arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Tomasz Putra nie pracuje już z reprezentacją Polski!

Poniedziałek, 3 maja 2010 10:59

Jednogłośną decyzją zarządu Polskiego Związku Rugby, Tomasz Putra został 30 kwietnia pozbawiony funkcji pierwszego trenera reprezentacji Polski w rugby.
Trener Putra podczas piątkowego posiedzenia zarządu podsumował swoją pracę z reprezentacją oraz przedstawił swoje uwagi odnośnie szkolenia zawodników w Polsce od najmłodszych lat. Po swoim wystąpieniu szkoleniowiec opuścił salę, w której zapadła decyzja o zwolnieniu go z dotychczasowej funkcji. – Moja koncepcja prowadzenia reprezentacji była sprzeczna z tą, którą prezentuje Polski Związek Rugby, czyli oparciu kadry na zawodnikach grających w Polsce – powiedział serwisowi arkarugby.pl były już trener reprezentacji Polski Tomasz Putra, który gościł w Gdyni na meczu Arka – Juvenia. Gdybyśmy w Polsce mieli przynajmniej o trzy, cztery kluby więcej tak zorganizowane jak np. Arka, można byłoby tworzyć kadrę na bazie tylko polskich rugbistów. Ale tak nie jest – powiedział Tomasz Putra.

- To dla mnie fatalna informacja – mówi Łukasz Szostek, reprezentacyjny łącznik młyna i rugbista gdyńskiej Arki. – Nie wiem czy znajdziemy lepszego trenera kadry niż Tomasz Putra.

Zdjęcie pochodzi z serwisu: www.wtr.nazwa.pl

 

 
RSS sponsorzy

Kto nie powinien pić energetyków? Dla nich ten napój może być zagrożeniem
W ostatnich dniach głośno zrobiło się w Polsce na temat […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki