arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!


REGIONALNE TURNIEJE DZIECI I MŁODZIEŻY SEZON 2014/2015
   
CHOJNICE 21 WRZEŚNIA 2014
MINI-ŻAK
Tur Chojnice - SP Ogorzeliny 4:1 Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:5
Arka Gdynia - Arka II Gdynia 6:1 SP Ogorzeliny - Arka II Gdynia 0:4
Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 5:0 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1:3
SP Ogorzeliny- Arka Gdynia 0:7 Tur Chojnice - Arka II Gdynia 1:1
Arka II Gdynia - Lechia Gdańsk 1:3 SP Ogorzeliny - Lechia Gdańsk 0:6
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka Gdynia   4. Tur Chojnice  
2. Lechia Gdańsk   5. SP Ogorzeliny  
3. Arka II Gdynia      
       
ŻAK
Tur Chojnice - Ogniwo Sopot 3:3 Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:12
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3:1 Tur Chojnice - Lechia Gdańsk 1:6
Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 0:10 Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 13:1
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Arka Gdynia   3. Tur Chojnice  
2. Lechia Gdańsk   4. Ogniwo Sopot  
       
MŁODZIK
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 28:14 Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 43:0
Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:48    
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. Arka Gdynia   3. Tur Chojnice  
2. Lechia Gdańsk      
       
SOPOT 03 PAŹDZIERNIKA 2014
MINI-ŻAK
Arka Gdynia - UKS Czeczewo 1:1 Arka II Gdynia - UKS Czeczewo 0:3
Lechia Gdańsk - SP1 Sopot 4:1 Tur Chojnice - SP1 Sopot 3:0
Arka II Gdynia - Ogniwo Sopot 3:0 Arka Gdynia - Arka II Gdynia 7:0
Tur Chojnice - Arka Rumia 4:0 Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 3:0
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 9:0 Ogniwo Sopot - UKS Czeczewo 0:2
Lechia Gdańsk - Arka Rumia 7:1 Arka Rumia - SP1 Sopot 1:3
       
Finały:      
o VII m: Ogniwo Sopot - Arka Rumia 3:2 o III m: UKS Czeczewo - Tur Chojnice 2:1
o V m: Arka II Gdynia - SP1 Sopot 2:0 o I m: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3:2
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka Gdynia   5. Arka II Gdynia  
2. Lechia Gdańsk   6. SP1 Sopot  
3. UKS Czeczewo   7. Ogniwo Sopot  
4. Tur Chojnice   8. Arka Rumia  
       
ŻAK
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 8:0 Ogniwo Sopot - Arka 2 Rumia 1:3
Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 9:0 Tur Chojnice - UKS Czeczewo 0:6
Arka Rumia - Arka 2 Rumia 3:3 Arka Gdynia - Arka 2 Rumia 10:0
Lechia Gdańsk - UKS Czeczewo 6:0 Ogniwo Sopot - Arka Rumia 4:4
Arka Gdynia - Arka Rumia 7:0    
       
Finały:      
o V m: Ogniwo Sopot - Tur Chojnice 3:2 o III m: Arka Rumia - UKS Czeczewo 1:4
o I m: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3:2    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Arka Gdynia   5. Ogniwo Sopot  
2. Lechia Gdańsk   6. Tur Chojnice  
3. UKS Czeczewo   7. Arka 2 Rumia - niesklasyfikowana  
4. Arka Rumia      
       
MŁODZIK
Arka Gdynia - Tur Chojnice 52:0 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 5:19
Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 49:0    
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. Lechia Gdańsk   3. Tur Chojnice  
2. Arka Gdynia      
   
GDAŃSK 19 PAŹDZIERNIKA 2014
MINI-ŻAK
GRUPA A   Grupa B  
Tur Chojnice - RC Czarni Pruszcz Gdański 1:1 RC Lechia Gdańsk I - SP 7 Gdańsk 5:1
Arka Gdynia - Tur Chojnice 5:1 Arka II Gdynia - SP 45 Gdańsk 3:3
RC Czarni Pruszcz Gdański - Arka Gdynia 1:6 SP 7 Gdańsk - SP 45 Gdańsk 5:4
    RC Lechia Gdańsk I - Arka II Gdynia 5:1
Grupa C   Arka II Gdynia - SP 7 Gdańsk 2:5
MKS Ogniwo Sopot - RC Lechia Gdańsk II 0:2 SP 45 Gdańsk - RC Lechia Gdańsk I 1:5
UKS Czeczewo - MKS Ogniwo Sopot 7:1    
RC Lechia Gdańsk II - UKS Czeczewo 0:6    
       
