arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arkowcy na zgrupowaniu Kadry Pomorza

Środa, 14 listopada 2012 12:38

 
W miniony weekend kadeci Arki i Lechii przebywali w Łodzi. Od piątku do niedzieli trwał mini-obóz, na którym młodzi zawodnicy mieli okazję trenować i grać z najlepszymi drużynami Polski. Dzięki pomocy Pomorskiej Federacji Sportu oraz klubów Arka Gdynia i Lechia Gdańsk na wyjazd zabrano 36 zawodników. Po dotarciu na miejsce Reprezentacja Pomorza rozegrała mecz z Budowlanymi Łódź. Zawody stały na wysokim poziomie czego dowodem były licznie zdobywane punkty. Długa podróż oraz ewidentny brak zgrania sprawił, iż w tym pojedynku lepsi okazali się gospodarze wygrywając z Pomorzem 55:5. W sobotę dojechał Orkan Sochaczew i rozegrano mecze systemem każdy z każdym.

Wyniki:
Arka – Sochaczew 0;19
Łódź – Arka 14:19
Lechia – Sochaczew 19:14
Lodź – Lechia 19:14

Niedzielę poświęcono na doskonalenie techniki indywidualnej. Ćwiczenia prowadzili przyszli instruktorzy rugby, którzy w tym samym czasie przebywali na szkoleniu dla przyszłych trenerów grup dziecięcych i młodzieżowych.
Celem wyjazdu do Łodzi była ocena poziomu wyszkolenia trójmiejskich zawodników. Wyniki pokazują, iż szkolenie na Pomorzu wyraźnie się polepszyło. Każdy z każdym może wygrać, co dodaje tylko pikanterii walce o awans do Mistrzostw Polski Kadetów, które odbędą się w Łodzi 22 lipca 2013.

Arkę Gdynia reprezentowali:
Marceli Zielony, Marcin Chmielewski, Daniel Komosiński, Oskar Zypper, Maciej Maciejewski, Mateusz Kaczmar, Daniel Sulej, Dawid Bazaczek, Dariusz Liszewski, Arkadiusz Kamiński, Patryk Siewert, Patric Steindl, Karol Stochmal, Cyprian Selke, Wojciech Santowski, Kamil Sadłowski, Patryk Haase, Maciej Machino.
RSS sponsorzy

Oto szkoleniowiec, na którego czekał cały polski futbol [wideo]
Nie ulega wątpliwości, ze dreszczyk emocji musi towarzyszyć nawet tak […]
pt, mar 24, 2023
Dziennik Bałtycki