan Sochaczew 20 31 (22) 9 0 11 5 395 733 -338
7. Skra Warszawa 20 14 (7) 3 0 17 2 270 740 -470
8. KS Posnania Poznań 20 0 (2) 1 0 19 2 147 669 -522
*Posnania Poznań wycofała się z rozgrywek przed rundą wiosnną

 

SEZON ZASADNICZY
I kolejka - 22/23.08.2015
RC Arka Gdynia KS Posnania Poznań sobota 17:00 60:5 (22:5)
RC Lechia Gdańsk RC Orkan Sochaczew sobota 14:30 56:18 (31:5)
Skra Warszawa Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 14:00 12:26 (0:19)
MKS Pogoń Siedlce MKS Ogniwo Sopot sobota 12:00 22:17 (8:10)
         
II kolejka - 29/30.08.2015
RC Orkan Sochaczew MKS Ogniwo Sopot niedziela 17:00 12:30 (12:13)
KS Posnania Poznań MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 14:26 (14:14)
Skra Warszawa RC Lechia Gdańsk sobota 14:00 19:52 (12:19)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Arka Gdynia sobota 17:00 15:46 (8:20
         
III kolejka - 05/06.09.2015
RC Lechia Gdańsk RC Arka Gdynia sobota 12:00 13:9 (5:6)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. KS Posnania Poznań sobota 17:00 30:17 (20:3)
MKS Ogniwo Sopot Skra Warszawa sobota 17:30 36:19 (24:7)
RC Orkan Sochaczew MKS Pogoń Siedlce piątek 18:00 12:41 (0:15)
         
IV kolejka - 19/20.09.2015
KS Posnania Poznań RC Orkan Sochaczew sobota 15:00 25:26 (13:13)
Skra Warszawa MKS Pogoń Siedlce sobota 14:00 17:24 (0:5)
RC Arka Gdynia MKS Ogniwo Sopot sobota 17:30 47:12 (32:12)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Lechia Gdańsk niedziela 15:00 20:30 (15:3)
         
V kolejka - mecze przełożone na 21/22.11 z powodu zgrupowania reprezentacji rugby 7
RC Lechia Gdańsk KS Posnania Poznań sobota, 21.11. 12:00 76:7 (45:0)
MKS Pogoń Siedlce RC Arka Gdynia sobota, 21.11. 13:00 19:34 (0:15)
MKS Ogniwo Sopot Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota, 21.11. 14:30 34:20 (24:13)
RC Orkan Sochaczew Skra Warszawa niedz., 22.11. 12:00 23:19 (13:12)
         
VI kolejka - 03/04.10.2015
MKS Ogniwo Sopot RC Lechia Gdańsk niedziela 16:00 10:49 (3:20)
KS Posnania Poznań Skra Warszawa sobota 15:00 46:0 (27:0)
RC Arka Gdynia RC Orkan Sochaczew sobota 17:30 124:7 (63:7)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. MKS Pogoń Siedlce niedziela 15:00 25:14 (3:6)
         
VII kolejka - 10/11.10.2015
MKS Ogniwo Sopot KS Posnania Poznań sobota 17:00 35:18 (21:6)
RC Orkan Sochaczew Master Pharm Budowlani Łódź S.A. niedziela 14:00 9:24 (6:7)
Skra Warszawa RC Arka Gdynia sobota 14:00 12:75 (0:61)
MKS Pogoń Siedlce RC Lechia Gdańsk niedziela 14:00 22:25 (7:12)
         
VIII kolejka - 24.10.2015
KS Posnania Poznań RC Arka Gdynia sobota 13:00 8:74 (3:31)
RC Orkan Sochaczew RC Lechia Gdańsk 29.11. niedz. 14:00 5:60 (0:22)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. Skra Warszawa sobota 14:00 48:5 (24:0)
MKS Ogniwo Sopot MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 23:21 (9:14)
         
IX kolejka - 31.10.2015
MKS Ogniwo Sopot RC Orkan Sochaczew 13.03.2016 13:00 36:18 (14:12)
MKS Pogoń Siedlce KS Posnania Poznań sobota 14:00 57:0 (34:0)
RC Lechia Gdańsk Skra Warszawa sobota 14:00 80:5 (47:0)
RC Arka Gdynia Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 15:00 34:10 (20:10)
         
X kolejka - 07/08.11.2015
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk sobota 12:00 44:19 (30:7)
KS Posnania Poznań Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 13:00 7:35 (7:22)
Skra Warszawa MKS Ogniwo Sopot sobota 14:00 15:38 (0:24)
MKS Pogoń Siedlce RC Orkan Sochaczew sobota 12:00 59:17 (26:5)
         
XI kolejka - 26.03.2016
MKS Pogoń Siedlce Skra Warszawa piatek 20:00 55:7 (27:0)
MKS Ogniwo Sopot RC Arka Gdynia sobota 15:00 32:21 (13:15)
RC Lechia Gdańsk Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 12:00 16:22 (6:3)
RC Orkan Sochaczew KS Posnania Poznań   0:25 v.o.
         
XII kolejka - 02/03.04.2016
RC Arka Gdynia MKS Pogoń Siedlce sobota 14:00 15:12 (15:0)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. MKS Ogniwo Sopot sobota 13:00 18:6 (5:3)
Skra Warszawa RC Orkan Sochaczew sobota 14:00 22:37 (10:8)
KS Posnania Poznań RC Lechia Gdańsk   0:25 v.o.
         