Finały:      
o miejsca VII-IX   o miejsca IV-VI  
SP 45 Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot 4:0 SP 7 Gdańsk - RC Lechia Gdańsk II 1:2
Czarni Pruszcz Gdański - SP 45 Gdańsk 1:3 Tur Chojnice - SP 7 Gdańsk 2:2
MKS Ogniwo Sopot - Czarni Pruszcz Gdański 1:3 RC Lechia Gdańsk II - Tur Chojnice 1:3
       
o miejsca I-III      
RC Lechia Gdańsk I - UKS Czeczewo 2:1    
Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk I 3:2    
UKS Czeczewo - Arka Gdynia I 2:3    
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka Gdynia   6. SP 7 Gdańsk  
2. RC Lechia Gdańsk I   7. SP 45 Gdańsk  
3. UKS Czeczewo   8. Czarni Pruszcz Gdański  
4. Tur Chojnice   9. MKS Ogniwo Sopot  
5. RC Lechia Gdańsk II   10. Arka II Gdynia  
       
ŻAK
Grupa A   Grupa B  
UKS Czeczewo - Tur Chojnice 3:0 Czarni Pruszcz Gdański - MKS Ogniwo Sopot 4:2
Arka Gdynia - UKS Czeczewo 7:0 RC Lechia Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 7:0
Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:5 MKS Ogniwo Sopot - RC Lechia Gdańsk 0:9
       
Półfinały:      
Arka Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański 7:0 UKS Czeczewo - RC Lechia Gdańsk 0:5
       
Finały:      
o V m: Tur Chojnice - MKS Ogniwo Sopot 6:2 o III m: UKS Czeczewo - Czarni Pruszcz Gd. 3:0
o I m: Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk 5:0    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Arka Gdynia   4. Czarni Pruszcz Gdański  
2. RC Lechia Gdańsk   5. Tur Chojnice  
3. UKS Czeczewo   6. MKS Ogniwo Sopot  
       
MŁODZIK
Arka Gdynia - MKS Ogniwo Sopot 12:17 Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk 0:33
RC Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 33:0 RC Lechia Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot 17:12
MKS Ogniwo Sopot - Tur Chojnice 31:0 Tur Chojnice - Arka Gdynia 7:24
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. RC Lechia Gdańsk   3. Arka Gdynia  
2. MKS Ogniwo Sopot   4. Tur Chojnice  
   
GDYNIA 07 LISTOPADA 2014
MINI-ŻAK
GRUPA A   Grupa B  
Arka Gdynia - Lechia II Gdańsk 4:2 Ogniwo Sopot - SP 26 Gdynia 2:1
Tur Chojnice - Arka Rumia 4:1 Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 0:5
Lechia II Gdańsk - Arka Rumia 4:0 SP 26 Gdynia - Lechia Gdańsk 0:5
Tur Chojnice - Lechia II Gdańsk 1:1    
Arka Rumia - Arka Gdynia 0:5    
Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:4    
       
Tabela Grupy A:   Tabela Grupy B:  
1. Arka Gdynia 9 pkt. 1.Lechia Gdańsk 6 pkt.
2. Lechia II Gdańsk 6 pkt. 7P 2.Ogniwo Sopot 4 pkt.
3. Tur Chojnice 6 pkt. 5P 3.SP 26 Gdynia 2 pkt.
4. Arka Rumia 3 pkt.    
       
Półfinały:      
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 2:0 Lechia Gdańsk – Lechia II Gdańsk 4:0
       
Finały:      
o V m: Tur Chojnice – SP 26 Gdynia 1:0 o III m: Ogniwo Sopot – Lechia II Gdańsk 0:2
o I m: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 2:3 (2:2)    
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Lechia Gdańsk   5. Tur Chojnice  
2. Arka Gdynia   6. SP 26 Gdynia  
3. Lechia II Gdańsk   7. Arka Rumia  
4. Ogniwo Sopot      
       
ŻAK
GRUPA A   Grupa B  
Arka Gdynia - Tur Chojnice 9:0 Ogniwo Sopot - Czarni Pruszcz 5:3
SP 26 Gdynia - Arka Rumia 0:10 Czarni Pruszcz - Lechia Gdańsk 3:4
Tur Chojnice - SP 26 Gdynia 6:1 Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 9:0
Arka Gdynia - Arka Rumia 5:1    
Arka Gdynia - SP 26 Gdynia 8:1    
Tur Chojnice - Arka Rumia 0:6    
       
Tabela Grupy A:   Tabela Grupy B:  
1. Arka Gdynia 9 pkt. 1. Lechia Gdańsk 6 pkt.
2. Arka Rumia 7 pkt. 2. Ogniwo Sopot 4 pkt.
3. Tur Chojnice 5 pkt. 3. Czarni Pruszcz 2 pkt.
4. SP 26 Gdynia 3 pkt.    
       
