arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!


MISTRZOSTWA POLSKI SENIORȮW RUGBY 7
   
Grupa Północna - klasyfikacja po IV turniejach:
1. Lechia Gdańsk 52/4 pkt 6. Szarża Grudziądz 22/4 pkt
2. Arka Gdynia 51/4 pkt 7. Rugby Szczecinek 7/3 pkt
3.AZS AWFiS Gdańsk 41/4 pkt 8. Czarni Pruszcz Gdański 3/1 pkt
4. RK Unisław 36/4 pkt 9. Rugby Toruń 2/2 pkt
5. Ogniwo Sopot 24/4 pkt    
       
Grupa Centralna - klasyfikacja po IV turniejach:
1. RC Orkan Sochaczew 37/3 pkt 5. Skra Warszawa 14/1 pkt
2. Legia Warszawa 31/4 pkt 6. AZS Haka Warszawa 12/4 pkt
3. GRC Łódź 30/4 pkt 7. RK Zduńska Wola 7/1 pkt
4. Rugby Białystok 22/4 pkt 8. Fabrykanci Pabianice 3/3 pkt
       
Grupa Zachodnia - klasyfikacja po V turniejach:
1. Tytan Gniezno 57/4 pkt 6. Miedziowi Lubin 14/4 pkt
2. Husar Bolesławiec 43/4 pkt 7. Posnania Poznań 11/1 pkt
3. AZS ZUT Szczecin 28/3 pkt 8. Chaos Poznań 9/1 pkt
4. Sparta Jarocin 22/4 pkt 9. Black Gryffin Świdnica 6/4 pkt
5. Kaskada Szczecin 20/4 pkt 10. Lokomotywa Wolsztyn 6/2 pkt
       
Grupa Południowa - klasyfikacja po IV turniejach:
1. Budowlani Lublin 52/4 pkt. 6. Rugby Bielsko 12/3 pkt.
2. RC Igloo Ruda Śląska 41/4 pkt. 7. Biało - Czarni Nowy Sącz 11/1 pkt
3. RC Częstochowa 30/4 pkt. 8. Czarni w Bytomiu 6/2 pkt
4. Juvenia Kraków 24/3 pkt. 9. RC Sanok 5/3 pkt.
5. AZS Rzeszów 15/3 pkt.    

 

I Turniej Regionalny - 14.09.2014
Grupa Północna Gdańsk
Eliminacje:      
Ogniwo Sopot - AZS AWFiS Gdańsk 0:25 w/o KS Unisław - Ogniwo Sopot 34:5
Arka Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański 19:19 AZS AWFiS Gdańsk - Szarża Grudziądz 24:19
AZS AWFiS Gdańsk - KS Unisław 19:19 Czarni Pruszcz Gdański - Lechia Gdańsk 0:29
Ogniwo Sopot - Szarża Grudziądz 10:17 Szarża Grudziądz - KS Unisław 12:17
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 26:15    
       
Półfinały:      
Lechia Gdańsk - AZS AWFiS Gdańsk 43:17 KS Unisław - Arka Gdynia 7:14
       
Finały:      
o V m: Szarża Grudziądz - Czarni Pruszcz Gd. 25:0 w/o o III m: KS Unisław - AZS AWFiS Gdańsk 21:10
o I m: Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 24:5    
       
Klasyfikacja końcowa:      
1. RC Lechia Gdańsk 16 pkt. 5. Szarża Grudziądz 5 pkt.
2. RC Arka Gdynia 11 pkt. 6. Czarni Pruszcz Gdański 3 pkt.
3. KS Unisław 9 pkt. 7. MKS Ogniwo Sopot 1 pkt.
4. AZS AWFiS Gdańsk 7 pkt.    
       
Grupa Centralna Łódź, 21.03.2015
Grupa Zachodnia Bolesławiec
Klasyfikacja końcowa:      
1. KS Igloo Rugby Ruda Śląska 18 pkt. 5. AZS Rzeszów 7 pkt.
2. KS Budowlani Lublin 13 pkt. 6. Rugby Club Bielsko-Biała 5 pkt.
3. Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz 11 pkt. 7. Czarni w Bytomiu 3 pkt.
4. Rugby Club Częstochowa 9 pkt. 8. Rugby Klub Sanok 1 pkt.
       
