arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka bezwzględna dla Ogniwa

Sobota, 11 sierpnia 2012 19:08

 

W rozegranym w sobotę na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni Arka Gdynia okazała się bezwzględna dla graczy Ogniwa Sopot nie pozwalając przyjezdnym na zdobycie ani jednego punktu. „Buldogi” pokonały przyjezdnych 63:0 (29:0). Na boisku zaprezentowali się wszyscy gracze Arki, których trener miał do dyspozycji.

Maciej Stachura podsumował sparing:
- Bardzo pożyteczny i udany sprawdzian. Zagraliśmy bardzo dobrze, co przełożyło się na wysoką wygraną. Jak na ten etap przygotowań to bardzo dobry mecz, w którym wszystko nam wychodziło. Widać, że drużyna wygląda dobrze fizycznie, zdobyliśmy wiele przyłożeń, pokazaliśmy również dużo gry zespołowej.
Udane debiuty zaliczyli gracze, których pozyskaliśmy w oknie transferowym. Dobrze też wypadł Adrian Hawrysiuk, który rozegrał cały mecz na skrzydle, ale należy pochwalić również całą drużynę. Zdajemy sobie sprawę, że Ogniwo to drużyna, która dopiero rozpoczyna przygotowania do sezonu (start I Ligi Rugby 15 września, przyp. red.), ale szacunek, że przyjechali zagrać z nami.

 
RSS sponsorzy

Te zabytkowe samochody i motocykle dostępne są od ręki. Zobacz jakie pojazdy można kupić w sieci. Niektóre okazy zaskakują!
Wyjątkowe zabytki i oldtimery, klasyki czasów minionych, zobacz wyjątkową galerię […]
sob, maj 27, 2023
Dziennik Bałtycki