Półfinały:      
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 9:0 Arka Rumia - Lechia II Gdańsk 1:5
       
Finały:      
o V m: Tur Chojnice – Czarni Pruszcz 1:9 o III m: Ogniwo Sopot – Arka Rumia 1:6
o I m: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 9:2    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Arka Gdynia   5. Czarni Pruszcz  
2. Lechia Gdańsk   6. Tur Chojnice  
3. Arka Rumia   7. SP 26 Gdynia  
4. Ogniwo Sopot      
       
MŁODZIK
Lechia Gdańsk – Tur Chojnice 31:0 Tur Chojnice – Arka Gdynia 0:45
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 22:21    
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. Arka Gdynia   3. Tur Chojnice  
2. Lechia Gdańsk      
KADET - GRAND PRIX RUGBY 7
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 26:0 Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 0:43
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 10:0    
       
Klasyfikacja końcowa GP Kadetów Rugby 7:
1. Lechia Gdańsk   3. Ogniwo Sopot  
2. Arka Gdynia      
   
GDYNIA 19 kwietnia 2015
MINI-ŻAK
GRUPA A   Klasyfikacja grupy A:  
Lechia 2 – Arka 0:2 1. Arka 9 pkt
Rumia – Tur 1:2 2. Tur 6 pkt
Arka – Tur 6:1 3. Rumia 4 pkt
Arka – Rumia 6:0 4. Lechia 2 3 pkt
Lechia 2 – Rumia 1:2    
Tur - Lechia 2 4:2    
       
Grupa B   Klasyfikacja grupy B:  
SP 81 Gdańsk - Arka 2 1:2 1. Czeczewo 9 pkt
Czeczewo - Arka 2 3:0 2. Budowlani 7 pkt
Budowlani – SP 81 Gdańsk 3:0 3. Arka 2 5 pkt
Budowlani – Czeczewo 1:2 4. SP 81 Gdańsk 3 pkt
Arka 2 – Budowlani 0:1    
Czeczewo - SP 81 Gdańsk 3:0    
       
GRUPA C   Klasyfikacja grupy C:  
Lechia – SP 12 Gdynia 4:0 1. Lechia 9 pkt
Lechia – Ogniwo 3:0 2. Ogniwo 6 pkt
SP 12 Gdynia - SP 26 Gdynia 1:1 3. SP 26 Gdynia 5 pkt
Ogniwo - SP 12 Gdynia 2:0 4. SP 12 Gdynia 4 pkt
SP 26 Gdynia - Lechia 0:3    
Ogniwo - SP 26 Gdynia 1:1    
       
Finały:      
o miejsca X-XII   o miejsca VII-IX  
Lechia 2 – SP 81 Gdańsk 0:1 Rumia - Arka 2 0:0
SP 81 Gdańsk - SP 12 Gdynia 1:0 Arka 2 - SP 26 Gdynia 1:0
Lechia 2 - SP 12 Gdynia 2:0 SP 26 Gdynia – Rumia 4:0
       
o miejsca IV-VI   o miejsca I-III  
Tur – Budowlani 1:1 Arka – Czeczewo 1:1
Budowlani – Ogniwo 3:1 Czeczewo – Lechia 0:2
Tur – Ogniwo 3:1 Arka - Lechia 1:1
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Lechia   8. SP 26 Gdynia  
2. Arka   9. Rumia  
3. Czeczewo   10. SP 81 Gdańsk  
4. Budowlani, Tur   11. Lechia 2  
6. Ogniwo   12. SP 12 Gdynia  
7. Arka 2      
       
ŻAK
GRUPA A   Grupa B  
Rumia – Tur 0:5 Pruszcz - SP 26 Gdynia 12:1
Budowlani – Lechia 5:0 Arka – Czeczewo 5:0
Rumia – Budowlani 0:5 Ogniwo – Arka 1:8
Lechia – Rumia 5:1 SP 26 Gdynia – Ogniwo 0:11
Budowlani – Tur 4:1 Arka – Pruszcz 8:0
Tur - Lechia 2:6 Pruszcz – Czeczewo 2:2
    Czeczewo – Ogniwo 1:2
    SP 26 Gdynia – Arka 0:10
    Czeczewo - SP 26 Gdynia 10:0
    Ogniwo – Pruszcz 5:2
       
Klasyfikacja grupy A:   Klasyfikacja grupy B:  
1. Budowlani 9 pkt 1. Arka 12 pkt
2. Lechia 7 pkt 2. Ogniwo 10 pkt
3. Tur 5 pkt 3. Pruszcz 7 pkt (16P)
4. Rumia 3 pkt 4. Czeczewo 7 pkt (13 P)
    5. SP 26 Gdynia 4 pkt
Półfinały:      
Półfinał 1: Budowlani – Ogniwo 7:0 Półfinał 2: Arka – Lechia 8:1
       
Finały:      
o VII m.: Rumia – Czeczewo 2:5 o V m.: Tur – Pruszcz 5:4
o III m.: Ogniwo – Lechia 2:3 o I m.: Budowlani – Arka 1:3
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Arka   6. Pruszcz  
2. Budowlani   7. Czeczewo  
3. Lechia   8. Rumia  
4. Ogniwo   9. SP 26 Gdynia  
5. Tur      
       
MŁODZIK
Arka – Lechia 14:7 Lechia – Budowlani 3:19
Ogniwo – Budowlani 0:38 Arka – Budowlani 0:5
Arka – Ogniwo 29:3 Lechia – Ogniwo 12:8
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. Budowlani 9 pkt 3. Lechia 5 pkt
2. Arka Gdynia 7 pkt 4. Ogniwo 3 pkt
   
GDAŃSK 10 maja 2015
MINI-ŻAK
Grupa A   Grupa B  
MKS Ogniwo Sopot - SP 81 Osowa 1:3 Tur Chojnice - Mikruski Lechia 4:3
SP 26 Gdynia - RC Lechia Gdansk 2 0:4 Arka Rumia - RC Arka Gdynia 2 3:1
SP 81 Osowa - SP 26 Gdynia 2:0 Mikruski Lechia - Arka Rumia 1:6
RC Arka Gdynia 1 - MKS Ogniwo Sopot 5:0 RC Lechia Gdansk 1 - Tur Chojnice 6:1
SP 26 Gdynia - RC Arka Gdynia 1 0:6 Arka Rumia - RC Lechia Gdansk 1 0:7
RC Lechia Gdansk 2 - SP 81 Osowa 1:3 RC Arka Gdynia 2 - Mikruski Lechia 5:0
RC Arka Gdynia 1 - RC Lechia Gdansk 2 5:1 RC Lechia Gdansk 1 - RC Arka Gdynia 2 6:0
MKS Ogniwo Sopot - SP 26 Gdynia 2:2 Tur Chojnice - Arka Rumia 4:4
RC Lechia Gdansk 2 - MKS Ogniwo Sopot 2:1 RC Arka Gdynia 2 - Tur Chojnice 2:5
SP 81 Osowa - RC Arka Gdynia 1 0:4 Mikruski Lechia - RC Lechia Gdansk 1 1:5
       
Finały:      
o IX m: SP 26 Gdynia - Mikruski Lechia 2:1 o VII m: Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia 2 0:2
o V m: RC Lechia Gdańsk - Arka Rumia 2:1 o III m: SP 81 Gdańsk - Tur Chojnice 3:2
o I m: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 3:2    
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. RC Arka Gdynia 1   6. Arka Rumia  
2. RC Lechia Gdańsk 1   7. RC Arka Gdynnia 2  
3. SP 81 Gdańsk   8. MKS Ogniwo Sopot  
4. Tur Chojnice   9. SP 26 Gdynia  
5. RC Lechia Gdańsk 2   10. Mikruski Lechia  
       
ŻAK
GRUPA A   Grupa B  
MKS Ogniwo Sopot - Pruszcz Gdański 2:4 RC Arka Gdynia- Tur Chojnice 9:0
RC Lechia Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot 5:1 Tur Chojnice-Arka Rumia 0:5
Pruszcz Gdański- RC Lechia Gdańsk 1:6 Arka Rumia -RC Arka Gdynia 1:7
       
Półfinały:      
RC Lechia Gdańsk - Arka Rumia 3:1 RC Arka Gdynia - Pruszcz Gdański 10:0
       
Finały:      
o V m: MKS Ogniwo Sopot - Tur Chojnice 3:2 o III m: Pruszcz Gdański - Arka Rumia 1:3
o I m: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 6:1    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. RC Arka Gdynia   4. Pruszcz Gdański  
2. RC Lechia Gdańsk   5. MKS Ogniwo Sopot  
3. Arka Rumia   6. Tur Chojnice  
       
MŁODZIK
RC Lechia Gdańsk - RC Arka Gdynia 33:0 RC Lechia Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot 40:0
MKS Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia 5:26    
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. RC Lechia Gdańsk   3. MKS Ogniwo Sopot  
2. RC Arka Gdynia      
   
KADET - GRAND PRIX RUGBY 7
Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia 7:31 RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk 28:19
RC Lechia Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot 21:14    
       
Klasyfikacja końcowa GP Kadetów Rugby 7:
1. RC Arka Gdynia   3. MKS Ogniwo Sopot  
2. RC Lechia Gdansk      
   
SOCHACZEW 17 maja 2015
MINI-ŻAK
Grupa A   Grupa B  
Pogoń - NHRK 5:0 MKR - Lublin 7:3
Orkan - Arka 0:12 Łódź - Arka II 8:1
Budowlani Ł II - Pogoń 2:10 UKS 80 - MKR 0:12
Orkan - NHRK 3:3 Łódź - Lublin 7:1
Budowlani Ł II - Arka 1:6 UKS 80 - Arka II 0:9
Orkan - Pogoń 1:6 Łódź - MKR 4:4
Budowlani Ł II - NHRK 3:5 UKS 80 - Lublin 0:7
Arka - Pogoń2:2 2:2 Arka II - MKR 1:6
Orkan - Budowlani Ł II 0:4 UKS 80 - Łódź 1:9
Arka - NHRK 7:1 Arka II - Lublin 1:4
       
Finały:      
o IX m: Orkan - UKS 80 1:2 o VII m: Łódź II - Arka II 5:1
o V m: NHRK - Lublin 7:0 o III m: Pogoń - Łódź 5:2
o I m: Arka - MKR 3:1    
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka Gdynia   6. Budowlani Lublin  
2. MKR Siedlce   7. Budowlani II Łódź  
3. Pogon Siedlce   8. Arka II Gdynia  
4. Budowlani Łódź   9. UKS 80 Sochaczew  
5. NHRK Kraków   10. RC Orkan Sochaczew  
       
ŻAK
GRUPA A   Grupa B  
Łódź - Lublin 5:1 Arka - MKR 9:1
Pogoń - NHRK 5:0 Orkan - MKR 12:0
Łodź - Pogoń 5:1 Orkan - Arka 3:3
Lublin - NHRK 8:0    
Lublin - Pogoń 2:3    
Łódź - NHRK 7:1    
       
Półfinały:      
Łódź - Arka 4:1 Pogoń - Orkan 7:1
       
Finały:      
o V m: Lublin - MKR 8:2 o III m: Orkan - Arka 3:5
o I m: Pogoń - Łódź 2:5    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Budowlani Łódź   5. Budowlani Lublin  
2. Pogoń Siedlce   6. MKR Siedlce  
3. Arka Gdynia   7. NHRK Kraków  
4. RC Orkan Sochaczew      
       
CHOJNICE 23 maja 2015
MINI-ŻAK
Grupa A   Grupa B  
Arka I Gdynia - Lechia II Gdańsk 3:0 Lechia I Gdańsk - Arka II Gdynia 5:0
UKS Czeczewo- Ogniwo Sopot 7:0 SP Nieżychowice- Tur I Chojnice 5:4
Tur II Chojnice- Arka I Gdynia 0:11 Arka Rumia - Lechia I Gdańsk 0:6
Lechia II Gdańsk - UKS Czeczewo 0:4 Arka II Gdynia - SP Nieżychowice 1:7
Ogniwo Sopot - Tur II Chojnice 4:2 Tur I Chojnice - Arka Rumia 6:0
Arka I Gdynia - UKS Czeczewo 5:1 Lechia I Gdańsk - SP Nieżychowice 1:2
Lechia II Gdańsk- Ogniwo Sopot 4:0 Arka II Gdynia - Tur I Chojnice 1:6
Arka I Gdynia - Ogniwo Sopot 8:0 Arka Rumia - SP Nieżychowice 0:4
Lechia II Gdańsk - Tur II Chojnice 4:0 Lechia I Gdńsk - Tur I Chojnice 2:3
Tur II Chojnice - UKS Czeczewo 0:6 Arka II Gdynia - Arka Rumia 1:0
       
Półfinały:      
Arka I Gdynia - Tur I Chojnice 3:0 SP Nieżychowice - UKS Czeczewo 1:3
       
Finały:      
o IX m: Tur II Chojnice - Arka Rumia 2:1 (1:1) o VII m: Ogniwo Sopot - Arka II Gdynia 1:6
o V m: Lechia II Gdańsk - Lechia I Gdańsk 3:2 o III m: Tur I Chojnice - SP Nieżychowice 5:4 ( 4:4)
o I m: Arka I Gdynia - UKS Czeczewo 2:1    
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka I Gdynia   6. Lechia I Gdańsk  
2. UKS Czeczewo   7. Arka II Gdynia  
3. Tur I Chojnice   8. Ogniwo Sopot  
4. SP Nieżychowice   9. Tur II Chojnice  
5. Lechia II Gdańsk   10. Arka Rumia  
       
ŻAK
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 0:9 Tur Cojnice - Lechia Gdańsk 0:3
Ogniwo Sopot - Tur Chojnice 6:0 Arka Rumia - Arka Gdynia 0:7
UKS Czeczewo- Arka Rumia 3:0 UKS Czeczewo - Ogniwo Sopot 4:2
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 0:1 Lechia Gdańsk - Arka Rumia 2:3
Arka Gdynia - Tur Chojnice 6:0 Tur Chojnice - UKS Czeczewo 1:6
UKS Czeczewo - Lechia Gdańsk 4:0 Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 9:0
Arka Rumia - Ogniwo Sopot 4:1 Tur Chojnice - Arka Rumia 1:3
Arka Gdynia - UKS Czeczewo 5:0    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. Arka Gdynia   4. Lechia Gdańsk  
2. UKS Czeczewo   5. Ogniwo Sopot  
3. Arka Rumia   6. Tur Chojnice  
       
MŁODZIK
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 0:25 (w.o) Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 0:25 (w.o )
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 7:13    
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. Lechia Gdańsk   3. MKS Ogniwo Sopot  
2. Arka Gdynia      
       
GDAŃSK 07 czerwca 2015
MINI-ŻAK
Grupa A   Grupa B  
UKS Czeczewo - Tur Chojnice 2 3:0 Tur Chojnice - Mikruski Lechia Gd. 5:0
MKS Ogniwo Sopot - RC Lechia Gdańsk 2 1:2 RC Arka Rumia - RC Arka Gdynia 2 1:1
Tur Chojnice 2 - MKS Ogniwo Sopot 3:1 Mikruski Lechńa Gd. - RC Arka Rumia 0:4
RC Arka Gdynia - UKS Czeczewo 1:1 RC Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 2:1
MKS Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia 0:8 RC Arka Rumia - RC Lechia Gdańsk 1:1
RC Lechia Gdańsk 2 - Tur Chojnice 2 3:1 RC Arka Gdynia 2 - Mikruski Lechia Gd. 3:1
RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk 2 6:0 RC Lechia Gdańsk - RC Arka Gdynia 2 1:1
UKS Czeczewo - MKS Ogniwo Sopot 6:0 Tur Chojnice - RC Arka Rumia 4:0
RC Lechia Gdańsk 2 - UKS Czeczewo 1:3 RC Arka Gdynia 2 - Tur Chojnice 0:3
Tur Chojnice 2 - RC Arka Gdynia 0:4 Mikruski Lechia Gd. - RC Lechia Gdańsk 0:6
       
Finały:      
o IX m: Ogniwo Sopot - Mikruski Lechia Gd. 3:0 o VII m:Tur Chojnice 2 - RC Arka Gdynia 2 1:3
o V m: RC Lechia Gdańsk 2 - RC Aruca Rumia 2:1 o III m: UKS Czeczewo - Tur Chojnice 2:3
o I m: RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)    
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. Arka I Gdynia   6. Arka Rumia  
2. Lechia I Gdańsk   7. RC Arka Gdynia 2  
3. Tur I Chojnice   8. Tur II Chojnice  
4. UKS Czeczewo   9. Ogniwo Sopot  
5. Lechia II Gdańsk   10. Mikruski Lechia Gd.  
       
ŻAK
GRUPA A   Grupa B  
MKS Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia 1:8 RC Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 4:1
UKS Czeczewo - RC Arka Gdynia 1:8 RC Arka Rumia - RC Lechia Gdańsk 2:0
MKS Ogniwo Sopot – UKS Czeczewo 2:4 Tur Chojnice - RC Arka Rumia 0:6
       
Półfinały:      
RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk 10:0 UKS Czeczewo - RC Arka Rumia 0:2
       
Finały:      
o V m: MKS Ogniwo Sopot - Tur Chojnice 6:4 o III m: RC Lechia Gdańsk - UKS Czeczewo 2:0
o I m: RC Arka Gdynia - RC Arka Rumia 6:0    
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. RC Arka Gdynia   4. UKS Czeczewo  
2. RC Arka Rumia   5. MKS Ogniwo  
3. RC Lechia Gdańsk   6. Tur Chojnice  
       
MŁODZIK
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 0:25 Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 0:25
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 21:0    
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. Lechia Gdańsk   3. MKS Ogniwo Sopot  
2. Arka Gdynia      
       