Grupa Południowa Częstochowa
Klasyfikacja końcowa:      
1. Husar Bolesławiec 14 pkt. 5. Kaskada Szczecin 3pkt. 3 pkt.
2. Tytan Gniezno 9 pkt. 6. RC Świdnica 1 pkt. 1 pkt.
3. Sparta Jarocin 7 pkt. 7. Rumburk I (Czechy)  
4. Miedziowi Lubin 5 pkt. 8. Rumburk II (Czechy)  
   
II Turniej Regionalny - 12.10.2014
Grupa Północna Sopot
Eliminacje:      
Lechia - TKR 50:0 Lechia - AZS AWFiS 14:24
Arka - Szczecinek 35:0 Arka - Unisław 14:19
AZS AWFiS - Szarża 26:10 AZS AWFiS TKR 55:0
Ogniwo - Unisław 0:26 Unisław - Szczecinek 33:0
TKR - Szarża 0:50 Szarża - Lechia 0:52
Ogniwo - Szczecinek 26:0 Ogniwo - Arka 0:52
       
Półfinały:      
AZS AWFiS - Arka 7:35 Unisław - Lechia 22:21
       
Finały:      
o VII m: TKR - Szczecinek 0:52 o V m: Szarża - Ogniwo 17:14
o III m: AZS AWFiS - Lechia 7:40 o I m: Arka - Unisław 47:5
       
Klasyfikacja końcowa:      
1. Arka Gdynia 18 pkt. 5. Szarża Grudziądz 7 pkt.
2. RK Unisław 13 pkt. 6. Ogniwo Sopot 5 pkt.
3. Lechia Gdańsk 11 pkt. 7. RK Szczecinek 3 pkt
4. AZS AWFiS Gdańsk 9 pkt. 8. Toruński Klub Rugby 1 pkt.
       
Grupa Centralna Zduńska Wola
Klasyfikacja końcowa:      
1. Legia Warszawa 14 pkt. 4. AZS Haka Warszawa 5 pkt.
2. GRC Łódź 9 pkt. 5. Rugby Białystok 3 pkt.
3. RK Zduńska Wola 7 pkt. 6. Fabrykanci Pabianice 1 pkt.
       
Grupa Zachodnia Szczecin, sobota 11.10.2014
Klasyfikacja końcowa:      
1. Tytan Gniezno 16 pkt. 5. Miedziowi Lubin 5 pkt.
2. AZS ZUT Szczecin 11 pkt. 6. Black Gryffin Świdnica 3 pkt.
3. Kaskada Szczecin 9 pkt. 7. Lokomotywa Wolsztyn 1 pkt.
4. Husar Boleslawiec 7 pkt.    
       
Grupa Południowa Ruda Śląska
Klasyfikacja końcowa:      
1. Budowlani Lublin 16 pkt. 5. RC Bielsko-Biała 5 pkt.
2. Igloo Ruda Śląska 11 pkt. 6. RC Sanok 3 pkt.
3. AZS Rzeszów 9 pkt. 7. Juvenia Kraków 1 pkt.
4. RC Częstochowa 7 pkt.    
       
III Turniej Regionalny - 16.11.2014
Grupa Północna Unisław
Eliminacje:      
Arka - Toruń 46:0 (24:0) Arka - AZS AWFiS 33:14 (26:0)
Lechia - Szczecinek 52:0 (24:0) Lechia - Unisław 40:12 (26:0)
AZS AWFiS - Szarża 19:0 (14:0) AZS AWFiS - Toruń 43:0 (19:0)
Ogniwo - Unisław 7:12 (0:12) Unisław - Szczecinek 68:0 (34:0)
Torun - Szarża 5:22 (5:17) Szarża - Arka 0:47 (0:21)
Ogniwo - Szczecinek 0:38 (0:19) Ogniwo - Lechia 0:52 (0:21)
       
Półfinały:      
Arka - Unisław 29:12 (22:0) Lechia - AZS AWFiS 54:0 (26:0)
       
Finały:      
o VII m: Toruń - Szczecinek 0:36 (0:12) o V m: Szarża - Ogniwo 17:22 (17:17)
o III m: AZS AWFiS - Unisław 0:19 (0:14) o I m:Arka - Lechia 14:40 (7:21)
       
Klasyfikacja końcowa:      
1. Lechia Gdańsk 18 pkt. 5. Ogniwo Sopot 7 pkt.
2. Arka Gdynia 13 pkt. 6. Szarża Grudziądz 5 pkt.
3. RK Unisław 11 pkt. 7. RK Szczecinek 3 pkt
4. AZS AWFiS Gdańsk 9 pkt. 8. Toruński Klub Rugby 1 pkt.
       
