arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Partnerzy klubu


PARTNER STRATEGICZNY

 

Miasto GdyniaGdynia – żeglarska stolica Polski – tutaj właśnie znajduje się największy w Polsce port jachtowy. Gdynia – najbardziej słoneczne miasto w Polsce – słońce świeci w Gdyni 1671 godzin rocznie. Gdynia – miasto festiwali: należącego do europejskiej czołówki Open’er Festival oraz Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

strona internetowa: www.gdyniasport.pl

 

 

Sponsorzy

Centrum Handlowe Batory

Położone w ścisłym centrum Gdyni Centrum Handlowe BATORY to nowoczesny obiekt, który posiada ok. 70 sklepów i punktów usługowych. Architektura budynku nawiązuje do historii i portowego charakteru miasta.  Legendarny polski liniowiec MS „BATORY” wpłynął wprost na ulice Gdyni, aby zaprosić do odwiedzin i na zakupy.

strona internetowa: www.batory.com.pl

 

LottoTotalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, powstał w 1956 roku by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów. Obecnie spółka wspiera sport na kilku poziomach: przekazuje środki z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych; wspiera organizacje, kluby czy wydarzenia; prowadzi działania mające na celu wyszukiwanie i szkolenie talentów.

strona internetowa: www.lotto.pl

 

MarcopolMarcopol to wiodący europejski producent elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu. Od 34 lat firma dostarcza najwyższej jakości produkty dla branż: budowlanej, meblarskiej, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej i innych.

strona internetowa: www.marcopol.pl

 

OPEC Sp. z o.o.Misją spółki jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie dostawy ciepła w sposób bezpieczny, niezawodny, przyjazny środowisku, po konkurencyjnych cenach. Produktem OPEC jest ciepło z własnych ciepłowni i kotłowni lokalnych oraz zakupione z EC III, które dostarczane jest do mieszkań, obiektów usługo – handlowych, przemysłowych i innych.

strona internetowa: www.opecgdy.com.pl

 

DrodzPuebloy Amigos, jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków, zapraszamy do Restauracji Pueblo. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wszystkie lata istnienia restauracji, proponujemy oryginalne i bardzo bogate menu, dające możliwość poznania niezwykłych potraw kuchni teksańsko-meksykańskiej.

strona internetowa: www.restauracjapueblo.com.pl

 

Konsal OchronaKonsal Ochrona działa na terenie Trójmiasta oraz powiatów: kartsukim, puckim i wejherowskim, a także w woj. zachodniopomorskim. Firma Konsal uzyskała w krótkim czasie zaufanie ponad 2000 klientów oraz są logistycznie i kapitałowo zdolni do przyjęcia każdego zlecenia z zakresu fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia.

strona internetowa: www.konsal.pl

 

KeezaKEEZA – to polska marka stworzona z miłości do sportu! Zajmujemy się produkcją profesjonalnej odzieży sportowej zarówno dla zawodowców jak i amatorów. KEEZA jest w branży już blisko 4 lata. W tym czasie udało nam się osiągnąć rozpoznawalność i miano solidnego brandu na Polskim rynku.

strona internetowa: www.keeza.pl

Pizzeria Anker

 

 

 strona internetowa: www.anker.com.pl

 

 

poProstu

#PoProstu bistro serwuje tak dobrze wszystkim znane dania z kuchni polskiej wzbogacone nutką oryginalności i niepowtarzalności do tego również pierogi domowej roboty oraz przepyszną pizzę. Miejsce dla zabieganych osób, które minute po zamówieniu mogą już się cieszyć przy stoliku wyśmienitym daniem, które same skomponowały.
Miejsce dla tradycjonalistów jak i osób lubiących zmiany – menu dzielone jest na dania stałe (gołąbek, żeberko, de volaille) i zmienne, w każdym tygodniu nowe pozycje.

strona internetowa: www.poprostubistro.pl/

 

 

Energy Club

W ofercie Energy Club między innymi:
- treningi personalne – zajęcia sportów sztuk walki – sauna – rozpisywanie diet i układanie treningów pod klienta – spinning – gabinet masażu – strefa sprzętu cardio

 

strona internetowa: www.energy-club.pl

 

EIB SAEiB jest cenionym doradcą przedsiębiorstw różnych branż sektora przemysłu, handlu i usług. Z doświadczeń i wiedzy EIB korzysta ponadto wiele podmiotów, zobligowanych do stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, między inymi- jednostki samorządu terytorialnego, zakłady opieki zdrowotnej.

 

strona internetowa: www.eib.com.pl

 

EIB SAstrona internetowa: www.domin-gdansk.pl

 

 

Mazurenko Promotionsklep internetowy: www.armfight.eu

 

 


NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
0
5
godzin
0
9
minut
3
6
sekund
4
6

RSS sponsorzy

Wybory parlamentarne 2019. Wyniki sondażu exit poll. PiS 43,6 proc., KO 27,4 proc., SLD 11,9 proc., PSL 9,6 proc., Konfederacja 6,4 proc.
Wybory parlamentarne 2019. Sondaż exit poll przygotowany przez pracownię IPSOS […]
nie, paź 13, 2019
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor