arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Wiosnę czas zacząć!

Wtorek, 22 marca 2011 18:16

 

 

Rugbiści Arki po ponadpięciomiesięcznej przerwie powrócą na ekstraligowe boiska. Już w najbliższą sobotę zmierzą się z Juvenią Kraków.

Będzie to druga runda wiosenna. W pierwszym meczu rewanżowym, rozegranym awansem 7 listopada gdyńscy zawodnicy pokonali na wyjeździe Posnanię i z dorobkiem 33 pkt. zajmują fotel wicelidera Ekstraligi.

- Do meczu przystąpimy zmotywowani i dobrze przygotowani. Trenowaliśmy na własnych obiektach. Mam nadzieję, że efekty naszej ciężkiej pracy będzie można zobaczyć w sobotnim meczu – mówi Maciej Stachura, trener żółto–niebieskich.

- Brak kontuzjowanego Dawida Banaszka, zawodnika prowadzącego grę i bardzo dobrze punktującego, jest dla nas na pewno dużym utrudnieniem, ale wiem, że Beka Tsiklauri udanie go zastąpi – zapewnia trener.

Nasz najbliższy przeciwnik, Juvenia Kraków, zajmuje szóste miejsce w ekstraligowej tabeli.

- Mimo że jest to zespół z dolnej części tabeli, nie należy go lekceważyć – przestrzega Maciej Stachura. – Grają ambitnie i zawsze do końca. Wiele zespołów traciło punkty grając z Juvenią w Krakowie. Na wyjazdach spisują się trochę gorzej, niż u siebie i w tym upatrujemy naszej szansy na zwycięstwo – dodał Stachura.

Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotę na Narodowy Stadion Rugby. Początek spotkania o godz. 17.00!
RSS sponsorzy

Oto szkoleniowiec, na którego czekał cały polski futbol [wideo]
Nie ulega wątpliwości, ze dreszczyk emocji musi towarzyszyć nawet tak […]
pt, mar 24, 2023
Dziennik Bałtycki