EKSTRALIGA RUGBY 2014/2015
    mecze punkty Z R P bonusy p. zdob. p. strac. bilans
grupa mistrzowska
1. RC Arka Gdynia 19 69 (28) 17 1 1 13 639 291 348
2. Master Pharm Budowlani Łódź S.A. 19 46 (29) 13 0 6 9 529 373 156
3. RC Lechia Gdańsk 19 32 (26) 8 1 10 11 517 384 133
4. MKS Ogniwo Sopot 19 22 (19) 6 0 13 7 371 462 -91
                       
grupa spadkowa
5. Awenta MKS Pogoń Siedlce 19 59 (14) 13 1 5 10 566 362 204
6. RC Orkan Sochaczew 19 29 (9) 6 2 11 5 385 641 -256
7. RzKS Juvenia Kraków 19 27 (9) 6 0 13 7 327 579 -252
8. KS Posnania Poznań 19 24 (1) 4 1 14 6 432 630 -198

 

SEZON ZASADNICZY
I kolejka - 23/24.08.2014
RC Lechia Gdańsk RzKS Juvenia Kraków sobota 15:00 61:12 (35:9)
RC Arka Gdynia RC Orkan Sochaczew sobota 17:30 29:20 (22:3)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. MKS Ogniwo Sopot niedziela 14:00 38:21 (33:14)
Awenta MKS Pogoń Siedlce KS Posnania Poznań sobota 15:00 47:14 (21:0)
         
II kolejka - 30/31.08.2014
RzKS Juvenia Kraków MKS Ogniwo Sopot niedziela 14:00 3:36 (0:29)
RC Lechia Gdańsk Awenta MKS Pogoń Siedlce niedziela 15:00 20:10 (6:10)
RC Orkan Sochaczew Master Pharm Budowlani Łódź S.A. niedziela 17:00 22:37 (17:12)
KS Posnania Poznań RC Arka Gdynia sobota 14:00 5:57 (5:24)
         
III kolejka - 13/14.09.2014
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk sobota 18:30 20:20 (6:3)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. KS Posnania Poznań niedziela 16:00 36:19 (14:6)
MKS Ogniwo Sopot RC Orkan Sochaczew niedziela 14:00 37:20 (14:5)
Awenta MKS Pogoń Siedlce RzKS Juvenia Kraków sobota 18:00 13:7 (6:0)
         
IV kolejka - 20/21.09.2014
KS Posnania Poznań MKS Ogniwo Sopot sobota 17:00 15:32 (10:13)
RzKS Juvenia Kraków RC Orkan Sochaczew sobota 15:00 24:7 (7:0)
RC Lechia Gdańsk Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 17:00 3:9 (0:3)
Awenta MKS Pogoń Siedlce RC Arka Gdynia sobota 16:00 13:39 (6:15)
         
V kolejka - 27/28.09.2014
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. Awenta MKS Pogoń Siedlce niedziela 15:00 48:3 (36:3)
RC Arka Gdynia RzKS Juvenia Kraków sobota 16:30 61:15 (26:3)
MKS Ogniwo Sopot RC Lechia Gdańsk niedziela 15:00 14:29 (7:13)
RC Orkan Sochaczew KS Posnania Poznań sobota 16:00 53:33 (31:7)
         
VI kolejka - 04/05.10.2014
RC Lechia Gdańsk RC Orkan Sochaczew sobota 12:00 88:0 (29:0)
RzKS Juvenia Kraków KS Posnania Poznań sobota 15:00 21:0 (7:0)
RC Arka Gdynia Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 14:30 33:13 (19:5)
Awenta MKS Pogoń Siedlce MKS Ogniwo Sopot niedziela 14:00 29:21 (19:7)
         
VII kolejka - 11/12.10.2014
RC Orkan Sochaczew Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 23:14 (6:12)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RzKS Juvenia Kraków niedziela 15:00 71:12 (50:5)
MKS Ogniwo Sopot RC Arka Gdynia sobota 14:00 25:23 (10:20)
KS Posnania Poznań RC Lechia Gdańsk sobota 14:00 12:48 (7:12)
         
Podział na grupy: 1 - 4 grupa mistrzowska i 5 - 8 grupa spadkowa
VIII (I) kolejka - 25/26.10.2014
grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk sobota 17:00 32:11 (12:6)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. MKS Ogniwo Sopot sobota 15:00 25:20 (5:9)
         
grupa spadkowa
Awenta MKS Pogoń Siedlce KS Posnania Poznań sob. 02.05. 16:00 34:14 (12:0)
RzKS Juvenia Kraków RC Orkan Sochaczew sobota 15:00 45:8 (14:5)
         
IX (II) kolejka - 02.11.2014
grupa mistrzowska
MKS Ogniwo Sopot RC Arka Gdynia niedziela 12:00 12:16 (12:13)
RC Lechia Gdańsk Master Pharm Budowlani Łódź S.A. niedziela 14:30 9:30 (9:3)
         
grupa spadkowa
RC Orkan Sochaczew Awenta MKS Pogoń Siedlce niedziela 13:00 3:38 (3:19)
KS Posnania Poznań RzKS Juvenia Kraków niedziela 13:00 19:12 (14:0)
         
X (III) kolejka - 08/09.11.2014
grupa mistrzowska
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Arka Gdynia niedziela 14:00 13:15 (5:9)
MKS Ogniwo Sopot RC Lechia Gdańsk sobota 14:00 25:23(10:10)
         
grupa spadkowa
Awenta MKS Pogoń Siedlce RzKS Juvenia Kraków sobota 16:00 27:5 (10:0)
KS Posnania Poznań RC Orkan Sochaczew sobota 13:00 96:0 (49:0)
         
