arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka Gdynia Girls chcą obronić tytuł mistrzyń Polski

Poniedziałek, 9 sierpnia 2010 16:51

Po wakacyjnej, trwającej ponad miesiąc przerwie, w piątek na murawę Narodowego Stadionu Rugby w Gdyni wybiegły zawodniczki gdyńskiej Arki.

Rugbistki wznowiły treningi w ramach przygotowań do zbliżających się ostatnich dwóch etapów z cyklu Grand Prix o Mistrzostwo Polski. Frekwencja, mimo wakacji, była wysoka, a co najważniejsze w gronie rugbistek pojawiły się także nowe twarze, co nas bardzo cieszy.
Dobra jest również informacja, iż w wakacyjnej formie nasze zawodniczki zajęły bardzo dobre drugie miejsce w zorganizowanych pod koniec lipca w Gdańsku Mistrzostwach Polski Beach Rugby w Gdańsku. Tym bardziej należą się dziewczynom gratulacje, gdyż osiągnęły to mimo braku treningów, osłabionego przez wakacje składu oraz chwilowego braku naszego trenera Jarosława Batora.
Na treningi rugby w Gdyni zapraszamy wszystkie chętne panie. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i piątek o godz. 19.00 na Narodowym Stadionie Rugby. ZAPRASZAMY!
Magda Burchardt, Arka Gdynia Girls
RSS sponsorzy

Te zabytkowe samochody i motocykle dostępne są od ręki. Zobacz jakie pojazdy można kupić w sieci. Niektóre okazy zaskakują!
Wyjątkowe zabytki i oldtimery, klasyki czasów minionych, zobacz wyjątkową galerię […]
sob, maj 27, 2023
Dziennik Bałtycki