Grupa Centralna Sochaczew, 15.11.2014
Klasyfikacja końcowa:      
1. Skra Warszawa 14 pkt. 5. Rugby Białystok 3 pkt.
2. RC Orkan Sochaczew 9 pkt. 6. AZS Haka Warszawa 1 pkt.
3. Legia Warszawa 7 pkt. 7. Orkan II Sochaczew  
4. GRC Łódź 5 pkt.    
       
Grupa Zachodnia Gniezno, 11.11.2014
Klasyfikacja końcowa:      
1. Tytan Gniezno 18 pkt. 6. Lokomotywa Wolsztyn 5 pkt.
2. Husar Bolesławiec 13 pkt. 7. Miedziowi Lubin 3 pkt
3. Posnania Poznań 11 pkt. 8. RC Świdnica 1 pkt.
4. Chaos Poznań 9 pkt. 9. RC Radwiliszki (Litwa)  
5. Sparta Jarocin 7 pkt.    
       
Grupa Południowa Kraków
Klasyfikacja końcowa:      
1. Juvenia Kraków 14 pkt. 5. Czarni w Bytomiu 3 pkt.
2. Budowlani Lublin 9 pkt. 6. RC Bielsko Biała 1 pkt.
3. Igloo Ruda Ślaska 7 pkt. 7. AZS Kraków  
4. RC Częstochowa 5 pkt.    
       
 
IV Turniej Regionalny
Grupa Północna Gdynia, 12.04.2015
Eliminacje:      
Arka - Szczecinek 36:0 (19:0) Arka - Unisław 36:0 (14:0)
AZS AWFiS - Szarża 19:21 (14:7) Unisław - Szczecinek 15:12 (10:0)
Unisław - Ogniwo 7:33 (7:19) Szarża - Lechia 7:29 (7:19)
Szczecinek - Ogniwo 0:34 (0:22) Ogniwo - Arka 5:12 (0:7)
Lechia - AZS AWFiS 29:35 (29:7)    
       
Półfinały:      
Lechia - Ogniwo 0:20 (0:10) Arka - AZS AWFiS 12:14 (12:7)
       
Finały:      
o V m: Unisław - Szarża 5:45 (5:19) o III m: Arka - Lechia 24:22 (12:12)
o I m: Ogniwo - AZSAWFiS 10:36 (5:17)    
       
Klasyfikacja końcowa:      
1. AZS AWFiS Gdańsk 16 pkt 4. Lechia Gdńsk 7 pkt.
2. Ogniwo Sopot 11 pkt 5. Szarża Grudziądz 5 pkt.
3. Arka Gdynia9 pkt 9 pkt 6. Rugby Szczecinek 3 pkt
       
Grupa Centralna Białystok, 19.04.2015
Klasyfikacja końcowa:      
1. RC Orkan Sochaczew 14 pkt 4. Legia Warszawa 5 pkt
2. GRC Łódź 9 pkt 5. AZS Haka Warszawa 3 pkt
3. Rugby Białystok 7 pkt 6. Fabrykanci Pabianice 1 pkt
       
Grupa Zachodnia Jarocin, 12.04.2015
Klasyfikacja końcowa:      
1. Tytan Gniezno 14 pkt 4. Sparta Jarocin 5 pkt
2. Husar Bolesławiec 9 pkt 5. Kaskada Szczecin 3 pkt
3. AZS ZUT Szczecin 7 pkt 6. Black Gryffin Świdnica 1 pkt
       
Grupa Południowa Lublin, 18.04.2015
Klasyfikacja końcowa:      
1. Budowlani Lublin 14 pkt 4. KS Rugby Ruda Śląska 5 pkt
2. Juvenia Kraków 9 pkt 5. AZS Rzeszów 3 pkt
3. RC Częstochowa 7 pkt 6. RC Sanok 1 pkt
 
V Turniej Regionalny
Grupa Zachodnia Szczecin, 19.04.2015
Klasyfikacja końcowa:      
1. AZS ZUT Rugby Szczecin 10 pkt 3. Rugby Klub Sparta Jarocin 3 pkt
2. Kaskada Szczecin Rugby Klub 5 pkt 4. Klub Rugby Miedziowi Lubin 1 pkt
       