XI (IV) kolejka - 22/23.11.2014
grupa mistrzowska
RC Lechia Gdańsk RC Arka Gdynia sobota 13:30 26:29 (7:23)
MKS Ogniwo Sopot Master Pharm Budowlani Łódź S.A. niedziela 13:30 13:28 (3:11)
         
grupa spadkowa
KS Posnania Poznań Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 13:00 17:29 (3:12)
RC Orkan Sochaczew RzKS Juvenia Kraków niedziela 12:00 37:0 (5:0)
         
XII (V) kolejka - 28/29.03.2015
grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia MKS Ogniwo Sopot sobota 14:30 41:12 (24:7)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Lechia Gdańsk sobota 16:00 25:16 (22:6)
         
grupa spadkowa
Awenta MKS Pogoń Siedlce RC Orkan Sochaczew sobota 15:00 34:5 (15:5)
RzKS Juvenia Kraków KS Posnania Poznań sobota 15:00 26:25 (19:15)
         
XIII (VI) kolejka - 04.04.2015
grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 16:30 32:10 (18:10)
RC Lechia Gdańsk MKS Ogniwo Sopot sobota 11:00 23:6 (10:3)
         
grupa spadkowa
RzKS Juvenia Kraków Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 13:30 5:58 (0:36)
RC Orkan Sochaczew KS Posnania Poznań sobota 15:00 30:30 (27:6)
         
XIV (VII) kolejka - 11/12.04.2015
grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk sobota 14:30 44:5 (27:5)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. MKS Ogniwo Sopot sobota 16:00 45:5 (40:0)
         
grupa spadkowa
Awenta MKS Pogoń Siedlce KS Posnania Poznań niedziela 16:00 72:6 (36:6)
RzKS Juvenia Kraków RC Orkan Sochaczew sobota 15:00 33:30 (14:21)
         
XV (VIII) kolejka - 25/26.04.2015
grupa mistrzowska
MKS Ogniwo Sopot RC Arka Gdynia niedziela 13:00 5:46 (0:17)
RC Lechia Gdańsk Master Pharm Budowlani Łódź S.A. sobota 14:00 37:19 (27:7)
         
grupa spadkowa
RC Orkan Sochaczew Awenta MKS Pogoń Siedlce niedziela 15:00 29:29 (16:14)
KS Posnania Poznań RzKS Juvenia Kraków sobota 12:00 33:19 (26:7)
         
XVI (IX) kolejka - 16/17.05.2015
grupa mistrzowska
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Arka Gdynia sobota 16:00 12:37 (0:13)
MKS Ogniwo Sopot RC Lechia Gdańsk niedziela 13:00 26:20 (16:8)
         
grupa spadkowa
Awenta MKS Pogoń Siedlce RzKS Juvenia Kraków sobota 16:00 31:16 (14:11)
KS Posnania Poznań RC Orkan Sochaczew sobota 15:00 20:35 (17:8)
         
XVII (X) kolejka - 30/31.05.2015
grupa mistrzowska
RC Lechia Gdańsk RC Arka Gdynia sobota 13:30 30:31 (22:18)
MKS Ogniwo Sopot Master Pharm Budowlani Łódź S.A. niedziela 13:00 21:26 (15:20)
         
grupa spadkowa
KS Posnania Poznań Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 15:00 36:26 (13:19)
RC Orkan Sochaczew RzKS Juvenia Kraków niedziela 15:00 20:8 (15:8)
         
XVIII (XI) kolejka - 13/14.06.2015
grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia MKS Ogniwo Sopot sobota 18:00 23:21 (20:13)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. RC Lechia Gdańsk sobota 16:00 21:14 (10:7)
         
grupa spadkowa
Awenta MKS Pogoń Siedlce RC Orkan Sochaczew sobota 16:00 34:26 (17:5)
RzKS Juvenia Kraków KS Posnania Poznań sobota 17:00 36:28 (0:7)
         
XIX (XII) kolejka - 27/28.06.2015
grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia Master Pharm Budowlani Łódź S.A. niedziela 17:00 31:23 (7:8)
RC Lechia Gdańsk MKS Ogniwo Sopot sobota 12:00 34:19 (24:7)
         
grupa spadkowa
RzKS Juvenia Kraków Awenta MKS Pogoń Siedlce sobota 17:00 26:27 (13:11)
RC Orkan Sochaczew KS Posnania Poznań niedziela 15:00 17:12 (8:9)
         
Finał Ekstraligi Rugby - 04/05.07.2015
RC Arka Gdynia Master Pharm Budowlani Łódź S.A. niedziela 20:30 24:19 (18:9)
         
         
Klsyfikacja sezonu 2014/2015:        
RC Arka Gdynia        
Master Pharm Budowlani Łódź S.A.        
RC Lechia Gdańsk        
MKS Ogniwo Sopot        
Awenta MKS Pogoń Siedlce        
RC Orkan Sochaczew        
RzKS Juvenia Kraków        
KS Posnania Poznań        





NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
-9
-2
godzin
-1
-4
minut
-2
-2
sekund
-2
-1

Tabela Ekstraligi 2018

Grupa A
    mecze punkty
3. Whizz Orkan Sochaczew 8 11
4. RC Lechia Gdańsk 8 10
5. RC Arka Gdynia 7 9
    więcej…

RSS sponsorzy

Niedziele handlowe STYCZEŃ 2019. Czy 20 stycznia sklepy będą otwarte? Sklepy 20.01.2019 Kalendarz i zakaz handlu w niedzielę w 2019 roku
Niedziele handlowe w styczniu 2019. W które styczniowe niedziele sklepy […]
sob, sty 19, 2019
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor