ELIMINACJE MISTRZOSTW POLSKI KADETȮW
           
RC Lechia Gdańsk RC Arka Gdynia 28.09.2015 poniedziałek 17:30 17:7 (17:7)
           
KS Posnania Poznań RC Arka Gdynia 04.10.2015 niedziela 11:00 26:17 (14:7)
           
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk 20.10.2015 wtorek 17:45 22:17 (12:7)
           
RC Arka Gdynia MKS Ogniwo Sopot       25:0 v.o.
           
MKS Ogniwo Sopot RC Arka Gdynia       0:25 v.o.
           
RC Arka Gdynia KS Posnania Poznań 03.04.2016 niedziela 16:30 42:6 (8:6)
           
RC Arka Gdynia KS Posnania Poznań 26.05.2016 czwartek 14:00 66:0 (32:0)
           
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk 17.05.2016 wtorek 18:00 11:14 (5:7)
           
RC Lechia Gdańsk RC Arka Gdynia 31.05.2016 wtorek 17:30 26:16 (5:16)
           
KS Posnania Poznań RC Arka Gdynia 03.06.2016 piątek 18:00 12:17 (5:12)
           
           
MISTRZOSTWA POLSKI KADETȮW
ŁȮDŹ, 25-27 CZERWCA 2016
           
KS Posnania Poznań RC Arka Gdynia 25.06.2016 sobota   7:12 (7:0)
Posnania: Dębiński Oskar 7
Arka: Kluk Adrian 7, Żywulko Mirosław 5
Żółta kartka: Studziński Marcin (Arka)
           
Juvenia Kraków Budowlani Lublin 25.06.2016 sobota   24:5 (7:5)
Juvenia: Jurczyński Michał 10, Kos Dariusz 5, Janeczko Bartłomiej 5, Knowa Robert 4
Budowlani: Tomaszewski Dominik 5
           
Lechia Gdańsk Budowlani Łódź 25.06.2016 sobota   7:31
Lechia: Markowski Jakub 5, Wiśniewski Tomasz 2
Budowlani: Szmajewski Jakub 11, Białek Igor 10, Nejc Wojciech 5, Piórkowski Filip 5
           
Orkan Sochaczew RC Arka Gdynia 25.06.2016 sobota   24:3 (12:0)
Orkan: Szufliński Kacper 9, Gołębiowski Antek 5, Szwarc Michał 5, Mroziński Jan 5
Arka: Kluk Adrian 3
           
Budowlani Lublin Lechia Gdańsk 25.06.2016 sobota   14:12 (7:5)
Budowlani: Ilczak Rafał 5, Kędzierski Grzegorz 5, Siedlecki Paweł 4
Lechia: Grynder Kacper 10, Niespodziany Olaf 2
           
KS Posnania Poznań Juvenia Kraków 25.06.2016 sobota   3:31 (0:17)
Posnania: Dębiński Oskar 3
Juvenia: Knowa Robert 6, Socha Aleksander 5, Morus Marcin 5, Krzykawski Marcjan 5, Wańczyk Daniel 5, Bryl Artur 5
           
Budowlani Łódź Orkan Sochaczew 25.06.2016 sobota   0:0 (0:0)
           
Juvenia Kraków RC Arka Gdynia 26.06.2016 niedziela   12:0 (7:0)
Juvenia: Jurczyński Michał 5, Janeczko Bartłomiej 5, Knowa Robert 2
 
KS Posnania Poznań Budowlani Łódź 26.06.2016 niedziela   6:22 (3:17)
Posnania: Dębiński Oskar 6
Budowlani: Piórkowski Filip 7, Puchalski Tomasz 5, Olejnik Patryk 5, Białek Igor 5
           
Budowlani Lublin Orkan Sochaczew 26.06.2016 niedziela   7:12 (0:7)
Budowlani: Tomaszewski Dominik 5, Siedlecki Paweł 2
Orkan: Misiak Sebastian 5, Mroziński Jan 5, Szufliński Kacper 2
Żółta kartka: Tarmanowski Max (Orkan), Gołębiowski Antek (Orkan)
           
RC Arka Gdynia Lechia Gdańsk 26.06.2016 niedziela   7:17 (7:10)
Arka: Pacierznicki Kacper 5, Kluk Adrian 2
Lechia: Szalkiewicz Nikodem 10, Wiejak Jakub 5, Wiśniewski Tomasz 2
           
Budowlani Łódź Juvenia Kraków 26.06.2016 niedziela   10:14 (10:7)
Budowlani: Szmajewski Jakub 5, Lewandowski Hubert 5
Juvenia: Jurczyński Michał 10, Knowa Robert 4
           
