EKSTRALIGA RUGBY - 2018
Grupa A
    mecze punkty Z R P bonusy p. zdob. p. strac. bilans
1. Master Pharm Budowlani Łódź S.A. 7 35 7 0 0 7 420 28 392
2. RC Lechia Gdańsk 8 29 6 0 2 5 270 106 164
3. RC Orkan Sochaczew 8 11 2 0 6 4 140 231 -91
4. KS Budowlani Łódź 8 10 2 0 6 2 159 404 -245
5. RC Arka Gdynia 7 9 2 0 5 1 130 340 -210
Grupa B
    mecze punkty Z R P bonusy p. zdob. p. strac. bilans
1. MKS Pogoń Siedlce 7 32 7 0 0 4 222 92 130
2. MKS Ogniwo Sopot 7 31 6 0 1 7 289 86 203
3. KS Budowlani Lublin 8 22 4 0 4 6 194 169 25
4. OKS Skra Warszawa 8 11 2 0 6 3 116 272 -156
5. RzKS Juvenia Kraków 8 1 0 0 8 1 115 327 -212

 

Faza I - Rozgrywki w grupach A i B
         
I kolejka – 31.03.2018
Grupa A
Budowlani Łódź S.A. KS Budowlani Łódź sobota 15:00 45:8 (33:8)
RC Arka Gdynia RC Orkan Sochaczew sobota 12:00 20:19 (20:19)
Pauzuje: RC Lechia Gdańsk
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot OKS Skra Warszawa sobota 14:30 62:0 (48:0)
KS Budowlani Lublin RzKS Juvenia Kraków sobota 15:00 31:11 (7:8)
Pauzuje: MKS Pogoń Siedlce
         
II kolejka – 07/08.04.2018
Grupa A
RC Orkan Sochaczew Budowlani Łódź S.A. sobota 16:00 5:36 (0:26)
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk środa 19:00 12:41 (0:34)
Pauzuje: KS Budowlani Łódź
Grupa B
OKS Skra Warszawa RzKS Juvenia Kraków sobota 14:00 31:15 (7:3)
MKS Ogniwo Sopot MKS Pogoń Siedlce sobota - PRZEŁOŻONY
Pauzuje: KS Budowlani Lublin
         
III kolejka – 14/15.04.2017
Grupa A
RC Lechia Gdańsk KS Budowlani Łódź sobota 14:00 66:0 (38:0)
Budowlani Łódź S.A. RC Arka Gdynia sobota - PRZEŁOŻONY
Pauzuje: RC Orkan Sochaczew
Grupa B
KMS Pogoń Siedlce OKS Skra Warszawa sobota 14:00 49:14 (28:7)
KS Budowlani Lublin MKS Ogniwo Sopot sobota 14:00 16:34 (9:15)
Pauzuje: RzKS Juvenia Kraków
         
IV kolejka – 21/22.04.2018
Grupa A
Budowlani Łódź S.A. RC Lechia Gdańsk sobota 15:00 33:3 (19:3)
KS Budowlani Łódź RC Orkan Sochaczew sobota 14:00 19:31 (12:19)
Pauzuje: RC Arka Gdynia
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot RzKS Juvenia Kraków sobota 15:00 80:13 (33:8)
MKS Pogoń Siedlce KS Budowlani Lublin sobota 15:00 22:17 (10:10)
Pauzuje: OKS Skra Warszawa
         
V kolejka – 28/29.04.2018
Grupa A
RC Arka Gdynia KS Budowlani Łódź sobota 15:00 69:8 (41:3)
RC Orkan Sochaczew RC Lechia Gdańsk sobota 18:00 15:27 (10:24)
Pauzuje: Budowlani Łódź S.A.
Grupa B
KS Budowlani Lublin OKS Skra Warszawa niedziela 14:30 31:5 (24:0)
RzKS Juvenia Kraków MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 24:36 (14:10)
Pauzuje: MKS Ogniwo Sopot
 