GDAŃSK 21 czerwca 2015
MINI-ŻAK
Lechia Gdańsk 2 - Tur Chojnice 2 2:0 RC Arka Gdynia 2 - Mikruski Lechia 6:0
RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk 2 4:0 RC Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 3:1
MKS Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia 0:6 RC Arka Gdynia 2 - RC Lechia Gdańsk 0:6
RC Arka Gdynia - Tur Chojnice 2 7:0 RC Lechia Gdańsk - Mikruski Lechia 5:0 vo
RC Lechia Gdańsk 2 - MKS Ogniwo Sopot 4:0 Tur Chojnice - RC Arka Gdynia 5:1
Tur Chojnice 2 - MKS Ogniwo Sopot 2:0 Mikruski Lechia - Tur Chojnice 0:5 vo
       
Półfinały:      
MKS Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia 2 0:4 RC Lechia Gdańsk 2 - RC Lechia Gdańsk 1:5
Tur Chojnice 2 - Mikruski Lechia 5:0 vo RC Arka Gdynia - Tur Chojnice 5:0
       
Finały:      
o VII m: MKS Ogniwo Sopot - Mikruski Lechia 5:0 vo o V m: RC Arka Gdynia 2 - Tur Chojnice 2 2:1
o III m: RC Lechia Gdańsk 2 - Tur Chojnice 2:3 o I m: RC Lechia Gdańsk 1 - RC Arka Gdynia 5:4
       
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. RC Lechia Gdańsk   5. RC Arka Gdynia 2  
2. RC Arka Gdynia   6. Tur Chojnice 2  
3. Tur Chojnice   7. MKS Ogniwo Sopot  
4. RC Lechia Gdańsk 2   8. Mikruski Lechia  
       
ŻAK
RC Lechia Gdańsk - Czarni Pruszcz 4:0 Tur Chojnice - Czarni Pruszcz 6:6
MKS Ogniwo Sopot - Tur Chojnice 7:1 RC Arka Gdynia - Tur Chojnice 9:2
Czarni Pruszcz - MKS Ogniwo Sopot 1:4 RC Lechia Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot 0:6
RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk 12:0 Tur Chojnice - RC Lechia Gdańsk 4:7
MKS Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia 1:9 Czarni Pruszcz - RC Arka Gdynia 1:13
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. RC Arka Gdynia   4. Tur Chojnice  
2. MKS Ogniwo Sopot   5. RC Czarni Pruszcz Gdański  
3. RC Lechia Gdańsk      
       
MŁODZIK
RC Lechia Gdańsk - RC Arka Gdynia 29:0 MKS Ogniwo Sopot - RC Lechia Gdańsk 0:14 0:14
RC Arka Gdynia - MKS Ogniwo Sopot 7:15    
       
Klasyfikacja końcowa młodzików:
1. RC Lechia Gdańsk   3. RC Arka Gdynia  
2. MKS Ogniwo Sopot      
       
SIEDLCE - FINAŁOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY - 27 czerwca 2015
MINI-ŻAK
GRUPA A:   Klasyfikacja Grupy A:  
Lechia II - MKR Siedlce 0:9 1. RC Arka I Gdynia  
Lubień - Lechia II 4:0 2. UKS Lubień  
MKR Siedlce - Arka I 0:6 3. RKS Skra Warszawa  
Skra - Arka I 1:5 4. Miejski Klub Rugby Siedlce  
MKR Siedlce - Lubień 1:6 5. RC Lechia Gdańsk II  
Skra - MKR Siedlce 3:1    
Lechia II - Skra 0:4    
Lubień - Arka I 2:3    
Lubień - Skra 5:1    
Lechia II - Arka 0:5    
       
GRUPA B:   Klasyfikacja Grupy B:  
Sparta - Ruda Śl. 1:0 1. RC Lechia I Gdańsk  
Pogoń - Sparta 0:4 2. Sparta Jarocin  
Ogniwo - Pogoń 3:3 3. Rugby Ruda Śląska  
Ruda Śl. - Lechia 1:5 4. MKS Pogoń Siedlce  
Lublin - Lechia 0:7 5. MKS Ogniwo Sopot  
Ogniwo - Sparta 1:5 6. Budowlani Lublin  
Ruda Śl. - Pogoń 4:0    
Lublin - Ruda Śl. 0:6    
Sparta - Lublin 4:0    
Pogoń - Lechia 0:8    
Ogniwo - Lechia 0:8    
Pogoń - Lublin 2:0    
Ruda Śl. - Ogniwo 10:0    
Sparta - Lechia 0:4    
Lublin - Ogniwo 1:2    
       
GRUPA C:   Klasyfikacja Grupy C:  
Czeczewo - Gorce 2:2 1. RC Gorce Raba Niżna  
Tur - Czeczewo 5:2 2. UKS Czeczewo  
Strzała - Tur 2:1 3. Tur Chojnice  
Gorce - Łódź I 7:0 4. UKS Strzała  
Łódź II - Łódź I 1:2 5. KS Budowlani Łódź I  
Strzała - Czeczewo 0:1 6. KS Budowlani Łódź II  
Gorce - Tur 5:2    
Łódź II - Gorce 1:10    
Czeczewo - Łódź II 4:1    
Tur - Łódź I 1:1    
Strzała - Łódź I 2:1    
Tur - Łódź II 6:0    
Gorce - Strzała 4:1    
Czeczewo - Łódź I 3:2    
Łódź II - Strzała 0:4    
       
Półfinały:      
Arka I - Lechia I 4:1 Gorce - Lubień 5:0
       
Finały:      
o XV m: Lechia II - Lublin 3:1 o XIII m: Łódź I - Ogniwo 9:1
o XI m: MKR Siedlce - Pogoń 4:0 o IX m: Skra - Strzała 1:3
o VII m: Ruda Śl. - Tur 1:3 o V m: Sparta - Czeczewo 0:6
o III m: Lechia I - Lubień 2:1 o I m: Gorce - Arka I 4:3
       
Klasyfikacja końcowa mini-żaków:
1. RC Gorce Raba Niżna   10. RKS Skra Warszawa  
2. RC Arka Gdynia   11. Miejski Klub Rugby Siedlce  
3. RC Lechia Gdańsk I   12. MKS Pogoń Siedlce  
4. UKS Rugby Lubień   13. KS Budowlani Łódź I  
5. UKS Czeczewo   14. MKS Ogniwo Sopot  
6. Sparta Jarocin   15. RC Lechia II Gdańsk  
7. Tur Chojnice   16. KS Budowlani Lublin  
8. KS Rugby Ruda Śląska   17. KS Budowlani Łódź II  
9. UKS Strzała      
       
ŻAK
GRUPA A:   Klasyfikacja Grupy A:  
Ruda Śl. - Strzała 4:0 1. RC Orkan Sochaczew  
Łódź - Orkan 1:5 2. KS Budowlani Łódź  
Ruda Śl. - Łódź 1:4 3. Rugby Ruda Śląska  
Łódź - Strzała 7:0 4. UKS Strzała  
Orkan - Ruda Śl. 3:2    
Strzała - Orkan 0:5    
       
GRUPA B:   Klasyfikacja Grupy B:  
Arka - Lublin 4:0 1. RC Arka Gdynia  
Lechia - Sparta 5:1 2. Budowlani Lublin  
Lublin - Sparta 12:2 3. RC Lechia Gdańsk  
Arka - Lechia 11:0 4. Sparta Jarocin  
Lechia - Lublin 0:10    
Sparta - Arka 0:9    
       
GRUPA C:   Klasyfikacja Grupy C:  
Pogoń - MKR Siedlce 4:0 1. MKS Pogoń Siedlce  
Lubień - Ogniwo 4:2 2. UKS Rugby Lubień  
MKR Siedlce - Ogniwo 2:2 3. Miejski Klub Rugby Siedlce  
Pogoń - Lubień 7:0 4. MKS Ogniwo Sopot  
Lubień - MKR Siedlce 4:2    
Ogniwo - Pogoń 0:10    
       
Półfinały:      
Arka - Orkan 2:0 Lublin - Pogoń 2:3
       
Finały:      
o XI m: Strzała - Sparta 7:3 o IX m: Ogniwo - Lechia 2:6
o VII m: MKR Siedlce - Ruda Śl. 2:5 o V m: Łódź - Lubień 5:0
o III m: Orkan - Lublin 2:4 o I m: Pogoń - Arka 3:4
       
Klasyfikacja końcowa żaków:
1. RC Arka Gdynia   7. KS Rugby Ruda Śląska  
2. MKS Pogoń Siedlce   8. Miejski Klub Rugby Siedlce  
3. KS Budowlani Lublin   9. RC Lechia Gdańsk  
4. RC Orkan Sochaczew   10. MKS Ogniwo Sopot  
5. KS Budowlani Łódź   11. UKS Strzała  
6. UKS Rugby Lubień   12. Sparta Jarocin  






NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
0
5
godzin
0
5
minut
4
4
sekund
2
5

Tabela Ekstraligi 2018

Grupa A
    mecze punkty
3. Whizz Orkan Sochaczew 8 11
4. RC Lechia Gdańsk 8 10
5. RC Arka Gdynia 7 9
    więcej…

RSS sponsorzy

Podwyżki opłat, czyli nasze drogie śmieci. Nowe stawki w Sopocie i wielu innych miastach
Już nie 14 zł opłaty ryczałtowej, a 18 zł będą […]
pon, mar 25, 2019
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor