EKSTRALIGA RUGBY - 2018
Grupa A
    mecze punkty Z R P bonusy p. zdob. p. strac. bilans
1. Master Pharm Budowlani Łódź S.A. 4 20 4 0 0 4 199 19 180
2. RC Orkan Sochaczew 5 11 2 0 3 3 116 110 6
3. RC Arka Gdynia 3 9 2 0 1 1 97 73 24
4. RC Lechia Gdańsk 3 9 2 0 1 1 96 48 48
5. KS Budowlani Łódź 5 0 0 0 5 0 38 296 -258
Grupa B
    mecze punkty Z R P bonusy p. zdob. p. strac. bilans
1. KS Budowlani Lublin 4 16 3 0 1 4 115 56 59
2. MKS Pogoń Siedlce 3 14 3 0 0 2 107 55 52
3. MKS Ogniwo Sopot 2 10 2 0 0 2 142 13 129
4. OKS Skra Warszawa 4 5 1 0 3 1 50 157 -107
5. RzKS Juvenia Kraków 5 0 0 0 5 0 81 214 -133

 

Faza I - Rozgrywki w grupach A i B
         
I kolejka – 31.03.2018
Grupa A
Budowlani Łódź S.A. KS Budowlani Łódź sobota 15:00 45:8 (33:8)
RC Arka Gdynia RC Orkan Sochaczew sobota 12:00 20:19 (20:19)
Pauzuje: RC Lechia Gdańsk
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot OKS Skra Warszawa sobota 14:30 62:0 (48:0)
KS Budowlani Lublin RzKS Juvenia Kraków sobota 15:00 31:11 (7:8)
Pauzuje: MKS Pogoń Siedlce
         
II kolejka – 07/08.04.2018
Grupa A
RC Orkan Sochaczew Budowlani Łódź S.A. sobota 16:00 5:36 (0:26)
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk sobota - PRZEŁOŻONY
Pauzuje: KS Budowlani Łódź
Grupa B
OKS Skra Warszawa RzKS Juvenia Kraków sobota 14:00 31:15 (7:3)
MKS Ogniwo Sopot MKS Pogoń Siedlce sobota - PRZEŁOŻONY
Pauzuje: KS Budowlani Lublin
         
III kolejka – 14/15.04.2017
Grupa A
RC Lechia Gdańsk KS Budowlani Łódź sobota 14:00 66:0 (38:0)
Budowlani Łódź S.A. RC Arka Gdynia sobota - PRZEŁOŻONY
Pauzuje: RC Orkan Sochaczew
Grupa B
KMS Pogoń Siedlce OKS Skra Warszawa sobota 14:00 49:14 (28:7)
KS Budowlani Lublin MKS Ogniwo Sopot sobota - PRZEŁOŻONY
Pauzuje: RzKS Juvenia Kraków
         
IV kolejka – 21/22.04.2018
Grupa A
Budowlani Łódź S.A. RC Lechia Gdańsk sobota 15:00 33:3 (19:3)
KS Budowlani Łódź RC Orkan Sochaczew sobota 14:00 19:31 (12:19)
Pauzuje: RC Arka Gdynia
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot RzKS Juvenia Kraków sobota 15:00 80:13 (33:8)
MKS Pogoń Siedlce KS Budowlani Lublin sobota 15:00 22:17 (10:10)
Pauzuje: OKS Skra Warszawa
         
V kolejka – 28/29.04.2018
Grupa A
RC Arka Gdynia KS Budowlani Łódź sobota 15:00 69:8 (41:3)
RC Orkan Sochaczew RC Lechia Gdańsk sobota 18:00 15:27 (10:24)
Pauzuje: Budowlani Łódź S.A.
Grupa B
KS Budowlani Lublin OKS Skra Warszawa niedziela 14:30 31:5 (24:0)
RzKS Juvenia Kraków MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 24:36 (14:10)
Pauzuje: MKS Ogniwo Sopot
 
VI kolejka – 05/06.05.2018
Grupa A
KS Budowlani Łódź Budowlani Łódź S.A. sobota 15:00 3:85 (3:40)
RC Orkan Sochaczew RC Arka Gdynia sobota 18:00 46:8 (26:3)
Pauzuje: RC Lechia Gdańsk
Grupa B
OKS Skra Warszawa MKS Ogniwo Sopot niedziela 14:00 17:28 (7:21)
KS Budowlani Lublin RzKS Juvenia Kraków sobota 15:00 18:36 (8:26)
Pauzuje: MKS Pogoń Siedlce
 
VII kolejka – 26/27.05.2018
Grupa A
Budowlani Łódź S.A. RC Orkan Sochaczew sobota ?? -
RC Lechia Gdańsk RC Arka Gdynia sobota ?? -
Pauzuje: KS Budowlani Łódź
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków OKS Skra Warszawa sobota ?? -
MKS Pogoń Siedlce MKS Ogniwo Sopot sobota ?? -
Pauzuje: KS Budowlani Lublin
 
VIII kolejka – 02/03.06.2018
Grupa A
KS Budowlani Łódź RC Lechia Gdańsk sobota ?? -
RC Arka Gdynia Budowlani Łódź S.A. sobota ?? -
Pauzuje: RC Orkan Sochaczew
Grupa B
OKS Skra Warszawa MKS Pogoń Siedlce sobota ?? -
MKS Ogniwo Sopot KS Budowlani Lublin sobota ?? -
Pauzuje: RzKS Juvenia Kraków
         
IX kolejka – 09/10.06.2018
Grupa A
RC Lechia Gdańsk Budowlani Łódź S.A. sobota ?? -
RC Orkan Sochaczew KS Budowlani Łódź sobota ?? -
Pauzuje: RC Arka Gdynia
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków MKS Ogniwo Sopot sobota ?? -
KS Budowlani Lublin MKS Pogoń Siedlce sobota ?? -
Pauzuje: OKS Skra Warszawa
         
X kolejka – 16/17.06.2018
Grupa A
KS Budowlani Łódź RC Arka Gdynia sobota ?? -
RC Lechia Gdańsk RC Orkan Sochaczew sobota ?? -
Pauzuje: Budowlani Łódź S.A.
Grupa B
OKS Skra Warszawa KS Budowlani Lublin sobota ?? -
MKS Pogoń Siedlce RzKS Juvenia Kraków sobota ?? -
Pauzuje: MKS Ogniwo Sopot
         
Faza II - Rozgrywki w grupach Mistrzowskiej i Trophy
I Kolejka- 15/16.09.2018
II Kolejka - 22/23.09.2018
III Kolejka - 29/30.09.2018
IV Kolejka - 06/07.10.2018
V Kolejka - 13/14.10.2018
VI Kolejka - 20/21.10.2018
Półfinały, Baraż - 03/04.11.2018
Finał - 10.11.2018





NAJBLIŻSZY MECZ W GDYNI ZA:

dni
0
5
godzin
0
7
minut
5
7
sekund
4
9

Tabela Ekstraligi 2018

Grupa A
    mecze punkty
2. Whizz Orkan Sochaczew 5 11
3. RC Arka Gdynia 3 9
4. RC Lechia Gdańsk 3 9
    więcej…

RSS sponsorzy

Ceny truskawek w 2018 roku na Pomorzu. Kto będzie w tym roku zbierał truskawki? Plantatorzy są załamani
Nie pomagają ogłoszenia czy poszukiwania wśród znajomych. Nie ma chętnych […]
pon, maj 28, 2018
Dziennik Bałtycki