Turnieje Półfinałowe - 01.05.2015
Grupa zachodnio-północna Bolesławiec
Klasyfikacja końcowa:      
1. Lechia Gdańsk awans 7. Szarża Grudziądz  
2. Arka Gdynia awans 8. BlacknGryffin Świdnica  
3. Tytan Gniezno awans 9. Kaskada Szczecin  
4. Husar Bolesławiec awans 10. Sparta Jarocin  
5. RK Unisław awans 11. Miedziowi Lubin  
6. Ogniwo Sopot awans    
       
Grupa centralno-południowa Częstochowa
Klasyfikacja końcowa:      
1. RC Orkan Sochaczew awans 7. AZS Haka Warszawa  
2. Budowlani Lublin awans 8. Gentlemen's RC Łódź  
3. KS Rugby Ruda Śląska awans 9. Rugby Białystok  
4. RC Częstochowa awans 10. Fabrykanci Pabianice  
5. Juvenia Kraków awans    
6. Legia Warszawa awans    
       
Turniej Finałowy
11-12.07.2014 Gniezno
Eliminacje:      
Grupa A:   Grupa B:  
Lechia - Legia 54:7 (28:7) Orkan - Ogniwo 14:17 (7:5)
Lublin - Unisław 22:14 (7:7) Tytan - RCC 38:5 (19:0)
Igloo - Husar 0:54 (0:26) Ogniwo - RCC 39:0 (24:0)
Legia - Husar 5:26 (0:14) Orkan - Arka 36:7 (22:7)
Igloo - Unisław 31:35 (12:14) Arka - Ogniwo 21:33 (7:14)
Lechia - Lublin 34:7 (17:0) Tytan - Orkan 0:28 (0:14)
Lublin - Legia 26:17 (14:5) Arka - Tytan 5:38 (5:19)
Igloo - Lechia 0:68 (0:33) Orkan - RCC 54:5 (21:5)
Unisław - Husar 14:42 (7:21) RCC - Arka 5:31 (5:14)
Lublin - Igloo 38:7 (19:0)    
Lechia - Husar 57:0 (33:0)    
Unisław - Legia 0:19 (0:14)    
Igloo - Legia 14:19 (7:12)    
Tytan - Ogniwo 7:20 (7:15)    
Husar - Lublin 14:19 (14:7)    
Unisław - Lechia 0:49 (0:28)    
       
Klasyfikacja Grupy A:   Klasyfikacja Grupy B:  
1. Lechia Gdańsk   1. Ogniwo Sopot  
2. Budowlani Lublin   2. RC Orkan Sochaczew  
3. Husar Bolesławiec   3. Tytan Gniezno  
4. Legia Warszawa   4. Arka Gdynia  
5. RK Unisław   5. RC Częstochowa  
6. Igloo Ruda Śląska      
       
Półfinały Plate:      
Legia - Tytan 0:43 (0:19) Arka - Huzar 7:24 (0:19)
       
Półfinały Cup:      
Lechia - Orkan 26:0 (19:0) Ogniwo - Lublin 24:0 (10:0)
       
Finały:      
o IX m.: Unisław - Igloo 31:5 (19:0) o IX m.: RCC - Igloo 12:29 (5:12)
o IX m.: Unisław - RCC 29:5 (17:5)    
o VII m.: Arka - Legia 35:0 (14:0) o V m.: Husar - Tytan 0:24 (0:19)
o III m.: Orkan - Lublin 38:0 (14:0) o I m.: Lechia - Ogniwo 36:12 (19:12)
       
Klasyfikacja końcowa XXI Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7:
1. RC Lechia Gdańsk      
2. MKS Ogniwo Sopot      
3. RC Orkan Sochaczew      
4. KS Budowlani Lublin      
5. Tytan Gniezno      
6. Husar Bolesławiec      
7. RC Arka Gdynia      
8. RC Legia Warszawa      
9. RK Unisław      
10. Igloo Ruda Śląska      
11. RC Częstochowa      





RSS sponsorzy

Kłanino. Muzeum Pancerne zadebiutowało. Ekipa Tank Huntera pokazuje m.in. Polaków na frontach II wojny oraz prawdziwe czołgi | FOTO, WIDEO
Muzeum Pancerne w Kłaninie już oficjalnie otwarte. Powstało dzięki żmudnej […]
wt, lip 05, 2022
Dziennik Bałtycki