Budowlani Lublin KS Posnania Poznań 26.06.2016 niedziela   12:10 (12:3)
Budowlani: Kociuba Mateusz 5, Dec Jakub 5, Siedlecki Paweł 2
Posnania: Dębiński Oskar 5, Adamiak Krystian 5
           
Lechia Gdańsk Orkan Sochaczew 26.06.2016 niedziela   0:24 (0:12)
Orkan: Zieliński Kamil 9, Chmielewski Michał 5, Szwarc Michał 5, Tarmanowski Max 5
Żółta kartka: Książek Patryk (Orkan)
           
Budowlani Lublin Budowlani Łódź 27.06.2016 poniedziałek   21:0 (7:0)
Łódź: Szmajewski Jakub 6, Szmigiel Hubert 5, Piórkowski Filip 5, Puchalski Tomasz 5
Żółta kartka: Szeremet Jakub (Łódź)
           
Lechia Gdańsk KS Posnania Poznań 27.06.2016 poniedziałek   10:5 (5:0)
Lechia: Grynder Kacper 5, Wieczorkowski Mikołaj 5
Posnania: Dębiński Oskar 5
Żółta kartka: Formaniak Jakub (Posnania)
           
Orkan Sochaczew Juvenia Kraków 27.06.2016 poniedziałek   0:29 (0:12)
Juvenia: Morus Marcin 10, Knowa Robert 9, Wańczyk Daniel 5, Rapacz Jakub 5
           
Budowlani Lublin RC Arka Gdynia 27.06.2016 poniedziałek   5:0 (5:0)
Budowlani: Tomaszewski Dominik 5.
Czerwona kartka: Studziński Marcin (Arka)
           
KS Posnania Poznań Orkan Sochaczew 27.06.2016 poniedziałek   3:17 (0:5)
Posnania: Dębiński Oskar 3.
Orkan Sochaczew: Mroziński Jan 5, Gołębiowski Antek 5, Panek Mateusz 5, Kitliński Sebastian 2.
Żółta kartka: Tarmanowski Max (Orkan)
           
Juvenia Kraków Lechia Gdańsk 27.06.2016 poniedziałek   34:0 (22:0)
Juvenia: Jurczyński Michał 10, Wyżga Norbert 5, Warzecha Jakub 5, Janeczko Bartłomiej 5, Rapacz Jakub 5, Knowa Robert 4
           
RC Arka Gdynia Budowlani Łódź 27.06.2016 poniedziałek   3:33 (3:19)
Arka: Kluk Adrian 3
Budowlani: Szmajewski Jakub 8, Puchalski Tomasz 5, Szmigiel Hubert 5, Piórkowski Filip 5, Wyderka Tomasz 5, Lewandowski Hubert 5.
Żółta kartka: Derwis Oskar (Arka)
           
           
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW POLSKI KADETȮW:        
1. RzKS Juvenia Kraków 18 pkt.        
2. KS Budowlani Łódź15 pkt. 15 pkt.        
3. RC Orkan Sochaczew 15 pkt.        
4. KS Budowlani Lublin 12 pkt.        
5. RC Lechia Gdańsk 10 pkt.        
6. RC Arka Gdynia 8 pkt.        
7. KS Posnania Poznań 6 pkt.        

 






NAJBLIŻSZY MECZ W GDYNI ZA:

dni
0
3
godzin
2
2
minut
4
9
sekund
4
3

Tabela Ekstraligi 2017

    mecze punkty
3. Ogniwo Sopot 7 27
4. RC Arka Gdynia 7 21
5. RC Lechia Gdańsk 7 15
    więcej…

Dołącz do 20 000 uczestników, którzy regularnie biorą udział w PKO Grand Prix Gdyni – największego cyklu biegów ulicznych w północnej Polsce i drugiego w skali kraju, wyróżnionego w 2015 roku nagrodą im. Tomasza Hopfera za najlepszy cykl w kraju.

Bieżący edycja to 4 różnorodne trasy, atrakcyjne medale i liczne atrakcje towarzyszące. Nie przestawaj biec i wygraj nowego Opla Adam.

Rejestracja na ostatni start – Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim trwa do 30 X, lecz tańsza rejestracja tylko do 23 X! Nie zwlekaj i dzięki koszulkom z pakietów startowych stwórz z nami największą żywą flagę w północnej Polsce!

Szczegóły i zapisy znajdziesz na www.gpx.gdyniasport.pl.
Informacje o zawodach znajdziesz także na Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTube!

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gdynia, Sponsorem tytularnym - PKO Bank Polski. Sponsorem nagrody głównej – Opel Serwis Haller.
Partnerem sportowym New Balance.

RSS sponsorzy

Jak uzyskać odszkodowanie po nawałnicy? [PORADNIK]
Co zrobić, aby uzyskać pełne odszkodowanie po nawałnicy? O czym […]
śr, sie 16, 2017
Dziennik Bałtycki