arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Partnerzy klubu


PARTNER STRATEGICZNY

 

Miasto GdyniaGdynia – żeglarska stolica Polski – tutaj właśnie znajduje się największy w Polsce port jachtowy. Gdynia – najbardziej słoneczne miasto w Polsce – słońce świeci w Gdyni 1671 godzin rocznie. Gdynia – miasto festiwali: należącego do europejskiej czołówki Open’er Festival oraz Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

strona internetowa: www.gdyniasport.pl

 

 

Sponsorzy

Centrum Handlowe Batory

Położone w ścisłym centrum Gdyni Centrum Handlowe BATORY to nowoczesny obiekt, który posiada ok. 70 sklepów i punktów usługowych. Architektura budynku nawiązuje do historii i portowego charakteru miasta.  Legendarny polski liniowiec MS „BATORY” wpłynął wprost na ulice Gdyni, aby zaprosić do odwiedzin i na zakupy.

strona internetowa: www.batory.com.pl

 

LottoTotalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, powstał w 1956 roku by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów. Obecnie spółka wspiera sport na kilku poziomach: przekazuje środki z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych; wspiera organizacje, kluby czy wydarzenia; prowadzi działania mające na celu wyszukiwanie i szkolenie talentów.

strona internetowa: www.lotto.pl

 

opec_newMisją spółki jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie dostawy ciepła w sposób bezpieczny, niezawodny, przyjazny środowisku, po konkurencyjnych cenach. Produktem OPEC jest ciepło z własnych ciepłowni i kotłowni lokalnych oraz zakupione z EC III, które dostarczane jest do mieszkań, obiektów usługo – handlowych, przemysłowych i innych.

strona internetowa: www.opecgdy.com.pl

 

Konsal OchronaKonsal Ochrona działa na terenie Trójmiasta oraz powiatów: kartsukim, puckim i wejherowskim, a także w woj. zachodniopomorskim. Firma Konsal uzyskała w krótkim czasie zaufanie ponad 2000 klientów oraz są logistycznie i kapitałowo zdolni do przyjęcia każdego zlecenia z zakresu fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia.

strona internetowa: www.konsal.pl

Pizzeria Anker

 

 

 strona internetowa: www.anker.com.pl

 

 

poProstu

#PoProstu bistro serwuje tak dobrze wszystkim znane dania z kuchni polskiej wzbogacone nutką oryginalności i niepowtarzalności do tego również pierogi domowej roboty oraz przepyszną pizzę. Miejsce dla zabieganych osób, które minute po zamówieniu mogą już się cieszyć przy stoliku wyśmienitym daniem, które same skomponowały.
Miejsce dla tradycjonalistów jak i osób lubiących zmiany – menu dzielone jest na dania stałe (gołąbek, żeberko, de volaille) i zmienne, w każdym tygodniu nowe pozycje.

strona internetowa: www.poprostubistro.pl/

 

 

Energy Club

W ofercie Energy Club między innymi:
- treningi personalne – zajęcia sportów sztuk walki – sauna – rozpisywanie diet i układanie treningów pod klienta – spinning – gabinet masażu – strefa sprzętu cardio

 

strona internetowa: www.energy-club.pl

 

EIB SAEiB jest cenionym doradcą przedsiębiorstw różnych branż sektora przemysłu, handlu i usług. Z doświadczeń i wiedzy EIB korzysta ponadto wiele podmiotów, zobligowanych do stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, między inymi- jednostki samorządu terytorialnego, zakłady opieki zdrowotnej.

 

strona internetowa: www.eib.com.pl

 

EIB SAstrona internetowa: www.domin-gdansk.pl

 

 

Balticonstrona internetowa: balticon.pl

 

 


RSS sponsorzy

Te zabytkowe samochody i motocykle dostępne są od ręki. Zobacz jakie pojazdy można kupić w sieci. Niektóre okazy zaskakują!
Wyjątkowe zabytki i oldtimery, klasyki czasów minionych, zobacz wyjątkową galerię […]
sob, maj 27, 2023
Dziennik Bałtycki