REGIONALNE TURNIEJE DZIECI I MŁODZIEŻY SEZON 2015/2016
   
SOPOT 17 PAŹDZIERNIKA 2015
MINI-ŻAK
Arka - Ogniwo 11:2 Lechia I - SP 26 Gdynia 9:3
Lechia II - Ogniwo 1:9 Arka II - SP 26 Gdynia 3:8
Arka - Lechia II 10:1 Lechia I - Arka II 5:3
       
Finały:      
o V m: Lechia II - Arka II 2:9 o III m: Ogniwo - SP26 Gdynia 6:3
o I m: Arka - Lechia I 8:0   3:2
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka I Gdynia   4. SP 26 Gdynia  
2. Lechia II Gdańsk   5. Arka II Gdynia  
3. Ogniwo Sopot   6. Lechia II Gdańsk  
       
ŻAK
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 9:0 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:5
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 1:11    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Lechia Gdańsk      
2. Arka Gdynia      
3. Ogniwo Sopot      
       
MŁODZIK
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot vo    
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. Arka Gdynia      
2. Ogniwo Sopot      
       
WARSZAWA 25 PAŹDZIERNIKA 2015
MINI-ŻAK
Arka I - MKR 5:2 Pogoń - Arka II 0:0
Sparta - Łódź 2:3 Orkan - AZS 13:1
Arka I - Sparta 5:0 Lublin - Pogoń 6:2
Łódź - MKR 3:5 Arka II - AZS 3:0
MKR - Sparta 4:2 Orkan - Pogoń 1:4
Łódź - Arka I 2:5 Lublin - Arka II 5:0
Arka II - Orkan 0:2 AZS - Pogoń 0:5
AZS - Lublin 0:9 Orkan - Lublin 0:2
       
Finały:      
o VII m: Sparta - Arka II 4:2 o V m: Łódź - Orkan 6:0
o III m: MKR - Pogoń 5:0 o I m: Arka I - Lublin 8:0
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka Gdynia I   6. Orkan Sochaczew  
2. Budowlani Lublin   7. Sparta Jarocin  
3. Miejski Klub Rugby Siedlce   8. Arka Gdynia II  
4. Pogoń Siedlce   9. AZS AWF Warszawa  
5. KS Budowlani Łódź      
       
ŻAK
Pogoń - Sparta 1:5 Strzała - Orkan II 7:0
Łódź - Orkan I 8:0 Łódź - Pogoń 8:1
Orkan II - Arka 0:8 Sparta - Orkan I 2:3
Sparta - Łódź 1:6 Arka - Strzała 1:0
Pogoń - Orkan I 2:3    
       
Finały:      
o V m: Sparta - Orkan II 3:3 (0:1) o III m: Orkan I - Strzała 1:7
o I m: Łódź - Gdynia 3:1    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. KS Budowlani Łódź   5. Orkan Sochaczew II  
2. Arka Gdynia   6. Sparta Jarocin  
3. UKS Strzała   7. Pogoń Siedlce  
4. Orkan Sochaczew I      
       
MŁODZIK
Łódź - Pogoń 0:7 Łódź - Kraków 31:0
Kraków - Lublin 0:33 BBRC - Arka 0:21
Orkan - BBRC 31:7 Pogoń - Kraków 49:0
Arka - Sparta 35:0 Orkan - Sparta 68:0
Pogoń - Lublin 0:0 Łódź - Lublin 0:0
Orkan - Arka 0:7 BBRC - Sparta 21:0
       
Finały:      
o VII m: Kraków - Sparta 15:7 o V m: Łódź - BBRC 7:0
o III m: Lublin - Orkan 5:7 o I m: Pogoń - Arka 14:3
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. Pogoń Siedlce   5. KS Budowlani Łódź  
2. Arka Gdynia   6. BBRC Łódź  
3. Orkan Sochaczew   7. Nowa Huta Rugby Klub Kraków  
4. Budowlani Lublin   8. Sparta Jarocin  
       
SOPOT 31 PAŹDZIERNIKA 2015
MINI-ŻAK
Arka Gdynia - TUR II (PK) 3:1 SP12 Gdynia - TUR II (PK) 3:3
Lechia Gdańsk - SP26 Gdynia 3:0 Arka II Gdynia - SP26 Gdynia 0:6
SP12 Gdynia - Ogniwo Sopot 2:2 Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 4:0
Arka II Gdynia - TUR I 1:6 Lechia Gdańsk - Arka II Gdynia 4:0
Arka Gdynia - SP12 Gdynia 4:3 Ogniwo Sopot - TUR II (PK) 2:3
Lechia Gdańsk - TUR I 1:1 TUR I - SP26 Gdynia 2:4
       