XIII kolejka - 09/10.04.2016
RC Lechia Gdańsk MKS Ogniwo Sopot sobota 15:00 50:7 (31:0)
RC Orkan Sochaczew RC Arka Gdynia niedziela 14:00 13:11 (10:8)
MKS Pogoń Siedlce Master Pharm Budowlani Łódź S.A. niedziela 16:00 12:15 (3:7)
Skra Warszawa KS Posnania Poznań   25:0 v.o.
         
XIV kolejka - 16/17.04.2016
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Orkan Sochaczew niedziela 16:30 88:3 (43:3)
RC Arka Gdynia Skra Warszawa sobota 13:30 53:7 (29:7)
RC Lechia Gdańsk MKS Pogoń Siedlce sobota 16:00 52:14 (33:0)
KS Posnania Poznań MKS Ogniwo Sopot   0:25 v.o.
         
Podział na grupy: 1 - 4 grupa mistrzowska i 5 - 8 grupa spadkowa
         
XV (I) kolejka - 23/24.04.2016      
grupa mistrzowska
RC Lechia Gdańsk MKS Ogniwo Sopot sobota 15:00 52:5 (17:0)
RC Arka Gdynia Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 17:30 0:35 (0:14)
         
grupa spadkowa
MKS Pogoń Siedlce KS Posnania Poznań   25:0 v.o.
RC Orkan Sochaczew Skra Warszawa niedziela 16:00 41:19 (15:7)
         
XVI (II) kolejka - 07/08.05.2016      
grupa mistrzowska
RC Lechia Gdańsk RC Arka Gdynia sobota 15:00 49:7 (28:0)
MKS Ogniwo Sopot Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 17:30 0:39 (0:19)
         
grupa spadkowa
MKS Pogoń Siedlce RC Orkan Sochaczew sobota 15:00 82:26 (48:0)
KS Posnania Poznań Skra Warszawa   0:25 v.o.
         
XVII (III) kolejka - 14/15.05.2016      
grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia MKS Ogniwo Sopot sobota 17:30 20:25 (17:15)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Lechia Gdańsk niedziela 16:00 15:9 (10:3)
         
grupa spadkowa
RC Orkan Sochaczew KS Posnania Poznań   25:0 v.o.
Skra Warszawa MKS Pogoń Siedlce sobota 14:00 0:28 (0:7)
         
XVIII (IV) kolejka - 21.05.2016      
grupa mistrzowska
MKS Ogniwo Sopot RC Lechia Gdańsk sobota 17:30 22:15 (3:12)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Arka Gdynia   25:0 v.o.
         
grupa spadkowa
Skra Warszawa RC Orkan Sochaczew sobota 14:00 12:33 (0:14)
KS Posnania Poznań MKS Pogoń Siedlce   0:25 v.o.
         
XIX (V) kolejka - 11/12.06.2016      
grupa mistrzowska
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. MKS Ogniwo Sopot sobota 17:35 34:3 (15:3)
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk sobota 17:30 19:39 (9:27)
         
grupa spadkowa
Skra Warszawa KS Posnania Poznań   25:0 v.o.
RC Orkan Sochaczew MKS Pogoń Siedlce niedziala 14:00 20:45 (15:28)
         
XX (VI) kolejka - 18/19.06.2016      
grupa mistrzowska
MKS Ogniwo Sopot RC Arka Gdynia sobota 17:30 29:25 (17:3)
RC Lechia Gdańsk Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 15:00 7:12 (7:7)
         
grupa spadkowa
KS Posnania Poznań RC Orkan Sochaczew   0:25 v.o.
MKS Pogoń Siedlce Skra Warszawa sobota 16:00 78:5 (52:5)
         
Mecz o 3 miejsce - 25.06.2016      
MKS Ogniwo Sopot RC Arka Gdynia sobota 18:00 10:9 (10:6)
         
Finał Ekstraligi Rugby - 24.06.2016      
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Lechia Gdańsk piątek 18:30 17:10 (9:3)
         
         
Klsyfikacja sezonu 2016/2016:        
1. Master Pharm Budowlani Łódź S.A.        
2. RC Lechia Gdańsk        
3. MKS Ogniwo Sopot        
4. RC Arka Gdynia        
5. Awenta MKS Pogoń Siedlce        
6. RC Orkan Sochaczew        
7. Skra Warszawa        
8. KS Posnania Poznań        





NAJBLIŻSZY MECZ W GDYNI ZA:

dni
0
-6
godzin
-1
-9
minut
0
-1
sekund
-3
-2

Tabela Ekstraligi 2017

    mecze punkty
3. Ogniwo Sopot 11 46
4. RC Arka Gdynia 13 32
5. RC Lechia Gdańsk 12 25
    więcej…

PKO Grand Prix Gdyni - cykl czterech biegów, w którym regularnie bierze udział ponad 20 000 uczestników. Wydarzenie otrzymało Nagrodę im. Tomasza Hopfera za najlepszy cykl w Polsce. Każdy z czterech biegów głównych pozycjonuje się w gronie ośmiu największych imprez biegowych w kraju na dystansie 10 km. PKO Grand Prix Gdyni organizowane jest przez Gdyńskie Centrum Sportu.

RSS sponsorzy

O krok przed szmuglerem, czyli partia szachów na morzu
Są świetnie wyszkoleni i wyposażeni, a ich zadaniem jest walka […]
pt, paź 20, 2017
Dziennik Bałtycki