EKSTRALIGA RUGBY - 2017
    mecze punkty Z R P bonusy p. zdob. p. strac. bilans
1. Master Pharm Budowlani Łódź S.A. 14 59 12 0 2 11 552 154 398
2. MKS Ogniwo Sopot 14 57 12 0 2 9 461 168 293
3. Awenta MKS Pogoń Siedlce 14 56 12 0 2 8 415 148 267
4. RC Lechia Gdańsk 14 35 4 0 7 7 371 295 76
5. RC Arka Gdynia 14 32 6 0 8 8 290 422 -132
6. Budowlani Lublin 14 25 5 0 9 5 326 364 -38
7. RzKS Juvenia Kraków 14 5 1 0 13 2 188 551 -363
8. KS Budowlani Łódź 14 5 1 0 13 1 160 715 -555

 

I kolejka – 25/26.03.2017
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. Juvenia Kraków sobota 15:00 74:10 (52:0)
Ogniwo Sopot Budowlani Lublin sobota 13:00 38:7 (26:0)
RC Lechia Gdańsk RC Arka Gdynia sobota 16:00 14:29 (7:15)
Awenta MKS Pogoń Siedlce KS Budowlani Łódź sobota 16:00 41:0 (24:0)
         
II kolejka – 1/2.04.2017
RzKS Juvenia Kraków KS Budowlani Łódź niedziela 15:00 35:27 (7:13)
Budowlani Lublin RC Lechia Gdańsk niedziela 15:00 17:30 (5:27)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. Ogniwo Sopot sobota 15:00 18:23 (15:17)
RC Arka Gdynia Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 13:00 8:45 (8:28)
         
III kolejka – 15/16.04.2017
KS Budowlani Łódź RC Arka Gdynia sobota 14:00 26:39 (20:15)
Ogniwo Sopot RzKS Juvenia Kraków sobota 15:30 34:7 (17:0)
RC Lechia Gdańsk Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 13:00 17:29 (0:26)
Awenta MKS Pogoń Siedlce Budowlani Lublin piątek 20:30 26:7 (7:7)
         
IV kolejka – 29.04.2017
Budowlani Lublin KS Budowlani Łódź sobota 14:00 76:0 (45:0)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 13:00 19:16 (9:7)
Ogniwo Sopot RC Lechia Gdańsk sobota 16:00 17:15 (10:9)
RzKS Juvenia Kraków RC Arka Gdynia sobota 15:00 25:45 (18:34)
         
V kolejka – 6/7.05.2017
RC Lechia Gdańsk RzKS Juvenia Kraków sobota 15:00 64:14 (28:7)
RC Arka Gdynia Budowlani Lublin sobota 18:00 41:17 (17:0)
Awenta MKS Pogoń Siedlce Ogniwo Sopot niedziela 16:00 23:12 (8:0)
KS Budowlani Łódź Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 15:00 0:45 (0:26)
         
VI kolejka – 13/14.05.2017
RzKS Juvenia Kraków Budowlani Lublin sobota 17:00 13:18 (3:11)
Ogniwo Sopot KS Budowlani Łódź sobota 15:00 98:0 (41:0)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Arka Gdynia sobota 15:00 62:5 (27:0)
RC Lechia Gdańsk Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 13:00 6:23 (6:8)
         
VII kolejka – 20/21.05.2017
Awenta MKS Pogoń Siedlce RzKS Juvenia Kraków sobota 16:00 54:18 (33:12)
KS Budowlani Łódź RC Lechia Gdańsk sobota 15:00 7:52 (0:7)
RC Arka Gdynia Ogniwo Sopot sobota 18:00 15:19 (5:0)
Budowlani Lublin Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 14:00 3:26 (3:6)
         
VIII kolejka – 19/20.08.2017
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk niedziela 16:00 13:27 (8:8)
RzKS Juvenia Kraków Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 17:00 3:57 (3:19)
Budowlani Lublin Ogniwo Sopot niedziela 14:00 10:17 (3:7)
KS Budowlani Łódź Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 10:50 (3:19)
         