VI kolejka – 05/06.05.2018
Grupa A
KS Budowlani Łódź Budowlani Łódź S.A. sobota 15:00 3:85 (3:40)
RC Orkan Sochaczew RC Arka Gdynia sobota 18:00 46:8 (26:3)
Pauzuje: RC Lechia Gdańsk
Grupa B
OKS Skra Warszawa MKS Ogniwo Sopot niedziela 14:00 17:28 (7:21)
KS Budowlani Lublin RzKS Juvenia Kraków sobota 15:00 18:36 (8:26)
Pauzuje: MKS Pogoń Siedlce
 
VII kolejka – 26/27.05.2018
Grupa A
Budowlani Łódź S.A. RC Orkan Sochaczew sobota 15:00 80:0 (42:0)
RC Lechia Gdańsk RC Arka Gdynia sobota 19:00 31:5 (17:0)
Pauzuje: KS Budowlani Łódź
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków OKS Skra Warszawa sobota 13:00 17:20 (10:5)
MKS Pogoń Siedlce MKS Ogniwo Sopot sobota 12:00 11:9 (3:6)
Pauzuje: KS Budowlani Lublin
 
VIII kolejka – 02/03.06.2018
Grupa A
KS Budowlani Łódź RC Lechia Gdańsk sobota 15:00 12:72 (5:24)
RC Arka Gdynia Budowlani Łódź S.A. sobota 13:00 6:112 (6:49)
Pauzuje: RC Orkan Sochaczew
Grupa B
OKS Skra Warszawa MKS Pogoń Siedlce sobota 14:00 3:34 (0:24)
MKS Ogniwo Sopot KS Budowlani Lublin sobota 15:00 38:14 (21:7)
Pauzuje: RzKS Juvenia Kraków
         
IX kolejka – 09/10.06.2018
Grupa A
RC Lechia Gdańsk Budowlani Łódź S.A. sobota 19:00 3:29 (3:22)
RC Orkan Sochaczew KS Budowlani Łódź sobota 15:00 24:26 (5:19)
Pauzuje: RC Arka Gdynia
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków MKS Ogniwo Sopot sobota 13:00 5:38 (5:12)
KS Budowlani Lublin MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 13:15 (6:15)
Pauzuje: OKS Skra Warszawa
         
X kolejka – 16/17.06.2018
Grupa A
KS Budowlani Łódź RC Arka Gdynia sobota 15:00 83:10 (57:3)
RC Lechia Gdańsk RC Orkan Sochaczew sobota 14:00 25:0 w/o
Pauzuje: Budowlani Łódź S.A.
Grupa B
OKS Skra Warszawa KS Budowlani Lublin sobota 13:00 26:36 (5:24)
MKS Pogoń Siedlce RzKS Juvenia Kraków sobota 15:00 55:12 (24:12)
Pauzuje: MKS Ogniwo Sopot
         
Faza II - Rozgrywki w grupach Mistrzowskiej i Trophy
I Kolejka- 15/16.09.2018
II Kolejka - 22/23.09.2018
III Kolejka - 29/30.09.2018
IV Kolejka - 06/07.10.2018
V Kolejka - 13/14.10.2018
VI Kolejka - 20/21.10.2018
Półfinały, Baraż - 03/04.11.2018
Finał - 10.11.2018





NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
-3
-2
godzin
0
-7
minut
-4
0
sekund
-5
0

Tabela Ekstraligi 2018

Grupa A
    mecze punkty
3. Whizz Orkan Sochaczew 8 11
4. RC Lechia Gdańsk 8 10
5. RC Arka Gdynia 7 9
    więcej…

RSS sponsorzy

Pod powierzchnią odcinek 6. Bartek wciąż kłamie. Marta wyprowadza się z domu. "Pod powierzchnią" TVN 25.11.2018 i online na player.pl
Piąty odcinek serialu "Pod powierzchnią" zobaczyliśmy na antenie TVN w […]
wt, lis 20, 2018
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor