arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

W niedzielę podejmujemy Skrę

Czwartek, 10 września 2020 16:58

zapowiedz

W czwartej kolejce Ekstraligi Rugby XV zespół RC Arki Gdynia podejmie Skrę Warszawa. Początek spotkania na Narodowym Stadionie Rugby w niedzielę 13 września o godz. 15:00.

Stołeczna drużyna rozpoczęła sezon od trzech wygranych. W dotychczasowych meczach zwycięsko wyszli z pojedynków z Budowlanymi Lublin, Orkanem Sochaczew oraz Lechią Gdańsk. Jednym zwycięstwem mniej mogą się pochwalić podopieczni Dariusza Komisarczuka i Pawła Dąbrowskiego.

Po porażce w pierwszej kolejce z Ogniwem Sopot gdyńskie Buldogi wygrały kolejne dwa mecze przeciwko Pogoni Siedlce i Juveni Kraków. Jak widać Arkowcy są na fali wznoszącej i na pewno będą chcieli na niej pozostać, również po niedzielnym spotkaniu. Tym bardziej że podejdą do spotkania wzmocnieni o nowego gracza. Do zespołu dołączył Sam Hampson, zawodnik formacji ataku. Brytyjczyk mierzy 185 cm i waży 95 kg. Mimo imponujących warunków fizycznych jest to również bardzo dynamiczny zawodnik. Z niecierpliwością czekamy na jego debiut w żółto-niebieskich barwach.
RSS sponsorzy

Najpopularniejsze kierunki studiów na Pomorzu. Są najbardziej oblegane, dają szansę na dobrą pracę
Jaki kierunek studiów wybrać, zastanawia się wielu młodych ludzi pod […]
pt, mar 24, 2023
Dziennik Bałtycki