Partnerzy klubu


Miasto GdyniaGdynia – żeglarska stolica Polski – tutaj właśnie znajduje się największy w Polsce port jachtowy. Gdynia – najbardziej słoneczne miasto w Polsce – słońce świeci w Gdyni 1671 godzin rocznie. Gdynia – miasto festiwali: należącego do europejskiej czołówki Open’er Festival oraz Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

strona internetowa: www.gdyniasport.pl

 

Fit Max„STAWIAMY NA JAKOŚĆ” to najważniejsze i podstawowe hasło polskiego producenta odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty powstają zgodnie z odpowiednimi normami jakości, aktualnymi przepisami i standardami obowiązującym w Polsce i Unii Europejskiej oraz na całym świecie. Ponad 15 lat obecności na rynku firmy FitMax to bardzo duże doświadczenie poparte odpowiednią wiedzą oraz ścisłą współpracą ze sportowcami wszystkich dyscyplin sportowych. 

strona internetowa: www.fitmax.pl

 

Centrum Handlowe Batory

Położone w ścisłym centrum Gdyni Centrum Handlowe BATORY to nowoczesny obiekt, który posiada ok. 70 sklepów i punktów usługowych. Architektura budynku nawiązuje do historii i portowego charakteru miasta.  Legendarny polski liniowiec MS „BATORY” wpłynął wprost na ulice Gdyni, aby zaprosić do odwiedzin i na zakupy.

strona internetowa: www.batory.com.pl

 

Hotel NadmorskiKomfortowe pokoje są idealnym miejscem na wypoczynek. Wyśmienita kuchnia dostarcza doznań smakowych, a dobrze wyposażone centrum konferencyjne sprawia, że hotel jest idealnym miejscem na organizację konferencji, spotkań biznesowych oraz pobytów indywidualnych. Spokojna okolica i bliskie sąsiedztwo morza zapewniają ciszę oraz wyjątkowy klimat, który daje możliwość szybkiej regeneracji i odpoczynku nawet po ciężkim dniu wytężonej pracy.

strona internetowa: www.nadmorski.pl

 

InfodrukWieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej (firma funkcjonuje od roku 1992), pozwala wykonać większość prac w sposób zaspokajający wymagania większości klientów. Drukarnia Infodruk proponuje wykonanie druku techniką offsetową, cyfrową lub sitodrukiem.

strona internetowa: www.infodruk.pl

 

LottoTotalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, powstał w 1956 roku by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów. Obecnie spółka wspiera sport na kilku poziomach: przekazuje środki z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych; wspiera organizacje, kluby czy wydarzenia; prowadzi działania mające na celu wyszukiwanie i szkolenie talentów.

strona internetowa: www.lotto.pl

 

LottoPomorska Komunikacja Samochodowa już ponad 50 lat działa z powodzeniem na rynku zbiorowego przewozu osób. Realizuje zarówno usługi związane z transportem pasażerskim w regionie jak i transportem w komunikacji miejskiej.PKS świadczy także usługi wynajmu autobusów, uwzględniające indywidualną specyfikę i potrzeby.

strona internetowa: www.pksgdynia.pl

 

MarbudW ramach prowadzonej działalności MARBUD realizuje inwestycje z zakresu budownictwa: użyteczności publicznej, przemysłowego, mieszkaniowego, drogowego i uzbrojenia terenów. Przedsiębiorstwo wykonuje usługi budowlane w pełnym zakresie w oparciu o własną bazę sprzętową – od fazy konstrukcyjnej  po roboty wykończeniowe i instalacyjne.

strona internetowa: www.marbud.gda.pl

 

OPEC Sp. z o.o.Misją spółki jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie dostawy ciepła w sposób bezpieczny, niezawodny, przyjazny środowisku, po konkurencyjnych cenach. Produktem OPEC jest ciepło z własnych ciepłowni i kotłowni lokalnych oraz zakupione z EC III, które dostarczane jest do mieszkań, obiektów usługo – handlowych, przemysłowych i innych.

strona internetowa: www.opecgdy.com.pl

 

DrodzPuebloy Amigos, jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków, zapraszamy do Restauracji Pueblo. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wszystkie lata istnienia restauracji, proponujemy oryginalne i bardzo bogate menu, dające możliwość poznania niezwykłych potraw kuchni teksańsko-meksykańskiej.

strona internetowa: www.restauracjapueblo.com.pl

 

SubwayRestauracja Subway Gdynia Główna PKP oferuje przede wszystkim wyśmienite kanapki ale również sałatki i wrapy. Subway to sieć światowa sieć restauracji. Obecnie w Polsce znajduje się 48 lokali Subway. Historia sieci SUBWAY miała swój początek w mieście Bridgeport w USA, w lecie roku 1965. Fred DeLuca, ambitny siedemnastoletni absolwent szkoły średniej, szukał sposobu na zarobienie kwoty potrzebnej mu do opłacenia czesnego za studia.

 

Konsal OchronaKonsal Ochrona działa na terenie Trójmiasta oraz powiatów: kartsukim, puckim i wejherowskim, a także w woj. zachodniopomorskim. Firma Konsal uzyskała w krótkim czasie zaufanie ponad 2000 klientów oraz są logistycznie i kapitałowo zdolni do przyjęcia każdego zlecenia z zakresu fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia.

strona internetowa: www.konsal.pl

 

PitbullCity

W PitBull City Shop znajdziesz najwyższej jakości odzież uliczną i sportową takich marek, jak Pitbull West Coast, Thor Steinar, PG Wear i PoundOut.

 

 

strona internetowa: www.pitbullcity.pl

Pizzeria Anker

 

 

 

strona internetowa: www.anker.com.pl

 

Energy Club

W ofercie Energy Club między innymi:
- treningi personalne – zajęcia sportów sztuk walki – sauna – rozpisywanie diet i układanie treningów pod klienta – spinning – gabinet masażu – strefa sprzętu cardio

 

strona internetowa: www.energy-club.pl

 

EIB SAEiB jest cenionym doradcą przedsiębiorstw różnych branż sektora przemysłu, handlu i usług. Z doświadczeń i wiedzy EIB korzysta ponadto wiele podmiotów, zobligowanych do stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, między inymi- jednostki samorządu terytorialnego, zakłady opieki zdrowotnej.

 

strona internetowa: www.eib.com.pl

 

Fit BoxFit Box to miejsce dla tych którzy chcą być fit… lub po prostu chcą smacznie i zdrowo zjeść w przystępnej cenie. Restauracja mieści się w centrum Handlowe Batory, II piętro.

 

 

strona internetowa: www.facebook.com/FitBoxGdynia


NAJBLIŻSZY MECZ W GDYNI ZA:

dni
9
5
godzin
2
1
minut
1
5
sekund
5
5

Tabela Ekstraligi 2017

    mecze punkty
4. RC Lechia Gdańsk 14 35
5. RC Arka Gdynia 14 32
6. Budowlani Lublin 14 25
    więcej…

PKO Grand Prix Gdyni - cykl czterech biegów, w którym regularnie bierze udział ponad 20 000 uczestników. Wydarzenie otrzymało Nagrodę im. Tomasza Hopfera za najlepszy cykl w Polsce. Każdy z czterech biegów głównych pozycjonuje się w gronie ośmiu największych imprez biegowych w kraju na dystansie 10 km. PKO Grand Prix Gdyni organizowane jest przez Gdyńskie Centrum Sportu.

RSS sponsorzy

Śmiertelny wypadek w Złotowie 17.12.2017. Mężczyzna wjechał autem w drzewo [zdjęcia]
W miejscowości Złotowo w powiecie malborskim doszło w niedzielę, 17 […]
nie, gru 17, 2017
Dziennik Bałtycki