Finały:      
o V m: Ogniwo Sopot - TUR I 3:4 o III m: SP12 Gdynia - SP26 Gdynia 2:8
o I m: Arka I Gdynia - Lechia Gdańsk 6:1    
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka I Gdynia   5. TUR I Chojnice  
2. Lechia Gdańsk   6. Ogniwo Sopot  
3. SP26 Gdynia   7. Arka II Gdynia  
4. SP12 Gdynia   8. TUR II Chojnice  
       
ŻAK
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 6:2 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:9
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 6:3    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Lechia Gdańsk      
2. Arka Gdynia      
3. Ogniwo Sopot      
       
GDYNIA 14 LISTOPADA 2015
MINI-ŻAK
Lechia II - Ogniwo 0:3 Arka II - Chojnice 2:1
Sparta - SP 12 0:5 v.o. Arka Rumia - SP 26 0:5
Arka I - Lechia II 4:0 Lechia I - Arka II 1:1
SP 12 - Ogniwo 0:3 SP 26 - Tur 4:0
Sparta - Arka I 0:5 v.o. Arka Rumia - Lechia I 2:1
SP 12 - Lechia II 3:0 SP 26 - Arka II 2:0
Ogniwo - Arka I 0:4 Tur - Lechia I 1:0
Lechia II - Sparta 5:0 v.o. Arka II - Arka Rumia 1:2
Arka I - SP 12 5:0 Lechia I - SP 26 0:3
Ogniwo - Spart 5:0 v.o. Tur - Arka Rumia 1:2
       
Klasyfikacja grupy A:   Klasyfikacja grupy B:  
1. Arka I 12 pkt 1. SP 26 12 pkt
2. Ogniwo 10 pkt 2. Arka Rumia 10 pkt
3. SP 12 8 pkt 3. Arka II 7 pkt
4. Lechia II 6 pkt 4. Tur 6 pkt
5. Sparta 0 pkt 5. Lechia I 5 pkt
       
Finały:      
o IX m: Sparta - Lechia I 0:5 v.o. o VII m: Lechia II - Tur 1:5
o V m: SP 12 - Arka II 2:3 o III m: Ogniwo - Arka Rumia 2:3
o I m: Arka I - SP 26 2:0    
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka Gdynia I   6. SP 12 Gdynia  
2. SP 26 Gdynia   7. Tur Chojnice  
3. Arka Rumia   8. Lechia Gdańsk II  
4. Ogniwo Sopot   9. Lechia Gdańsk I  
5. Arka Gdynia II   10. Sparta Jarocin  
       
ŻAK
Lechia - Arka II 9:0 Lechia II - Lechia 4:0
Ogniwo - Lechia II 1:4 Arka II - Arka I 0:7
Arka I - Lechia 1:1 Lechia - Ogniwo 5:3
Lechia II - Arka II 6:0 Arka I - Lechia II 3:5
Ogniwo - Arka I 3:3 Arka II - Ogniwo 1:6
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Lechia II 12 pkt 4. Ogniwo Sopot 7 pkt
2. Lechia I 9 pkt 5. Arka Gdynia II 4 pkt
3. Arka Gdynia I 8 pkt    
       
MŁODZIK
Lechia Gdańsk - Sparta Jarocin 17:7 Arka Rumia - Lechia Gdańsk 22:7
Ogniwo Sopot - Arka Rumia 14:12 Sparta Jarocin - Arka Gdynia 0:38
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 26:0 Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 12:19
Arka Rumia - Sparta Jarocin 14:10 Arka Gdynia - Arka Rumia 24:0
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 0:31 Sparta Jarocin - Ogniwo Sopot 5:28
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. Arka Gdynia 12 pkt 4. Lechia Gdańsk 6 pkt
2. Ogniwo Sopot 10 pkt 5. Sparta Jarocin 4 pkt
3. Arka Rumia 8 pkt    
       
GDYNIA 03 KWIETNIA 2016
MINI-ŻAK
Grupa A:   Grupa B:  
Arka Gdynia - Czarni Pruszcz 5:0 Ogniwo Sopot - Tur Chojnice I 2:1
Arka Rumia - Tur Chojnice II 5:0 SP 10 Gdynia - SP2 Pruszcz A 1:0
Czarni Pruszcz - Tur Chojnice II 6:0 SP 10 Gdynia - Ogniwo Sopot 0:4
Arka Gdynia - Arka Rumia 4:0 Tur Chojnice I - SP 10 Gdynia 0:0
Tur Chojnice II - Arka Gdynia 0:6 Ogniwo Sopot - SP2 Pruszcz A 3:1
Arka Rumia - Czarni Pruszcz 2:1 SP2 Pruszcz A - Tur Chojnice I 0:3
       
Klasyfikacja Grupy A:   Klasyfikacja Grupy B:  
1. Arka Gdynia 9 p. 1. Ogniwo Sopot 9 p.
2. Arka Rumia 7 p. 2. Tur Chojnice I 6 p. (4P)
3. Czarni Pruszcz 5 p. 3. SP 10 Gdynia 6 p. (1P)
4. Tur Chojnice II 3 p. 4. SP2 Pruszcz A 3 p.
       
Grupa C:      
SP 26 Gdynia - SP2 Pruszcz B 5:0    
Młode Buldogi - SP 26 Gdynia 0:4    
Młode Buldogi - Lechia Gdańsk 0:3    
SP2 Pruszcz B - Młode Buldogi 2:0    
Lechia Gdańsk - SP 26 Gdynia 0:3    
Lechia Gdańsk - SP2 Pruszcz B 1:1    
       
Klasyfikacja Grupy C:      
1. SP 26 Gdynia 9 p.    
2. Lechia Gdańsk 6 p. (4P)    
3. SP2 Pruszcz B 6 p. (3P)    
4. Młode Buldogi 3 p.    
       
 
Finały o miejsca 10-12   Finały o miejsca 7-9  
Tur Chojnice II - SP2 Pruszcz A 0:4 Czarni Pruszcz - SP 10 Gdynia 2:0
SP2 Pruszcz A - Młode Buldogi 1:0 SP 10 Gdynia - SP2 Pruszcz B 1:0
Młode Buldogi - Tur Chojnice II 5:0 SP2 Pruszcz B - Czarni Pruszcz 0:1
       
Klasyfikacja o miejsca 10 - 12   Klasyfikacja o miejsca 7 - 9  
SP2 Pruszcz A 6 p. Czarni Pruszcz 6 p.
Młode Buldogi 4 p. SP 10 Gdynia 4 p.
Tur Chojnice II 2 p. SP2 Pruszcz B 2 p.
       
       
Finały o miejsca 4 - 6   Finały o miejsca 1 - 3  
Arka Rumia - Tur Chojnice I 1:1 Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 6:1
Tur Chojnice I - Lechia Gdańsk 1:1 Ogniwo Sopot - SP 26 Gdynia 1:2
Lechia Gdańsk - Arka Rumia 2:1 SP 26 Gdynia - Arka Gdynia 1:4
       
       
Klasyfikacja o miejsca 4-6   Klasyfikacja o miejsca 1-3  
Lechia Gdańsk 5 p. Arka Gdynia 6 p.
Tur Chojnice I 4 p. SP 26 Gdynia 4 p.
Arka Rumia 3 p. Ogniwo Sopot 2 p.
       
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka Gdynia   7. Czarni Pruszcz  
2. SP 26 Gdynia   8. SP 10 Gdynia  
3. Ogniwo Sopot   9. SP2 Pruszcz B  
4. Lechia Gdańsk   10. SP2 Pruszcz A  
5. Tur Chojnice I   11. Młode Buldogi  
6. Arka Rumia   12. Tur Chojnice II  
       
ŻAK
Tur - Rumia 2:3 Lechia - Arka I 3:1
Lechia - Arka II 6:0 Tur - Lechia 3:5
Rumia - Lechia 0:1 Arka I - Arka II 8:0
Arka I - Tur 2:0 Arka II - Tur 1:5
Arka II - Rumia 4:0 Rumia - Arka I 3:4
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Lechia Gdańsk 12 p. 4. Arka Rumia 6 p. (6 P)
2. Arka Gdynia I 10 p. 5. Arka Gdynia II 6 p. (5 P)
3. Tur Chojnice 6 p. (10 P)    
       
MŁODZIK
Arka Rumia - Ogniwo Sopot 7:29 Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 26:5
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 63:0 Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 40:0
Arka Rumia - Arka Gdynia 0:31 Lechia Gdańsk - Arka Rumia 12:26
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Arka Gdynia 9 p. 3. Arka Rumia 5 p.
2. Ogniwo Sopot 7 p. 4. Lechia Gdańsk 3 p.
       
SOPOT 16 KWIETNIA 2016
MINI-ŻAK
Grupa A:   Grupa C:  
Arka Gdynia - RK Unisław 6:0 Ogniwo Sopot - SP10 Gdynia 4:3
Tur I Chojnice - Lechia Gdańsk I 4:0 Tur II - Lechia II Gdańsk 0:12
Tur I Chojnice - RK Unisław 1:1 Tur II - SP10 Gdynia 0:8
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk I 6:0 Ogniwo Sopot - Lechia II Gdańsk 6:3
Lechia Gdańsk I - RK Unisław 1:4 Lechia II Gdańsk - SP10 Gdynia 2:4
Arka Gdynia Tur I - Chojnice 3:0 Ogniwo Sopot - Tur II 7:0
       
Klasyfikacja Grupy A:   Klasyfikacja Grupy C:  
1. Arka Gdynia   1. Ogniwo Sopot  
2. Tur I Chojnice   2. SP10 Gdynia  
3. RK Unisław   3. Lechia II Gdańsk  
4. Lechia I Gdańsk   4. Tur II Chojnice  
       
Grupa B:      
SP26 Gdynia - Tur III Chojnice 4:0    
Witomino - Arka Rumia 3:2    
SP56 Gdynia - SP26 Gdynia 0:4    
Tur III - Chojnice Witomino 0:5    
SP56 Gdańsk - Arka Rumia 3:1    
SP26 Gdynia - Witomino 5:0    
Tur III Chojnice - SP56 Gdańsk 0:6    
Arka Rumia - SP26 Gdynia 0:5    
SP56 Gdańsk - Witomino 3:4    
Tur III Chojnice - Arka Rumia 0:3    
       
Klasyfikacja Grupy B:      
1. SP26 Gdynia      
2. Tur III Chojnice      
3. Witomino      
4. SP 56 Gdańsk      
5. Arka Rumia      
       
 
Finały o miejsca 10-13   Finały o miejsca 9-5  
Lechia I - Tur III 7:0 Tur I - SP10 Gdynia 0:0
Arka Rumia - Tur II 3:0 RK Unisław - SP56 Gdańsk 4:1
Arka Rumia - Tur III 3:0 Lechia II - Tur I 0:3
Lechia I - Tur II 2:0 SP10 Gdynia - RK Unisław 0:4
Tur II - Tur III 1: 0 Lechia II - SP56 Gdańsk 5:0
Lechia I - Arka Rumia 1:1 Tur I - RK Unisław 1:1
    SP10 Gdynia - Lechia II 04:02
    SP56 Gdańsk - Tur I 02:05
    Lechia II - RK Unisław 1:2
    SP10 Gdynia - SP56 Gdańsk 5:1
       
Klasyfikacja o miejsca 10 - 13   Klasyfikacja o miejsca 9-5  
Lechia I   RK Unisław  
Arka Rumia   Tur I Chojnice  
Tur II   SP 10 Gdynia  
Tur III   Lechia II Gdańsk  
    SP56 Gdańsk  
       
       
Finały o miejsca 1 - 4   Klasyfikacja o miejsca 1-4  
Arka Gdynia - Witomino 4:2 SP26 Gdynia  
SP26 Gdynia - Ogniwo Sopot 5:1 Arka Gdynia  
SP26 Gdynia - Witomino 5:0 Witomino  
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 3:0 Ogniwo Sopot  
Ogniwo Sopot - Witomino 2:2    
Arka Gdynia - SP26 Gdynia 3:3    
       
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. SP26 Gdynia   8. Lechia II Gdańsk  
2. Arka Gdynia   9. SP56 Gdańsk  
3. Witomino   10. Lechia I  
4. Ogniwo Sopot   11. Arka Rumia  
5. RK Unisław   12. Tur II  
6. Tur I Chojnice   13. Tur III  
7. SP 10 Gdynia      
       
ŻAK
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia I 2:1 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia II 6:1
Arka Gdynia II - Arka Rumia 1:4 Arka Gdynia I - Tur Chojnice 6:2
Tur Chojnice - Lechia Gdańsk 0:10 Arka Rumia - Lechia Gdańsk 0:6
Arka Gdynia I - Arka Gdynia II 9:0 Tur Chojnice - Arka Gdynia II 3:1
Tur Chojnice - Arka Rumia 4:4 Arka Gdynia I - Arka Rumia 8:2
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Lechia Gdańsk   4. Tur Chojnice  
2. Arka I Gdynia   5. Arka II Gdynia  
3. Arka Rumia      
       
MŁODZIK
Gietrzwałd - Ogniwo 10:0 Ogniwo - Lechia 26:0
Arka Rumia - Lechia 24:5 Gietrzwałd - Arka Gdynia 14:0
Arka Gdynia - Ogniwo 5:7 Arka Rumia - Ogniwo 7:28
Gietrzwałd - Lechia 24:7 Lechia - Arka Gdynia 0:25(vo)
Arka Rumia - Arka Gdynia 0:17 Gietrzwałd - Arka Rumia 17:0
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Ogniwo Sopot   4. Lechia Gdańsk  
2. Arka Gdynia   5. Rugby Gietrzwałd PK  
3. Arka Rumia      

 






NAJBLIŻSZY MECZ W GDYNI ZA:

dni
0
5
godzin
1
9
minut
0
5
sekund
1
5

Tabela Grupy A Ekstraligi Jesień 2016

    mecze punkty
1. RC Arka Gdynia 0  
2. Master Pharm Budowlani Łódź S.A. 0  
3. Awenta MKS Pogoń Siedlce 0  
    więcej…

RSS sponsorzy

Dwie akcje ratunkowe Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej na Bałtyku
Niedzielny poranek był dla ratowników z Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej […]
nie, mar 26, 2017
Dziennik Bałtycki