IX kolejka – 26/27.08.2017
Awenta MKS Pogoń Siedlce RC Arka Gdynia niedziela 14:00 20:0 (0:0)
KS Budowlani Łódź RzKS Juvenia Kraków przełożony 15:00 17:8 (5:3)
RC Lechia Gdańsk Budowlani Lublin przełożony 15:00 34:21 (19:21)
Ogniwo Sopot Master Pharm Budowlani Łódź S.A. przełożony 17:30 18:19 (8:13)
         
X kolejka – 16.09.2017
RC Arka Gdynia Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 16:00 17:48 (10:14)
Budowlani Lublin RzKS Juvenia Kraków sobota 14:00 33:15 (14:8)
KS Budowlani Łódź Ogniwo Sopot sobota 14:00 14:38 (0:26)
Awenta MKS Pogoń Siedlce RC Lechia Gdańsk sobota 14:00 23:12 (20:5)
         
XI kolejka – 23/24.09.2017
RC Arka Gdynia KS Budowlani Łódź niedziela 15:00 40:14 (26:0)
RzKS Juvenia Kraków Ogniwo Sopot - - 0:25 w/o
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Lechia Gdańsk niedziela 15:00 39:0 (13:0)
Budowlani Lublin Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 14:00 10:31 (10:10)
         
XII kolejka – 30.09/1.10.2017
Budowlani Lublin RC Arka Gdynia niedziela 14:00 57:24 (36:12)
RzKS Juvenia Kraków RC Lechia Gdańsk niedziela 14:00 21:31 (7:17)
Ogniwo Sopot Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 25:10 (12:3)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. KS Budowlani Łódź sobota 15:00 73:17 (23:3)
         
XIII kolejka – 14/15.10.2017
RC Arka Gdynia RzKS Juvenia Kraków sobota 13:00 36:10 (24:0)
KS Budowlani Łódź Budowlani Lublin sobota 14:00 28:43 (14:19)
Awenta MKS Pogoń Siedlce Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 16:00 17:12 (6:7)
RC Lechia Gdańsk Ogniwo Sopot sobota 15:00 11:42 (6:11)
         
XIV kolejka – 21/22.10.2017
Ogniwo Sopot RC Arka Gdynia sobota 15:30 55:19 (26:12)
RzKS Juvenia Kraków Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 9:36 (6:24)
RC Lechia Gdańsk KS Budowlani Łódź sobota 13:00 64:0 (36:0)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. Budowlani Lublin sobota 15:00 31:8 (21:3)
         
         
Finał Ekstraligi Rugby – 11.11.2017
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. Ogniwo Sopot sobota 14:00  
         
O 3 miejsce Ekstraligi Rugby – 11.11.2017
Awenta MKS Pogoń Siedlce RC Lechia Gdańsk sobota 14:00  
         
O 5 miejsce Ekstraligi Rugby – 11.11.2017
RC Arka Gdynia Budowlani Lublin sobota 14:30  
         
O 7 miejsce Ekstraligi Rugby – 11.11.2017
RzKS Juvenia Kraków KS Budowlani Łódź sobota 14:00  





NAJBLIŻSZY MECZ W GDYNI ZA:

dni
9
5
godzin
2
1
minut
1
3
sekund
1
1

Tabela Ekstraligi 2017

    mecze punkty
4. RC Lechia Gdańsk 14 35
5. RC Arka Gdynia 14 32
6. Budowlani Lublin 14 25
    więcej…

PKO Grand Prix Gdyni - cykl czterech biegów, w którym regularnie bierze udział ponad 20 000 uczestników. Wydarzenie otrzymało Nagrodę im. Tomasza Hopfera za najlepszy cykl w Polsce. Każdy z czterech biegów głównych pozycjonuje się w gronie ośmiu największych imprez biegowych w kraju na dystansie 10 km. PKO Grand Prix Gdyni organizowane jest przez Gdyńskie Centrum Sportu.

RSS sponsorzy

Śmiertelny wypadek w Złotowie 17.12.2017. Mężczyzna wjechał autem w drzewo [zdjęcia]
W miejscowości Złotowo w powiecie malborskim doszło w niedzielę, 17 […]
nie, gru 17, 2017
Dziennik Bałtycki