Partnerzy klubu


Miasto GdyniaGdynia – żeglarska stolica Polski – tutaj właśnie znajduje się największy w Polsce port jachtowy. Gdynia – najbardziej słoneczne miasto w Polsce – słońce świeci w Gdyni 1671 godzin rocznie. Gdynia – miasto festiwali: należącego do europejskiej czołówki Open’er Festival oraz Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

strona internetowa: www.gdyniasport.pl

 

AB Investor

Firma rozpoczęła swoją działalność na początku lat 90-tych. Początkowo skupiała się na budowie własnych nieruchomości, doradztwie w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami oraz prowadzeniem kancelarii radcy prawnego. W ramach rozszerzenia działalności firma podjęła się budowy budynku Transatlantyk  i innych budynków w Gdyni.

strona internetowa: www.transatlantyk.com.pl/abinwestor.html

 

Admiral Boats

Admiral Boats to dynamicznie rozwijający się producent łodzi. O sukcesie firmy decydują wykwalifikowana kadra pracownicza oraz modele łodzi wpasowujące się w trendy i aktualne potrzeby rynku. W Admiral Boats priorytetem jest jakość oraz bezpieczeństwo, co zdobywa uznanie i zaufanie klientów z Polski jak i Europy.

strona internetowa: www.admiral-boats.com/pl

 

Centrum Handlowe Batory

Położone w ścisłym centrum Gdyni Centrum Handlowe BATORY to nowoczesny obiekt, który posiada ok. 70 sklepów i punktów usługowych. Architektura budynku nawiązuje do historii i portowego charakteru miasta.  Legendarny polski liniowiec MS „BATORY” wpłynął wprost na ulice Gdyni, aby zaprosić do odwiedzin i na zakupy.

strona internetowa: www.batory.com.pl

 

Dworek Admirał

Dworek Admirał oferuje komfortowe noclegi w najpiękniejszym kurorcie nadmorskim, jakim jest Sopot. Na gości czeka miła i profesjonalna obsługa oraz restauracja, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Noclegi spędzone w pensjonacie z pewnością pozostaną w pamięci dzięki gustownie zaprojektowanym pokojom.

strona internetowa: www.dworek-sopot.pl

 

Fit Max„STAWIAMY NA JAKOŚĆ” to najważniejsze i podstawowe hasło polskiego producenta odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty powstają zgodnie z odpowiednimi normami jakości, aktualnymi przepisami i standardami obowiązującym w Polsce i Unii Europejskiej oraz na całym świecie. Ponad 15 lat obecności na rynku firmy FitMax to bardzo duże doświadczenie poparte odpowiednią wiedzą oraz ścisłą współpracą ze sportowcami wszystkich dyscyplin sportowych. 

strona internetowa: www.fitmax.pl

 

Hotel NadmorskiKomfortowe pokoje są idealnym miejscem na wypoczynek. Wyśmienita kuchnia dostarcza doznań smakowych, a dobrze wyposażone centrum konferencyjne sprawia, że hotel jest idealnym miejscem na organizację konferencji, spotkań biznesowych oraz pobytów indywidualnych. Spokojna okolica i bliskie sąsiedztwo morza zapewniają ciszę oraz wyjątkowy klimat, który daje możliwość szybkiej regeneracji i odpoczynku nawet po ciężkim dniu wytężonej pracy.

strona internetowa: www.nadmorski.pl

 

InfodrukWieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej (firma funkcjonuje od roku 1992), pozwala wykonać większość prac w sposób zaspokajający wymagania większości klientów. Drukarnia Infodruk proponuje wykonanie druku techniką offsetową, cyfrową lub sitodrukiem.

strona internetowa: www.infodruk.pl

 

Kooga RugbyKooga Rugby to marka stworzona dla rugby, autentyczna marka z prawdziwym dziedzictwa i historią, która stoi na straży wartości rugby. Kooga Polska jest partnerem rugbistów Arki Gdynia, którzy swoje mecze rozgrywają w strojach tej marki.

strona internetowa: www.kooga.pl

 

LottoTotalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, powstał w 1956 roku by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów. Obecnie spółka wspiera sport na kilku poziomach: przekazuje środki z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych; wspiera organizacje, kluby czy wydarzenia; prowadzi działania mające na celu wyszukiwanie i szkolenie talentów.

strona internetowa: www.lotto.pl

 

MadkomMadkom jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej. Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość prawa regulującego funkcjonowanie urzędów administracji publicznej pozwalają oferować produkty w pełni zgodne z aktualnymi przepisami.

strona internetowa: www.madkom.pl

 

MarbudW ramach prowadzonej działalności MARBUD realizuje inwestycje z zakresu budownictwa: użyteczności publicznej, przemysłowego, mieszkaniowego, drogowego i uzbrojenia terenów. Przedsiębiorstwo wykonuje usługi budowlane w pełnym zakresie w oparciu o własną bazę sprzętową – od fazy konstrukcyjnej  po roboty wykończeniowe i instalacyjne.

strona internetowa: www.marbud.gda.pl

 

OPEC Sp. z o.o.Misją spółki jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie dostawy ciepła w sposób bezpieczny, niezawodny, przyjazny środowisku, po konkurencyjnych cenach. Produktem OPEC jest ciepło z własnych ciepłowni i kotłowni lokalnych oraz zakupione z EC III, które dostarczane jest do mieszkań, obiektów usługo – handlowych, przemysłowych i innych.

strona internetowa: www.opecgdy.com.pl

 

Piotr i Paweł

Sieć sklepów Piotr i Paweł to ponad setka sklepów obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Klienci wybierają supermarkety „Piotr i Paweł”, ponieważ są to sklepy, w których to oni czują się najważniejsi. Tutaj mogą być pewni szerokiego wyboru wysokiej jakości produktów i wyjątkowo przyjaznej atmosfery podczas zakupów.

strona internetowa: www.piotripawel.pl

 

PrestolHurtownia Materiałów Budowlanych Prestol została założona w 1988 roku. Od tego czasu nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości materiały budowlane dla odbiorców detalicznych oraz firm. Prestol realizuje proces kompleksowej obsługi klienta od doradztwa przed dokonaniem zakupu przez pomoc w pozyskaniu kredytu, a kończący się dostawą na czas.

strona internetowa: www.prestolgdynia.pl

 

DrodzPuebloy Amigos, jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków, zapraszamy do Restauracji Pueblo. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wszystkie lata istnienia restauracji, proponujemy oryginalne i bardzo bogate menu, dające możliwość poznania niezwykłych potraw kuchni teksańsko-meksykańskiej.

strona internetowa: www.restauracjapueblo.com.pl

 

SubwayRestauracja Subway Gdynia Główna PKP oferuje przede wszystkim wyśmienite kanapki ale również sałatki i wrapy. Subway to sieć światowa sieć restauracji. Obecnie w Polsce znajduje się 48 lokali Subway. Historia sieci SUBWAY miała swój początek w mieście Bridgeport w USA, w lecie roku 1965. Fred DeLuca, ambitny siedemnastoletni absolwent szkoły średniej, szukał sposobu na zarobienie kwoty potrzebnej mu do opłacenia czesnego za studia.


NAJBLIŻSZY MECZ W GDYNI ZA:

dni
0
5
godzin
1
7
minut
0
4
sekund
1
6

Tabela Ekstraligi 2017

    mecze punkty
3. Master Pharm Budowlani Łódź S.A. 3 10
4. RC Arka Gdynia 3 10
5. RzKS Juvenia Kraków 3 5
    więcej…

RSS sponsorzy

Sopocka Majówka 2017. Tańczyli zumbę i robili latawce [ZDJĘCIA]
W niedzielę 30 kwietnia rozpoczęła się Sopocka Majówka 2017. Na […]
nie, kwi 30, 2017
Dziennik Bałtycki